Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvilken årsmodell er du?


Snøfrost
 Share

Recommended Posts

Er vi ikke alle det da? :P Jeg er da ikke mer enn 29 i hodet og jeg nekter å bli eldre! :D:lol:

"Bakdelen" med å ha voksne barn er at regnestykket da ikke lenger "går ihop".... ifølge mine følelser skulle jeg ha vært ca 8 år da jeg fikk min eldste sønn.... :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 200
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1962.

Whaaaaat? No offence, men jeg har alltid sett for meg at du var typ...40 Edit: Fordi du virker så erfaren altså! Edit 2: Herrens år 1990, på dagen 45 år etter Hitler'n dævva.

1983. Jeg synes det er helt vilt å se at så mange er født på 90-tallet, for meg har jo det akkurat vært. Føler meg fortsatt som en drittunge, så skjønner ikke at de som er født på 90-tallet ikke for

94 :)

What? Trodde du var sånn mammaalder jeg :o Du virker liksom så klok på så mye.. :blink:

1995 :)

Gud, jeg blir 20 om et halvt år :|

Næh? No lyver du? Så ung? *sjokk* :huh:

Jeg er forøvrig 94-modell, men føler meg egentlig mer som 84.. Eller 74 :P Ser ut som en drittunge, med oppførsel som en 40 år gammel kjerring :ahappy:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Mer interessant enn hvor grensa for smårips går hen, er at noen av de "voksne" damene her ikke sier når de er født. Hvor går grensa for når det blir kjipt å si hvor gammel en er, liksom?

Det er liksom noe med det å si at jeg blir 50 neste år, når de fleste er i alder med sønnen min - eller yngre :P

Jeg er ikke flau over alderen min og mener jeg bærer den godt. Og faktisk er det enklere å si til noen irl at jeg snart er 50 enn å si det på nett. Jeg føler meg fresh og sprek, og absolutt ikke å bli satt i bås med en gammel/middelaldrende dame, som er på vei på returen :aww:

1975

Og dette var ditt første innlegg på sonen. Velkommen :)

Og når man snakker om "magiske" datoer å være født på: jeg er født 8.7.65. Lett å huske :P

  • Like 4
Lenke til kommentar
Del på andre sider

What? Trodde du var sånn mammaalder jeg :o Du virker liksom så klok på så mye.. :blink:

Næh? No lyver du? Så ung? *sjokk* :huh:

Jeg er forøvrig 94-modell, men føler meg egentlig mer som 84.. Eller 74 :P Ser ut som en drittunge, med oppførsel som en 40 år gammel kjerring :ahappy:

Haha, føler meg ikke i så veldig mammaalder :P Og klok på mye.. liker inntrykket du har fått :D ( Trenger kanskje ikke nevne at det ikke stemmer helt? (A) )

Trodde forøvrig du var sånn 27-30 :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg er ikke flau over alderen min og mener jeg bærer den godt. Og faktisk er det enklere å si til noen irl at jeg snart er 50 enn å si det på nett. Jeg føler meg fresh og sprek, og absolutt ikke å bli satt i bås med en gammel/middelaldrende dame, som er på vei på returen :aww:

Go girl! :punk:
  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

'92. :)

Tuller du? :o Dette er ikke ment som en fornærmelse altså, men jeg hadde tippa 50-ish :lol:

Er jeg eneste 91'er her jeg altså? :P Smårips er jeg visst også!

Neineinei, du får ikke det året for deg sjæl :D 91 her også :)
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg og - og har alltid hatt på følelsen at det er noe spesielt med akkurat denne årgangen? Vi er LITT bedre enn de andre, er vi ikke? Bittelitt?

Du trekker opp snittalderen på studiet litt du da?

Men herregud, hva var det som skjedde 4. juli 1976???

Ikke 1976, men 1776 :lol:

Jeg er født på 200 års dagen til USA.

I følge min amerikanske x er jeg faktisk født på minuttet for signeringen ( 20:00 ), men det har jeg litt liten tro på at man vet for sikkert.

De fleste husker bursdagen min og "alle" må komme med 'høh høh så du er born 4th of july altså..'

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Alle som er født i 90 er yngre enn meg, og siden jeg er 16-18 år i hodet er alle 90'ere 13 år eller yngre. Bare ubehagelig å tenke på at noen født i 1996 er 18 år. Det betyr jo at jeg ikke er det og det blir jo bare feil :frantics:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

1987 :) Så akkurat gammel nok til å skjønne hvor ufattelig kule Spice Girls er/var!

Oooh, det var tider det! Husker vi drev og samlet på kort/bilder av dem og hadde egne dansegrupper hvir vi øvde og øvde for vi skulle jo delta på sånne konkuranser :lol: (88 modell her)

  • Like 3
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
    • Enig med siste her, lildog har jeg prøvd og den var helt ubrukelig. Jeg er veldig fornøyd med tracktive, har den på begge hundene og katten. Kan være litt treig til å finne posisjon noen ganger, men uansett raskere enn både lildog og mitt spor som jeg også har prøvd. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...