Gå til innhold
Hundesonen.no

Paradise Hotel 2016 - tråden følger sendetid for TV


Recommended Posts

  • Svar 174
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Du har jo misforstått hele greia. En ser jo på Paradise fordi det nettopp ER sjokkerende dumt!  

På minnene mine på Facebook delte jeg dette bildet for noen år siden   

I den grad man kan misslike et menneske etter å ha sett det på TV, så missliker jeg Carl Aksel vanvittig mye. For en drittsekk... Og så hevder han fortsatt at han ikke har løyet en eneste ga

Posted Images

Skrevet

Vet ikke hvor jeg skal begynne en gang jeg.. :P Mayoo.... haha. Aldri sett en mer utseendefiksert fyr tror jeg? Og hva er greia med at noen av guttene er så ekstremt seksualiserte, de tror jo seriøst at jentene bare skal stille seg på kne for dem??

Skrevet

Typisk barsk type som skyter middagen min sjøl ...
Æ vil heller fær på bygdafest.
Barber ikke brøstkassa.

Ækte mannfolk bruke Ulvang.
My man
 :wub:

-Du vinner så ***** på personligheten ...
 

Skrevet
10 timer siden, Justisia skrev:

Typisk barsk type som skyter middagen min sjøl ...
Æ vil heller fær på bygdafest.
Barber ikke brøstkassa.

Ækte mannfolk bruke Ulvang.
My man
 :wub:

-Du vinner så ***** på personligheten ...
 

Ja, hadde sansen helt til han sa det om at han håpte det kom inn en dum blondine med store pupper som var livredd for alt, men bare ville ha pikk.. Lol. Og hvordan han skulle ligge med Imme for å vise hvordan han var kongen på rommet eller noe :P .

Krysser fingrene for at noen av dem fremstår som mer likbare etterhvert, det pleier jo å skje.

Skrevet

DEt går jo så seeent på kvelden, jeg må se det i etterkant jeg, på tv3 play eller noe tror jeg. 

Gleder meg til å se det iallefall! Blir sikkert maraton i helgen :P

Skrevet

Jeg DÆVVA i går, allerede liker jeg denne sesongen bedre enn forrige :lol::lol: Gleder meg til neste uke, når det går på Viaplay fra kl 15, sånn at jeg faktisk orker å se det samme dag som det går :P I år, som i fjor, så kommer ikke episodene en dag før, bare noen timer før, annet enn i premiere- og finaleuka.

Herregud, Mayoo! Et så usjarmerende, ufrivillig morsomt menneske ... :lol: SÅ morsom!

Og han Ullvang-bygdefest-typen... Så harry! :lol: Han burde virkelig ha fjernet den barten, herregud. Åh, Paradise :heart: 

  • Like 1
Skrevet
På 14.3.2016 at 0:14 AM, Christine skrev:

"MM" :lol: 

OMG! Hun sier det hele tida.. :P Fryktelig irriterende.. 

Jeg liker det som er blitt vist hittil .. Haha, Mayo virker som en liten drittunge.. mer og mer furteleppe, for hver jente som presenterte seg :D

Sålangt så liker jeg Henning, og Imme, best :P

Skrevet

Likte ikke første episode, tok seg mer opp i nr. 2. Hun der Mikaela slo meg som en skikkelig fjortis! Ellers synes jeg Mayoo er så morsom, han har så uventet vestkantpreg over stemmen sin og ikke minst, som andre har påpekt, en tendens til å bli ufrivillig morsom :D

Skrevet

Jørgen skal ha creds for tættisen.  Men synes det er så rart å refererendre til filmene når bøkene kom først. Da er du liksom litt juksefan, som nesten ikke er klar over at filmene er basert på bøker. Ikke noe galt i å referer til filmer, men ble litt rart bare :P

Skrevet
1 time siden, puddellover skrev:

Mikaela er så utrolig naiv at jeg blir dårlig. At hun ikke ser hvem Øystein er ass:ike:

Jah... "Jeg skal ikke la meg lure, han bare player meg"
*dolker venninne i ryggen fordi hun vil stå med Øystein*

  • Like 2
Skrevet

Huff, liker Carl Axel bare mindre og mindre :P ! Alt gnålet om at han er den feteste personen i verden og bestemmer alt. En del av de andre guttene er veldig anonyme forløpig, men. Det kan jo komme seg. 

Skrevet

Ja, ass. Carl Aksel er like sjarmerende som en slimål og jentene er åpenbart ikke vant til "så" kjekke gutter, så det funker. Pussig nok skjedde det samme i fjor!

Ellers, Mayoo. Han er så peace&love, så herlig på sin rare måte:lol:

Skrevet

Enig, Mayoo virker ganske koselig.  Carl Axel derimot, for en tvilsom type.

Gårsdagens episode viste mye av noen få og lite av resten, så vet ikke helt hva jeg synes om folk enda.  

Skrevet

Jeg synes det er morsomt med denne dobbeltmoralen. Under parsplit var det jo flere som vurderte å bytte ut partneren sin. Og på denne daten så bytta jo Carl Axel ut sin, men da de kom til parseremonien så ville det være veldig dårlig gjort ovenfor Carl Axel om nyejenta valgte nyegutten foran han :P 

  • Like 1
Skrevet
2 timer siden, Sprettballen skrev:

Jeg synes det er morsomt med denne dobbeltmoralen. Under parsplit var det jo flere som vurderte å bytte ut partneren sin. Og på denne daten så bytta jo Carl Axel ut sin, men da de kom til parseremonien så ville det være veldig dårlig gjort ovenfor Carl Axel om nyejenta valgte nyegutten foran han :P 

Tror det er noe som skjer i hodet på deltakere når de går inn på hotellet, de mister virkelig 100% evnen til å se sine egne handlinger i sammenheng med andre :P . 

Skrevet

Jeg dør av begynnelsen av dagens episode! Dritfett :lol::lol:  

(Veit det er tråd som følger tven men spoiler jo ikke! Bare måtte si det! :D)  

  • Like 1
Skrevet

:lol: 

Hvordan kan noen av de jentene være så naive?? Håper virkelig Sandra får seg en smell snart! Og Mikaela..... huff. Hun virker innimellom hakket smartere når hun ser gjennom Øystein, og så taper hun seg i neste scene likevel. 
Hva skjer med at Henning og nordlendingdama (?) ikke er med i serien? Kjeeeedeeligeee.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...