Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvilket år meldte du deg inn på sonen?


  

129 stemmer

  1. 1.

    • 2004
      5
    • 2005
      32
    • 2006
      20
    • 2007
      9
    • 2008
      15
    • 2009
      9
    • 2010
      12
    • 2011
      8
    • 2012
      5
    • 2013
      14


Recommended Posts

Skrevet

Just for fun, hvor mange henger fortsatt med, og hvor mange er "unge" i sonen sammenheng?

Er jo tross alt ikke mange dagene siden sonen fylte 9(!) år!! :)

(Informasjonen finnes vel på folk sin profil, om jeg ikke tar feil, dersom noen ikke vet)

  • Svar 139
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hey, me too! *Fnis* Mimre mimre Husker jeg traff SFX på en utstilling en gang, før hun hadde "kommet ut av "secret-heten", og hun ymtet forsiktig frampå at hun leste litt på sonen innimellom, og

Mars 2006, og da hadde jeg ikke hund i huset (eller den pittelille studenthybelen min...), alle bodde hos mine foreldre, og jeg hadde superabstinenser, og var superanonym fordi jeg var så vant til å b

Ble medlem for temmelig nøyaktig ni år siden - har niårsjubileum i morgen! De ni årene utgjør en betydelig andel av livet mitt faktisk.

Skrevet

Meldte meg inn i 2005, men skiftet profil så denne profilen er av nyere dato.

Har nylig hatt 8-årsjubileum som sonenmedlem med andre ord. Lurer på om sonen fremdeles eksisterer om 8 år og om jeg fremdeles er medlem. :P

Skrevet

Oktober 2008, nesten to måneder etter at vi mista labradoren. Hadde fryktelige abstinenser husker jeg. :)

Skrevet

Ikke så mange måneder siden faktisk, men skjønner ikke hvorfor jeg ikke gjorde det før i grunn. :icon_confused: Canis var fantastisk en tid langt tilbake, men den siste tiden før jeg sluttet å bruke det i vår så var det bare drit og negativitet. Ikke noe koselig forum. SPESIELT ikke om du nevnte raser med flat nese som mopsen, raser kjent for diverse problemer (cavalier, schafer) eller rett og slett bare stilte et spørsmål "ekspertene" på Canis ikke likte.

Og jeg er kommet for å bli :D

Skrevet

Januar 2009, først og fremst for å få hjelp til Laikas problemer. Mye av det jeg skrev og mente da blir jeg nesten flau over nå, så kan si jeg har modnet og lært masse på de snart 5årene. Trives godt, selv om jeg er mest aktiv som leser ;)

Skrevet

1. juni 2005, samme bruker hele veien. Tenk at jeg har vært her over åtte år! Jeg har fått flere av hundene mine gjennom/på grunn av sonen, møtt noen av de beste vennene mine gjennom sonen - og brukt latterlig mye tid på sonen.

  • Like 3
Skrevet

Mars 2006, og da hadde jeg ikke hund i huset (eller den pittelille studenthybelen min...), alle bodde hos mine foreldre, og jeg hadde superabstinenser, og var superanonym fordi jeg var så vant til å bli sett på som ei lita dum jente i visse miljø, så jeg ville være meg med den kunnskapen og meningene jeg hadde og ikke hadde, uavhengig av alder og kjønn. Og det var ****** befriende fram til juli 2008, da jeg måtte oute meg selv for å skryte av utstillingsresultat jeg enda anser som et av høydepunktene i min karriere :D

  • Like 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Riesenschnauzer krever ihvertfall ganske mye. Kanskje ned mot en time i uka som rent kjæledyr for å holde tovefri, korte poter, rent skjegg, ren stump og visuell sikt. En time høres lite ut, men det er et minimum, og plutselig mye om en er vant til stellfri pels. Skal en holde i korrekt utstillingspels kreves en del mer tid. Typisk rase en ikke skaffer seg om en tenker at den må friseres, men flott om en har en indre frisør som liker at den kan friseres. Profesjonellt utstillingsstell på riesen er kostbart fordi det er tidkrevende, men kan være verdt pengene om en bare skal stille noen få ganger. Ikke bare, bare å få til et jevnt og pent resultat.
    • Ja, Edeward er uvurderlig support. Super fornøyd med ham. Fordi han er krypt vil det aldri skuffe meg at han kanskje ikke engang er bygget til en Very Good (trang i fronten, en merkelig bue i ryggraden og keivete potestilling), men mentalt er han bare super.  Vi har gode naboer også. Tror ikke jeg hadde taklet dette like bra om jeg bodde mer øde og alene. Han er en livsglad gutt som vet å ha det gøy      
    • Jeg følger med på lynkart hver gang men det kan snu fort. Og det tar ett stykke å kjøre hjem om jeg ser det er ille. Det er også ofte det er meldt torden og Lyn og jeg blir hjemme med hundene også kommer det ikke torden og Lyn i det hele tatt.
    • Det er så dumt fordi man aldri vet hvor mye torden og Lyn som kommer akkurat her jeg bor. Vanskelig å vite hvor heftig det er meldt. Går det an å se det ett sted? Jeg kan dessverre ikke ta dem med meg i bilen da de hører det enda bedre i bil. 
    • Det kommer vel litt an på hvor heftig det er meldt. Min totalt skuddtrygge hund ble redd for raketter og andre høye lyder (typisk ryggelyd fra lastebil o.l.) etter at naboen sprengte stein på tomta mens hundene var alene hjemme. Vi var ikke varslet. Så hvis det er meldt fare for lyn og torden akkurat der du er ville jeg nok vurdert å tatt dem med meg eller blitt hjemme. Men "kanskje et lyn i stort område" i løpet av dagen er nok ikke så farlig. Du kan jo også følge litt med på lynkart.no.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...