Gå til innhold
Hundesonen.no

* Hemmelig julenisse * påmelding og info


Recommended Posts

  • Svar 382
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Absolute Entertainer Alvira Alzenas Ane AnetteH AnnChristin Aslan Aya Bananen Bones borderen Cattn Charleen Christine Djervekvinnen Enits Gråtass HHC ida Ingidano Ingvild Jankaa

Trooor jeg huska alle i ønskeliste tråden. For alle som er med har vel skrevet der? Pippin&Smyra Margrete Tabris Alvira Khela Raksha JeanetteH laikamor LinL borderen MegaMarie Plutt

Jeg har allerede fått inn over 30 påmeldte, vet ikke hvor mange @Krilo har fått inn men vi blir mange !

Skrevet

Skal sjekke mine når jeg kommer hjem i kveld :)

Edit: vet ikke om det er akkurat 60 påmeldte, husker ikke eksakt antall pm jeg har fått altså, men er rundt 20 et sted :P

Skrevet

Min hemmelige venn har ikke så lett liste.. Ikke lett å bo på landsbygda gitt, når det kommer til utvalg. Men skal da finne på noe :)

BTW: jeg fikk kjøpt masse sokker i går, så egentlig ønsker jeg meg ikke det lengere. Men ingen krise om jeg får hvis noen har kjøpt allerede hehe :P:santa-smiley-ho-ho-ho:

Skrevet

Et lite tips angående ønskelistene - husk størrelser folkens! Dette gjelder like fullt hansker og sokker som øvrige klær :)

psst.. Har du lagd ønskeliste? finner den ikke i ønskelistetråden. :)

Skrevet

Jeg vet hva min hemmelige venn skal fååååå! :D Men, skal jeg sende nå? eller vente litt og pine vedkommende så h*n ikke blir fristet til å åpne den for tidlig! :P mohaha :D

Skrevet

Jeg vet hva min hemmelige venn skal fååååå! :D Men, skal jeg sende nå? eller vente litt og pine vedkommende så h*n ikke blir fristet til å åpne den for tidlig! :P mohaha :D

Vente litt slik at vennen ikke forstår det med en gang :Grin:

  • Like 4
Skrevet

æææh dette var jo dritvanskelig! Får så lyst til å spørre om min hemmelige venn vil ha X eller Y og blabla. :Grin: Men eg har fått shoppa inn litt da, og er eit par andre ting eg må få tak i, trur det blir bra. Håpar, i alle fall. Eg har fått så fin venn! :ChristmasTree:

Skrevet

æææh dette var jo dritvanskelig! Får så lyst til å spørre om min hemmelige venn vil ha X eller Y og blabla. :Grin: Men eg har fått shoppa inn litt da, og er eit par andre ting eg må få tak i, trur det blir bra. Håpar, i alle fall. Eg har fått så fin venn! :ChristmasTree:

X! :D

  • Like 1
Skrevet

@Kaja

skulle ikke du ordne jeanette da? :P jeg fant jo samtalen igjen fo rdeg!

Jeg fant samtalen før du gav meg linken som jeg sa. Og fikk bekreftet fra Kaja. Jeg er ikke hjelpeløs ;)

Men ikke fått selv om :(

Skrevet

Jeg fant samtalen før du gav meg linken som jeg sa. Og fikk bekreftet fra Kaja. Men ikke fått selv om :(

Du kan være min venn, så får jeg to pakker! :D

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...