Gå til innhold
Hundesonen.no

* Hemmelig julenisse * påmelding og info


Recommended Posts

Skrevet

Eeer så spent på om vennen min skjønner hintene - føler jeg har hinta noe voldsomt, men tenk om det er totalt umulig å skjønne?

  • Like 1
  • Svar 382
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Absolute Entertainer Alvira Alzenas Ane AnetteH AnnChristin Aslan Aya Bananen Bones borderen Cattn Charleen Christine Djervekvinnen Enits Gråtass HHC ida Ingidano Ingvild Jankaa

Trooor jeg huska alle i ønskeliste tråden. For alle som er med har vel skrevet der? Pippin&Smyra Margrete Tabris Alvira Khela Raksha JeanetteH laikamor LinL borderen MegaMarie Plutt

Jeg har allerede fått inn over 30 påmeldte, vet ikke hvor mange @Krilo har fått inn men vi blir mange !

Skrevet

Jeg løøøper til postkassa hver dag nå! :lol: Er så utålmodig, vil få pakke jeg også! :D :D Selv om den ikke skal åpnes på over ei uke :P

  • Like 1
Skrevet

Jeg løøøper til postkassa hver dag nå! :lol: Er så utålmodig, vil få pakke jeg også! :D :D Selv om den ikke skal åpnes på over ei uke :P

Vi er to :lol:

Skrevet

Fristen for å sende er ikke før i morgen, så det er nok greit å vente noen dager til før man begynner å etterlyse pakker. Jeg har heller ikke fått, men regner med den kommer any day :)

Har ikke etterlyst noen ting jeg, er bare utålmodig Og det tror jeg de fleste er :lol:

Skrevet

Hehe Jepp er nok bare utålmodig... Heheh.. Men blir kjekt å den kommer uansett når den skulle finne på å dette ned i postkassen, men hadde ikke gjort noe om den gjorde i morgen :D Hihihi :P

Skrevet

juksemakere! Den skal ikke åpnes før 24. :aww: ingen som har sagt nåååår den 24. :lol:

Bare gleder meg til den kommer, er ikke noe mas altså. Lyser opp hver gang det kommer noe stort i posten her "nååå kanskje!" :lol:

Skrevet

Ikke jukse! :o

Har tre pakker vi kan åpne den 24. :ahappy: Resten skal jo vente til 27, men da får jeg pakke den 24 også! :D

Vente til den 27.?

Gleder meg til å få pakke! :D Håper min hemmelige venn blir fornøyd med sin pakke :)

Skrevet

Vente til den 27.?

Gleder meg til å få pakke! :D Håper min hemmelige venn blir fornøyd med sin pakke :)

Ja. Vi har "julaften" en 27. i stede, siden jeg har fri da. Jobber den 24.

Skrevet

Er jeg virkelig den eneste som med stor sannsynlighet kan finne på å åpne pakken før julaften? :-P

Jeg er verdens dårligste på venting, så nei, du er ikke den eneste :lol: Men i så fall vil det bli en GODT bevart hemmelighet her på sonen!

Jeg har fått pakke!! :D

  • Like 3
Skrevet

I dag er fristen på å sende pakker, og jeg mangler pm fra 6 stykker om at pakken er sendt. Kan dere 6 sende meg pm med bilde/sporingsnummer av at pakken er sendt?

Edit: mangler nå fra 4.

Edid2: 3 igjen..

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Kan noen andre ta ham med ut når du kommer hjem?  Altså, når du kommer hjem, ignorere ham til du har fått tatt av deg og satt deg ned. Om han så begynner å mase om å få komme ut, at noen andre tar ham med ut litt. Det kan nok ta en del tid å snu denne adferden.  Det har jo også mye å si hvem som fôrer, går tur og trener med en hund. Gjør du det meste der, eller varierer det? Kan noen andre ta mer ansvar? 
    • Jeg har litt utfordringer med whippet hannen min på 5 år. Det er veldig tydelig at jeg er hovedmennesket til hunden, han søker til meg, det er meg han blir mest glad når kommer hjem men det er også meg han maser mest på. Jeg jobber langvakter, og når jeg er på jobb så er hunden helt rolig. De andre i huset forteller at han ligger å slapper av og er rolig og snill stort sett hele dagen. Når jeg kommer hjem blir han jo veldig glad for at jeg kommer, men jeg får nesten ikke satt meg ned før han  begynner med klynking/gråting og skal ha meg med ut - jeg tar han da som regel med meg ut, selv om de hjemme forteller at det ikke er lenge siden han var ute. Etter vi har vært ute, så kan gjerne klynkingen fortsette litt, og det kan til tider også være klynking på natten. Akkurat nå er vi i en ekstra tøff periode, da det er løpetid på byggefeltet og hannhunden har det veldig tøft, han spiser nesten ikke og sover ikke - noe som igjen gjør at jeg heller ikke sover, for jeg må være med han for at han ikke skal holde hele huset våkent om natten. Jeg har tilbrakt nettene på et rom med han i bånd og med hørselvern på for å få sove. Jeg begynner å bli rimelig desperat 🙈😭 Jeg har avtale med dyrlege om å prøve ut kjemisk kastrasjon, slik at vi kanskje kan slippe dette igjen. Men jeg er også redd for at han skal reagere dårlig på det - at han kanskje blir mer klynkende og "masete". I kveld når jeg kom hjem fra jobb så har jeg ignorert hunden, jeg har vært ute med han, men ikke "snakket" til han eller anerkjent han på annet vis, det føles ikke bra men tenker kanskje at det er noe jeg bør gjøre i en periode? Er dette helt feil tenkt av meg? Noen som har råd og veiledning for å kanskje få en litt mer selvstendig hund når også jeg er hjemme?
    • Bare det at noen har tenkt tanken er for meg helt på trynet. Og det er en herlig ironi i at de ikke tester produktene sine på dyr, men selger til dem... Hjelpes, hvem er disse folka😄
    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...