Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Skal spekulere litt her nå, det er kun mine tanker så jeg vet egentlig ingenting om det :)

Jeg vil tro at Dennis, Andreas, Nina og Kristin blir på hotellet LENGE, kanskje helt til slutten og at noen av dem vinner. Hvorfor? Se på bildene fra premierefesten. Jeg antar premierefesten var ganske kort tid etter at innspillingen ble avsluttet?

Sjekk ut brunfargen på enkelte av dem sammenlignet med de andre.

1023442-9-1332769550999.jpg

1023442-9-1332769479054.jpg

1023442-9-1332769641250.jpg

1023442-9-1332769820930.jpg

Du vet at folk ikke blir like brune/brune like fort? Se på Fredrik, han gikk jo ut helt i begynnelsen, han er knallbrun.

Iselin f.eks har en slik hudtype som sikkert sjeldent blir ordentlig brun uten kunstig hjelp i form av selvbruning, spraytan, brunkrem og betakaroten, hun blir nok mest rød og solbrent. Are bruker nok sunblock i ansiktet som den "super"modellen han er :P

Dessuten er alle deltagerne (også de som går ut) igjen i Mexico til hele Paradise er ferdig. Det er for at ikke det skal gå rykter om hvem som var der lengst, og dermed hvem som vant. Alle deltagerne er jo samlet siste kvelden og, når kula skal slippes. Er etter det at alle sammen reiser tilbake til Norge.

  • Svar 973
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg håper Triana tar tak i den spyttinga. Det der går jo ikke ann! For noen drittfolk. Håper Dennis ryker denne uka.

Du veit det er ille når tv3-dama sier " Og sånn at dere vet det, Dennis lever i beste velgående!"

Morsomt at Christina klaget på at alle tørrhumpet hverandre, og så når hun skal bestemme "kongen befaler" så gjør hun akkurat det samme. Ahh jeg har sjelden sett mer dobbeltmoral enn det som kommer ut

Skrevet

Det var jammen sant IW.

De fleste av dem er jo litt forfengelige og bruker sikkert solarium / brunkrem o.l. men det gjelder jo alle, og det var sykt forskjell på akkurat de du nevner. :o

Skrevet

Men som flere sier, de er jo i Mexico lenge,de blir shippet til et annet hotell. eller iallefall tror jeg de som går ut får et valg om å dra hjem eller bli der for en mulighet til å komme tilbake elns.

Så sånn backstage greier med petter ifjor om det :P

Skrevet

Are er så ekkel, glad han er ute. Får kryp av å se på ham. Måten han snakker på, går på (sånn fremoverlent med bøyd nakke, fordi han sikkert tror det gjør ham ekstra kjekk), og ikke minst hvordan han er. Noe så usympatisk. Æsj!

Og Andreas, herregud... er det mulig å være så lite mann? Irriterende sippeguri.

Jeg liker Tommy jeg :D Håper han, Alina(?) eller Kristin vinner.

  • Like 1
Skrevet

Jeg kunne sikkert bodd i Mexico i to år uten å ha fått noen som helst farge, jeg. Og ja, jeg mener også at jeg har hørt at alle blir i Mexico til innspillingen er ferdig.

Skrevet

Jeg kunne vært i syden i 3 mnd, blitt BRUN, så 3 uker etter jeg er hjemme er jeg bleikfis igjen :P Så.. Når jeg tenkte meg om så passet ikke logikken :P

Skrevet

Vi får se når det er ferdig, om jeg tar feil :P

Er tidligere deltagere som har gått ut med info om det, tviler på de plutselig har begynt å forandre på hvordan de gjør det.

Skrevet

Det var litt kjedelig episode. Jeg er så lei av sytinga til Andreas nå.. "Jeg er bare på 50! Jeg har prøvd ALT!"

Likte at Kristin ble så sur fordi de tapte. Haha.. Bitch.

  • Like 1
Skrevet

Det var litt kjedelig episode. Jeg er så lei av sytinga til Andreas nå.. "Jeg er bare på 50! Jeg har prøvd ALT!"

Likte at Kristin ble så sur fordi de tapte. Haha.. Bitch.

ENIG! Andreas suttrehue, makan for ei rotte!

Skrevet

Gled dere til Tirsdagens episode :aww:

Jeg liker premium nett tv :P

Jeg får ikke til å betale (man måtte registrere kortet sitt selvom det er gratis den føste mnd..), så jeg får ikke sett :(

Guest Yellow
Skrevet

He-rre-gud, som Andreas sutrer!

Camilla er ikke død, og hun bor i Oslo, han på Kolbotn, det er svært nærme hverandre til og med, og plenty av sjanser til å møtes mange ganger etter innspilling.

Skrevet

Jeg får ikke til å betale (man måtte registrere kortet sitt selvom det er gratis den føste mnd..), så jeg får ikke sett :(

jeg registrerte kortet og har gratis 1 mnd jeg :)

Skrevet

jeg registrerte kortet og har gratis 1 mnd jeg :)

Det kommer opp feilmelding når jeg prøver å registrere kortet. Har sendt de mail, men får ikke svar...

Skrevet

*spoiler*

Det hadde vært greit om du ikke hadde lagt ut sånt. Ikke det at det var så veldig stor spoiler, for de har jo hinta om det lenge, men litt kjipt likavæl!

Er det bare jeg som synes Kristin, Dennis og Andreas er kjedelige? :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Vi hadde en elghund som stod og ulte ved døra hvis det var løpetisper innen en mils radius (satt på spissen), og en annen elghund som ikke brydde seg i det hele tatt, så det er nok i alle fall til en viss grad individbetinget. Ellers har jeg bare hatt relativt små hunder (6-8 kg), men det har kun vært tisper, og de har vært veldig enkle mtp. løpetid (lite blod, ikke noe særlig hormonpåvirking mentalt utover at det skal markeres hver 5. meter på tur). simira nevner livmorbetennelse, jeg vet ikke om det er mer vanlig på småraser, men min forrige hund fikk i alle fall det. Men skal man ikke drive med avl eller andre raserelaterte aktiviteter er det jo ikke verre enn at man kastrerer.
    • Hvordan er rasene hunden er blanding av? Og ikke minst foreldrene? Det er jo ulempen med blanding, det er vanskelig å gjøre grundig research, men foreldrene og evt. tidligere kull kan jo gi indikasjoner. Hvis det er bevisst blandingsavl så ville jeg uansett håpet at de ikke ville avlet på en hannhund som er slik, men samtidig så ville de da kanskje ikke avlet på blanding heller, om de var opptatte av genetikk. Jeg kan ikke veldig mye om miniatyrhunder, jeg har kjent et par hannhunder som var slik du beskriver, og et par som er helt greie. Når det er sagt er jo tispene også "kjent" for mer gneldring og innbilte svangerskap og livmorbetennelse, så man velger jo litt sine onder. 
    • Hei! Jeg er helt ny i liten-hund-verden. Har tidligere hatt springer spaniel, boxer og schæfer, men skal nå få en liten blandingsrase.  Jeg er så usikker på valget av hannhund eller tispe! Personlig har jeg ikke en sterk preferanse, har hatt to tisper og en hannhund, og heller nok kanskje mer mot hannhunder. Men jeg hører fra mange med små hunder at hanner kan være veldig vanskelig å få stuerene, at de markerer inne og at de er så stressa rundt løpetid i nabolaget feks at de står og uler ved døra osv. Dette er ikke noe jeg har vært borti med store raser, verken min egen eller venner sine (vært aktiv i NRH og NBF-miljø i 15 år, så vært borti en del forskjellige raser) i det hele tatt, så er det en typisk type atferd for små hunder, eller er det mer individbetinget? Vi legger så klart til rette for rotrening og passe aktivitetsnivå osv osv.  Hadde vært fint å høre noe annet enn skrekkhistorier om små hunder, for akkurat nå lener jeg veldig mot tispe.
    • Vi har hittil foret vår valp på 13 uker med fire måltider om dagen og har planer om å gå ned til tre måltider om dagen. Ved fire måltider ga vi frokost ca 07-07.30, lunsj 12, middag 16 og kveldsmat 19.30.  hvilke tidspunkter forer dere valpene deres og hva har fungert for dere?
    • Hei @Betan, min erfaring strekker seg fra 2002 da jeg fikk min første bull-hund. Min første ambull ble født i 2007 og jeg har hatt mange verv i det norske raseklubbens styre, nå sitter jeg i den svenske klubbens styre. Jeg har som oftest hunder i par og jeg er utdannet innefor atferd men også jobbet som hundetrener i mange år. Nå for tiden konkurerer jeg med min ambull-tispe. Vi er i kl 3 i RL f.eks og har flere sporprøver bak oss, tatt i Sverige. Så erfaringen strekker seg fra egne hunder til mange av norges og sveriges ambuller. Holder det?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...