Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har sett flere ulike grupper har egen snapchatkonto hvor brukerne har snappen en dag/et døgn i slengen også bytter man på. Hadde ikke det vært noe for sonen? Synes det hadde vært koselig å bli bedre kjent og se mer av brukerne og hundene her inne :) Hva tenker dere?

  • Like 13
  • Svar 247
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, tenker at det viktigere å glede seg over innblikket i andres hundehold og forholdet de deler med bikkja si, enn å føle på tilkortkommenhet fordi en sjøl ikke er ute hele dagen/konkurrerer/har lydi

Har sett flere ulike grupper har egen snapchatkonto hvor brukerne har snappen en dag/et døgn i slengen også bytter man på. Hadde ikke det vært noe for sonen? Synes det hadde vært koselig å bli bedre k

Stjerna er klar for morgendagen og lader opp voldsomt, håper dere vil følge oss!  

Posted Images

Skrevet
12 timer siden, Cavalierflat skrev:

Da er det bare gruppen som ser? Jeg er gjerne med emoji4.png

Sent fra min SM-G925F via Tapatalk
 

Ja, jeg tror det er sånn det fungerer :) 

Er det noen som har lyst å ta tak i det og organisere det? Jeg vet ikke helt hvordan man gjør det. Jeg kan sikkert bidra, men det må være noen andre som vet hvordan det funker og kan holde i trådene :) 

Skrevet
1 time siden, Kaisen skrev:

Må det være en gruppe da? Lage en snapchatkonto så kan de som vil legge den til??

Ja, også deler man på hvem som har dagens. 

  • Like 1
Skrevet

Vet ikke hvordan det er organisert, men en jeg følger følger jeg bare som en vanlig konto, og så er det forskjellige som har samme kontoen. Er ikke i gruppe.

  • Like 3
Skrevet
Vet ikke hvordan det er organisert, men en jeg følger følger jeg bare som en vanlig konto, og så er det forskjellige som har samme kontoen. Er ikke i gruppe.

Det jeg har sett også. Er en konto, som man da rullerer på. Som oftest er det en ny person hver dag, som snapper den dagen, og sender videre dagen etter.
  • Like 3
Skrevet

1) Noen må opprette en konto med et brukernavn og passord

2) De som vil følge kontoen, søker opp denne og følger

3) Den som snapper legger ut ting i kontoens "story", og sender altså IKKE ut personlige snapper til folk

4) De som følger kontoen kan da gå inn på dagens story og se ting etterhvert som det hele folder seg ut og trykke seg videre dersom det er noe de alt har sett

5) Hvem som snapper fra dag til dag kan avtales via et google doc feks, hvor også passordet deles

6) Jeg synes det høres ut som en kjempeidé :cheer: 

7) Vil oppfordre til å tenke litt på motiv og narrativ når en lager slike konto-bidrag ;) 

  • Like 10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...