Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

vil anta episoden for imorgen kommer på forhåndsvisning ikveld :)

jeg kan eh. se episode 26 :P men siste som gikk på tven var 20 :blink:

Hmm, det kommer bare opp feilmelding hos meg når jeg trykker "play" :aww:

  • Like 1
  • Svar 973
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg håper Triana tar tak i den spyttinga. Det der går jo ikke ann! For noen drittfolk. Håper Dennis ryker denne uka.

Du veit det er ille når tv3-dama sier " Og sånn at dere vet det, Dennis lever i beste velgående!"

Morsomt at Christina klaget på at alle tørrhumpet hverandre, og så når hun skal bestemme "kongen befaler" så gjør hun akkurat det samme. Ahh jeg har sjelden sett mer dobbeltmoral enn det som kommer ut

Skrevet

Hmm, det kommer bare opp feilmelding hos meg når jeg trykker "play" :aww:

jeg logget inn og trykket paradise hotel og jeg fikk starte på episode 26, men DEN vil jeg jo ikke se :frantics:

antar de fikser etterhvert idag :P

  • Like 1
Guest Yellow
Skrevet

Hvilket klokkeslett blir det egentlig lagt ut på TV3Play? :) Om det er til et fast tidspunkt etter hver sending.

Skrevet

Hvilket klokkeslett blir det egentlig lagt ut på TV3Play? :) Om det er til et fast tidspunkt etter hver sending.

Som regel rett etter det er ferdig på TV'n er min erfaring. :)

Skrevet

Holdt på å dø av Iselin sin presentasjon av Chihuahua.

Men fy for en klein episode det var i dag! Satt å gjemte hodet under teppet halve episoden :P

Skrevet

Holdt på å dø av Iselin sin presentasjon av Chihuahua.

Men fy for en klein episode det var i dag! Satt å gjemte hodet under teppet halve episoden :P

Veldig glad gubben var på jobb og jeg så episoden alene!... :|

Skrevet

Vi ler bare høyt vi da :lol:

Må være min høye alder... :w00t:

Men er det sånn på fest nå om dagen?

Drikker ikke ofte, og da er det gjerne med folk fra jobben.

Og vi kliner ikke med hverandre for å si det sånn.

Skrevet

Må være min høye alder... :w00t:

Men er det sånn på fest nå om dagen?

Drikker ikke ofte, og da er det gjerne med folk fra jobben.

Og vi kliner ikke med hverandre for å si det sånn.

hah :P ja det er kleint men vi bare ler fordi det blir bare så utrolig komisk :P

Har ikke vært på fest på ..eh.. uhm.. eh.. tja si det.. fester nå til dags går så rolig for seg :P brettspill, mat og øl osv :P

  • Like 1
Skrevet

Nå har ikke jeg vært på så utrolig mange fester i mitt 22 år gamle liv, men det har da blitt noen. Og noen har også dreid litt i retning PH :P Da har jeg fått fnatt egentlig, og enten drukket meg så full at jeg taklet å holde ut der eller så har jeg kvellt innpå med en stor dram og dratt hjem for å sove :P Takler ikke når kvinnfolk skal begynne å danse på bordene og slikt mens de tar på seg selv, man trenger jo faktisk ikke bli hore selv om man tar seg en fest.

Kline med alt og alle har jeg heller ingen trang til O_O Noen jenter kan jo kline med alle på en fest (been there, seen that..)

Nei, takke seg til en normal hjemmefest hvor folk er fulle og rare, UTEN å kle av seg alle klærne eller tørrjukke på hverandre *ler*

Guest Yellow
Skrevet

Episoden i dag var KLEIN på så mange nivåer. Og begynner å bli ganske lei av all denne blottingen til Camilla. :P

Ble direkte redd da Stian og Iselin gikk inn på solo, men takk og lov for at DET ikke skjedde, det hadde vært flaut for selv meg som seer.

Forstår godt hvorfor min bedre halvdel fnyser av meg for at jeg ser på dette, for å være ærlig så forstår jeg det igrunn ikke selv (og at jeg ser på det på pc'en i "skjul"). Uff...

Skrevet

Jeg tror de er veldig seksuelt frustrerte mange av dem, husk at flesteparten av dem er vant til å gå ut mye og få en del oppmerksomhet, sikkert ta med seg folk hjem innimellom osv når de ønsker det, og det blir jo verre med kameraer over alt :) Tror de aller aller fleste slutter å kline og tørrhumpe hverandre på fester etter man runder en ca 18 år, men det er vel kanskje miljøet som påvirker her :P

Skrevet

Lo høyt i dag jeg. :lol: stakkars argyr som var så uheldig å måtte bruke badet mens jeg satt her i stua og så på det, så hun fikk veldig ufrivillig med seg et par foredrag. :lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
    • Hei! Vi har en hund som begynner å bli en gammel mann og jeg er derfor på leting etter det som skal bli familiens neste familiemedlem etter han blir borte. I den forbindelse trenger jeg deres kloke hoder. Vi er en familie på tre, med et barn på 8 år. På grunn av allergi har vi vurdert det slik at Bichon Havanais og dvergpuddel fremstår som de mest aktuelle rasene.   Vi har en Havanais nå og han er litt spennende eksemplar. Fra han var valp har han vært ganske sær. Han er blant annet veldig lite kosete, ekstremt lite tilpasningsdyktig og har alltid hatt vanskeligheter med å slå seg til ro, så jeg kjenner vel han egentlig ikke igjen når jeg leser typiske rasebeskrivelser (nå fikk jeg dårlig samvittighet, så må legge til at han selvfølgelig er verdens beste hund!). Sønnen min har noen utfordringer blant annet på skolen og han trenger derfor å komme hjem til en bestevenn. Det var i søken på dette jeg kom over puddel, som jeg ser ofte blir brukt som terapihunder. Men når jeg leser rasebeskrivelser virker det som om Havanaise i all hovedsak er fantastiske med barn, mens det for puddler fremstår mer som om de kan være gode med barn. Så jeg lurer på om dere har noen erfaringer med disse rasene, gjerne begge? Vi kommer til å dele ansvaret med min mor som bor i samme hus, så den kommer ikke til å være noe særlig alene. Pelsstell er heller ikke noe problem. Krysser fingrene for at noen kan hjelpe oss i valget:)
    • Da er operasjon utført og alt gikk fint, vi er snart igjennom første døgnet og ho har gjort sitt benødne også slapper mye av i senga si. Ho har ikke spist enda men det kommer med tiden tenker jeg etter narkose og sånt så er jo det veldig normalt så. Godbiter har ho spist men ikke veldig mat interessert enda. Men alt i alt virker det veldig bra med ho ettersom forholdene. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...