Gå til innhold
Hundesonen.no

* Hemmelig julenisse * påmelding og info


Recommended Posts

Skrevet

Fikk beskjed i går at jeg reiser nordover den 18. desember og hjem igjen den 3. januar. Kan jeg vente til den 4.? :(

Ta med pakken?

  • Svar 382
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Absolute Entertainer Alvira Alzenas Ane AnetteH AnnChristin Aslan Aya Bananen Bones borderen Cattn Charleen Christine Djervekvinnen Enits Gråtass HHC ida Ingidano Ingvild Jankaa

Trooor jeg huska alle i ønskeliste tråden. For alle som er med har vel skrevet der? Pippin&Smyra Margrete Tabris Alvira Khela Raksha JeanetteH laikamor LinL borderen MegaMarie Plutt

Jeg har allerede fått inn over 30 påmeldte, vet ikke hvor mange @Krilo har fått inn men vi blir mange !

Skrevet

Fikk beskjed i går at jeg reiser nordover den 18. desember og hjem igjen den 3. januar. Kan jeg vente til den 4.? :(

Det beste er jo hvis du har anledning til å ta med pakken slik ida foreslår. Jeg samme problem, men har tenkt å finne en sonis å tigge litt hjelp av. Så lenge jeg får pakken før jeg reiser så hadde jeg tenkt å åpne den og ta bilde, og få en sonis til å legge ut bildet og mitt forslag til hvem som er min hemmelige julenisse på mine vegne på julaften. Ja, og så få samme sonis til å bekrefte for den som har fått pakke fra meg. Jeg reiser vekk og har ikke tilgang på internett før etter nyttår nemlig.

Skrevet

Oooh, nå har jeg også fått pakke i posten! Foxy er så syyykt interessert i det gråpapiret, så noe sier meg at det er noe annet enn gamle aviser og sure sokker oppi der.. Tror ventetida blir lenge for oss begge :lol:

  • Like 4
Skrevet

Oooh, nå har jeg også fått pakke i posten! Foxy er så syyykt interessert i det gråpapiret, så noe sier meg at det er noe annet enn gamle aviser og sure sokker oppi der.. Tror ventetida blir lenge for oss begge :lol:

Jeg våknet av at Kuro prøvde å spise på pakken min... :lol:

  • Like 2
Skrevet

Jeg våknet av at Kuro prøvde å spise på pakken min... :lol:

Det kan jeg love deg at hu her hadde gjort om jeg ikke hadde pakket den laaangt vekk! Haha, har ikke sett hu så fiksert på noe på lenge. Stakkars, hu fikk en dentastix som trøstepremie da.. :innocent:

  • Like 1
Skrevet

Mener det var noen som kommenterte hvorfor det ikke var den 16. da det fortsatt kommer frem før julaften, og at det da ble forandret fra 12 til 16.

Står 16 hos meg også.

Hva er rett? :-P

Skrevet

I hovedinnlegget og i min PM fra Krilo står det 12. Trodde det blei 12. siden det hender folk er for slappe med å sende til fristen, så alle får før jul? Er det den 16 blir det sikkert til at noen ikke får før 24.

Skrevet

Tror det er Kaja som har surret litt, og vært opphengt i postens frist og derfor skrevet feil i PM?

Pust JeanetteH! Fristen er 16 desember:)

Ok kaja dreit seg ut! Igjen:p posten har frist for julepost 16

Skrevet

Jeg har fulgt fristen i startinnlegget som er 12. Men ser at @Kaja har skrevet 16. Posten har frist den 16. For å få pakkene før jul. Så sånn sett spiller det jo ikke så stor rolle denne runden med tanke på at ingen skal åpnes før 24. :)

Skrevet

Oi en dag til fristen jo! Godt siste delen av gaven kom i går! Må bare pakke om da jeg egentlig var ferdig men ombestemte meg :P

Nei, imorgen :) Event. 16.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Skrevet

:lol: Gikk brått opp et lys for meg her - nevnte at jeg hadde fått pakke her en dag? Plutselig kobla jeg at det stod en annen avsender enn forventa på den, så ba Bonden finne den frem igjen, og joda, ganske riktig, den var fra en venninne av mamma :lol::icon_redface: Men da kunne jeg åpne den nå da, og kan be bonden gjemme hemmeligvennpakken når den kommer på ordentlig. :lol:

  • Like 7
Skrevet

Jeg føler bare for å beklage til min hemmelige venn at deler av gaven kunne vært bedre. "Noen" glemte nemlig en bag på toget etter at "noen" hadde vært på hemmelig-venn-shoppingtur og måtte dermed på ny hemmelig-venn-shoppingtur et annet sted. :icon_redface::gaah:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...