Gå til innhold
Hundesonen.no

Den store baby og barnetråden - 2015


Recommended Posts

Skrevet

Ryktene sier at det ordner seg med fjøsdress :D

Det er vel den snille fjørsnissen som er ute med fantestreker igjen ;) Heldige Ida :D

  • Like 1
  • Svar 6.7k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Daaa hopper jeg inn i gravidklubben  Lille reka bosatte seg nesten med en gang, så er 12 uker i dag, nettopp vært hos legen og hørt hjertelyd  Var også på ultralyd for halvannen uke siden og da var og

I dag ble vi foreldre til verdens nydeligeste Kaisa Etter 38 timer med rier kom endelig frøkna på 50 cm og 3120 g til verden

I dag har vi vært på ultralyd, og det kommer en liten jente hit i mars/april (termin 2/4).  Såå koselig!

Posted Images

Skrevet

Sender masse! Når er/var termin?

På torsdag som kommer, så egentlig har jeg ikke lov å klage. Men jeg føler meg som jabba the hut og jeg savner hunden min!

Så fødevibber altså! :teehe:

Skrevet

På torsdag som kommer, så egentlig har jeg ikke lov å klage. Men jeg føler meg som jabba the hut og jeg savner hunden min!

Så fødevibber altså! :teehe:

Klart det er lov å klage :hug:

Skrevet

Da er jeg innlagt og satt i gang. Utrolig kjedelig, han kunne godt ha blitt der inne noen uker til. Det går nok bra uansett :)

  • Like 3
Skrevet

På torsdag som kommer, så egentlig har jeg ikke lov å klage. Men jeg føler meg som jabba the hut og jeg savner hunden min!

Så fødevibber altså! :teehe:

*Sender fødevibber* :)

Da er jeg innlagt og satt i gang. Utrolig kjedelig, han kunne godt ha blitt der inne noen uker til. Det går nok bra uansett :)

Lykke til med fødsel! Håper alt er bra med deg og den lille i magen!

Skrevet

Takk, dere :) Har fått svangerskapsforgiftning, også mistenker de begynnende morkakesvikt igjen. Så da er det like greit å få han ut.

Skrevet

Da er jeg innlagt og satt i gang. Utrolig kjedelig, han kunne godt ha blitt der inne noen uker til. Det går nok bra uansett :)

Oi lykke til! Hvor langt har du kommet?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...