Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 333
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Burde hatt soniscup, med gruppespill og sluttspill, haha

Ja, for journalister er jo så kjent for sin rettskrivning

JEG FÅR JO BARE KONSONANTER!

  • 3 months later...
Skrevet

wohoo, nå har jeg også smartfoooon :D

Arlatindra

SoppenCamilla!

JeanetteOH

teapig

monicato!

*stjerner*Sara*stjerner* (stjernene er symboler fra iphone)

supertonje

enits26

anettebuind

idaemell

paranoidparrot

bøllefrøken

mushi1234

Kaostrio

lolapagola

juliesta

ExtraAction

ch.evensen.

Tyranniken

akita85

kathrinegu

Fløan

Pusetut

Bananadama

akita85

Katzara

Snjeet

Krutsi

malinck

whiteveso

moccasjokka

toffogfarlig!

Bee_123

Havregrynsgrøt

Palmas2010

bluebell_123

AnnChristin86

Europiiia

soelvd

SanneUllteppe!

KZSH

kristinhoyem her

l.addams

EDirgni

troika76

endamindre

deltalusk

Vipps86

lundereng

  • 3 months later...
Skrevet

Drar opp tråden jeg. Noen som fortsatt spiller? :) (Tenkte det er greit å høre før jeg legger til folk, siden jeg vet mange er "lei", og de fleste innleggene er fra Januar/Februar)

Skrevet

Jeg spiller... Husker ikke hva jeg heter da.. Tantecattn kanskje? :P

Neei, det het du ikke. Legg til meg da, Ponzzy :)

Lagt til dere andre :D Hurraa, noe å gjøre i helga :lol:

  • 2 years later...
Skrevet

Spiller noen fortsatt wf? :)

Edit:

Herregud, glemte å skrive brukernavn!

monicato

Jepp, jeg spiller. Ikke spesielt god da jeg ofte bare legger første ordet jeg ser jeg kan skrive :lol:

Krileo er brukernavnet mitt :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...