Gå til innhold
Hundesonen.no

NYE bilder av medlemmene!


Recommended Posts

Skrevet

Nå er det lenge siden vi har hatt bildetråd! Har jo kommet en del nye medlemmer som har blitt aktive. Så, post et bilde av deg selv som ikke er alt for gammelt :)

Her er meg og typen i Spania:

spain1i.jpg

  • Like 2
  • Svar 250
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg. Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig

KarpeSkrotum: Pft du har ingenting å stille opp med!

Tatt i høst av AnetteH. Det er vel egentlig ganske beskrivende av meg selv. Full av strå etter å ha lekt rundt med hundene i gresset, og med barnelue på hodet. (T-Rex lua mi er kulest i verden, for d

Posted Images

Skrevet

Har veldig få bilder av meg fra det siste året, og de fleste er lite gode (jeg blir så klein når folk tar bilde av meg, så helst skal jeg ikke vite at jeg blir fotografert). Men jeg ser omtrent slik ut:

6467984969_2f8a91c252_z.jpg

Skrevet

Moro! Ein slik tråd har ikkje vore sidan eg kom på forumet, og det er jo eit år sidan no. Så no synst eg ALLE kan leggje ut bilete av seg sjølv, sjølv om dei kanskje har gjort det ein eller annan gong i fortida!

Eg trudde òg Kensington Gate var ein generasjon eldre...

Det nyaste biletet av meg som eg veit om, ligg alt på forumet, men det får flyttast inn hit òg. Det er teke av MegaMarie, så ho får skrike ut om ho ikkje vil ha biletet her, så får vi køyre sak på kven som eigentleg eig eit bilete; fotografen eller motivet. :ahappy:

6222811849_7a4eedcfa5_z.jpg

Skrevet

Skikkelig fint bilde av dere :)

Oj, tusen takk! Det er Kensington Gate som har tatt det. Siste bildet av meg og Hudson sammen, før han flyttet til Australia.

Skrevet

Jeg var og sikker på at du var 40-50 :lol: Men du er jo bare et barn!

Eg trudde òg Kensington Gate var ein generasjon eldre...

Det kan nok stemme at jeg er et 31 år gammelt barn. :baby: Men jeg lurer fælt på hva det er som gjør at jeg fremstår som en voksen dame. :blink: Jeg regner med at det er min visdom. :shifty:

Jeg ser vel cirka slik ut:

303125_10150482210561111_580646110_11068860_1359775900_n.jpg

Hei, dere finingene! Jeg har GLEMT å sende deg resten av bildene! *dask på lanken* (egen)

Skrevet

@SFX: Du ligna nå litt på en dame med det håret der da. ;)

Så flotte dere alle er!

Det kan nok stemme at jeg er et 31 år gammelt barn. :baby: Men jeg lurer fælt på hva det er som gjør at jeg fremstår som en voksen dame. :blink: Jeg regner med at det er min visdom. :shifty:

Jeg også trodde du var eldre og så viser det seg at du er den sexy bomba når jeg trodde du bare var ett skrukktroll med visdom :baby:

  • Like 6
Skrevet

Hei, dere finingene! Jeg har GLEMT å sende deg resten av bildene! *dask på lanken* (egen)

Jeg vet :whistle: Men jeg har ikke villet mase når du jobber så mye, tenkte å ta noen trusseltelefoner på første juledag i stedet.

  • Like 2
Skrevet

Så koselig å se bilder av dere!

Tror jeg skal spare dere for meg, har postet alt for mange bilder av meg selv her i det siste :ahappy:

Skrevet

Så koselig å se bilder av dere!

Tror jeg skal spare dere for meg, har postet alt for mange bilder av meg selv her i det siste :ahappy:

Du har mange fine du ikke har vist, da :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...