Gå til innhold
Hundesonen.no

Ditt siste kjøp?


Ozzy
 Share

Recommended Posts

Nå er jo valpen kommet i hus, så da klarer jeg ikke å sitte på kjøpefingrene lenger, de siste dagen har dette kommet i hus:

Metallapport:

DSC_7224.jpg

Alac sporline i blått

DSC_7225.jpg

Gitter til vinduene på bilen

DSC_7226.jpg

Krok til å ha bagasjeluken åpen på gløtt (dog aner jeg ikke hvordan jeg skal få den til å virke...)

DSC_7227.jpg

Tape i tilfelle et av ørene bestemmer seg for å sprett opp, kjekt å ha liggende tenkte jeg. Og bilsyketabletter til lille valpen

DSC_7229.jpg

Og selvfølgelig en sele! De jeg hadde var visst for små...

DSC_7231.jpg

Hva betalte du for metallapporten? Og hvor kjøpte du den?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 1.9k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bris har fått seg Fanagenser

Hage til Thorvald og tomannsbolig til oss

Dyreste hundeutstyret jeg noen gang har kjøpt

Posted Images

Har ENDELIG fått tak i Hurtta regndekken i olivenfargen, som egentlig er utgått, og det til god pris! Kjøpt hos petster.eu, de er helt nye i Norge, så siden ser sketchy ut, men jeg har snakket en del med dem på kundeservice, og kan nå anbefale siden :)

Sett på den siden selv og ikke turt å falle for fristelsen, hehe. Du fikk det raskt og alt, eller ikke mottatt enda? :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har ENDELIG fått tak i Hurtta regndekken i olivenfargen, som egentlig er utgått, og det til god pris! Kjøpt hos petster.eu, de er helt nye i Norge, så siden ser sketchy ut, men jeg har snakket en del med dem på kundeservice, og kan nå anbefale siden :)

Vet du hvor mye de tar i porto?

var mye fint der inne :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Har ENDELIG fått tak i Hurtta regndekken i olivenfargen, som egentlig er utgått, og det til god pris! Kjøpt hos petster.eu, de er helt nye i Norge, så siden ser sketchy ut, men jeg har snakket en del med dem på kundeservice, og kan nå anbefale siden :)

Jeg bestilte fra petster.eu (svenske siden) - noe som resulterte i maange uker med venting. Jeg trudde pakken var på tur hjem til meg, men da ukene gikk måtte jeg etterlyse. Neida da var ikke pakken pakket engang, det var vist noe galt med portoen. Så måtte betale ekstra porto siden den skulle til norge. Så ventet jeg enda en uke. Etterlyste på nytt. Nå var det dukket opp en nytt problem, så hele bestillingen måtte kanseleres, og tas fra petster.no. Forhåpentligvis har jeg pakken i posten i begynnelsen av neste uke, for nå orker jeg ikke vente mer.. over en måned venting.. Men hey - kanskje dem skjærpe seg etterhvert :) De har iallefall mange fine ting til gode priser, så håper akkurat den sendingsbiten forbedrer seg :)

Bestilte meg forresten Hurtta lydighetstreningsvest :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

De er fra HuggableHound på etsy.com. https://www.etsy.com/shop/HuggableHound

Og de jeg kjøpte til Minion er 2", vurderer å kjøpe noen til Kiwi også, men da i 1,5". :P

Edit: Hun har veldig OK priser i tillegg til billig frakt, og hun bruker ikke en halv evighet på å lage de. :ahappy:

Bestilte fra henne i forrige uke. Kvaliteten virker veldig bra. :ahappy:

Ånei..... vik bra meg!!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ånei.... vik bra meg!

:lol:

En stk gal mynde har testet ut kvaliteten på halsbåndet derfra og det har ikke røket eller vist tegn på slitasje, så jeg jeg kommer til å kjøpe flere halsbånd derfra. :P

Nå har hun ikke drakraften til en bullehund, men når hun er litt for gira for sitt eget beste så er det ihvertfall litt krefter i henne. :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

nikkor-af-s18-200mm-vr-II.jpg

Det 18-200 mm objektivet jeg hadde gav plutselig opp livet, så da var jeg brått uten optikk. Så da måtte jeg grave dypt i sparepengene og kjøpe nytt.
Men du verden det var verd det, merker jo nå at det gamle objektivet har fusket en stund, plutselig ble jo bildene klare igjen :lol:

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...