Gå til innhold
Hundesonen.no

NYE bilder av medlemmene!


Recommended Posts

Skrevet

Jeg blir bare tatt bilde av på vorspiel hos en spesiell venninne. Der er kamera alltid med og det nyeste er det bildet jeg allerede har lagt ut i tråden her. Kanskje på tide med en fest med henne igjen. :D

  • Svar 250
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg. Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig

KarpeSkrotum: Pft du har ingenting å stille opp med!

Tatt i høst av AnetteH. Det er vel egentlig ganske beskrivende av meg selv. Full av strå etter å ha lekt rundt med hundene i gresset, og med barnelue på hodet. (T-Rex lua mi er kulest i verden, for d

Posted Images

Skrevet

Dette er meg med hundene i fjellet i sommer

 

Dany og jeg i hagen i sommer

 

Marvin og jeg

 

Og så kan jeg også se sånn ut på nært hold, og spesielt når jeg har bommet på hårfargen og blitt mørk :P

På Sølen i sommer

Bilder slettet av Moderator etter ønske fra medlem. 

 

  • 5 years later...
Skrevet

Drar opp denne tråden jeg :D Noen som føler for å vise seg fram igjen?? :P 

Her er i hvert fall det nyeste bildet av meg, tatt i dag: 

Marianne Sjøstrøm sitt bilde.

Veldig stort bilde, men jeg vet ikke hvordan jeg får det mindre... 

 

 

  • Like 8
Skrevet

I kveldens ånd, her er noen selfies:

Meg på påskeaften:

South-Park-KKK.jpg

Meg når noen diskuterer hetsjakt:

1920.jpg?1462287566

Meg når noen sier de aldri mer skal besøke delfinakvariums:

4244A5A800000578-4690704-image-m-37_1499

 

Selfieportrett:

maxresdefault.jpg

 

(Det er ment som en spøk :ahappy: )

Guest Mira2.0
Skrevet
Akkurat nå, Kangerlussuaq skrev:

I kveldens ånd, her er noen selfies:

Meg på påskeaften:

South-Park-KKK.jpg

Meg når noen diskuterer hetsjakt:

1920.jpg?1462287566

Meg når noen sier de aldri mer skal besøke delfinakvariums:

4244A5A800000578-4690704-image-m-37_1499

 

Selfieportrett:

maxresdefault.jpg

 

(Det er ment som en spøk :ahappy: )

Det er litt min type humor ?? selv om jeg egentlig gledet meg til å få et ordentlig ansikt på nicket ;) 

Skrevet
Just now, Mira2.0 said:

Det er litt min type humor ?? selv om jeg egentlig gledet meg til å få et ordentlig ansikt på nicket ;) 

Ser for meg noen hadde photoshoppa KuKluxKlan-hatt på meg og hengt meg ut på jodel for å være ekstra barnslig og mobbete :lol:  (Litt trist at det er gått så langt altså, men.. seriøst. Det føles litt sånn).

Skrevet
Just now, Kangerlussuaq said:

I kveldens ånd, her er noen selfies:

Meg på påskeaften:

South-Park-KKK.jpg

Meg når noen diskuterer hetsjakt:

1920.jpg?1462287566

Meg når noen sier de aldri mer skal besøke delfinakvariums:

4244A5A800000578-4690704-image-m-37_1499

 

Selfieportrett:

maxresdefault.jpg

 

(Det er ment som en spøk :ahappy: )

Jeg viste jeg hadde deg fra et sted ❤️ 

(ja, spøk dette også altså!) 

  • 4 months later...
Skrevet

Ia Marie Stavestrand sitt bilete.

Fra sist jeg tok headshots, som var i 2015, men det sier vi ikke til noen. Er nå 15 kilo tyngre, men det sier vi heller ikke til noen. Sverger også på at jeg har fått høyere hårfeste men det SIER VI IKKE TIL NOEN.

  • Like 7

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
    • Kan jeg spørre om hvilke hunderaser som har minst jaktinstinkt? Er det kun selskapshundene?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...