Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 2.5k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hinder er da ikke et problem. Bare å låne et det, og vente til at vedkommende som lånte det i utgangspunktet dør, og at ingen husker tydeligvis hvem som har det.

Jeg går ikke ut døra lenger enn ti minutter uten magebelte på meg selv som den største hunden er festet i med god demping - og den drar ikke spesielt mye. Du skal ikke heller investere i et Baggen-bel

Retreq har pleid å være kjemperask til å levere varene. Har sjelden tatt mer enn 3 dager å få det jeg har bestilt.

Posted Images

Skrevet

Argh! Fant parfymefri potevoks på en nettbutikk og nå finner jeg bare ikke igjen hvilken det var! Noen som har sett det?

DogNikita har hvertfall potesalve uten parfyme, er vel det samme? 

Skrevet
8 minutter siden, Jeas_89 skrev:

Jeg er på desperat jakt etter vanntette/vannavstøtende refleksdekken str 70 og 80.. Helst som ikke koster halve lønninga.. :D

Eukanuba solgte noen fine refleks"drakter" på NKK Hamar. Vannavstøtende:

 

12115580_10156149058755072_2128687977396

Skrevet
13 minutter siden, JeanetteH skrev:

Eukanuba solgte noen fine refleks"drakter" på NKK Hamar. Vannavstøtende:

 

12115580_10156149058755072_2128687977396

Takk, skal sjekke det ut.. ;) 

Skrevet
Regndekken, gjerne med noe type tynn fóring, str 50 og med åpning for feste til sele? [emoji4] 

Jeg er storfornøyd med Hurttas nye torrent coat. [emoji4]

  • Like 1
  • 2 weeks later...
Skrevet

Oscar forelsket seg i en hundeleke på trening her om dagen. Den var av pels og kunne minne litt om en liten "pelsdummy", den var visst orginalt brukt til å lage slepespor med. Noen som veit hvor jeg kan få tak i en slik?

 

Skrevet

Hvor får man kjøpt relativt brede halsbånd i tøy med beltespennelås? Ser mange bruker det på staffer og lignende raser og jeg synes de er knalltøffe! Skulle gjerne hatt et sånt. Helst ensfarget uten for mye dill.

Skrevet

Utstyr til k9 nosework :-) små runde og avlange bokser med magnet og hull, diverse lukter, annet nødvendig utstyr. Tips til nettbutikk? Finnes det i norge? :-)

Skrevet
27 minutter siden, Sprettballen skrev:

Hvor får man kjøpt relativt brede halsbånd i tøy med beltespennelås? Ser mange bruker det på staffer og lignende raser og jeg synes de er knalltøffe! Skulle gjerne hatt et sånt. Helst ensfarget uten for mye dill.

Collarmania? Der kan man velge stoff, lås, lengde, bredde osv selv :) 

Skrevet
Utstyr til k9 nosework :-) små runde og avlange bokser med magnet og hull, diverse lukter, annet nødvendig utstyr. Tips til nettbutikk? Finnes det i norge? :-)

Lukter får du kjøpt på teleurt.no :)

Sent fra min GT-I9506 via Tapatalk

Skrevet

Hurtta hadde en kolleksjon med en helt utrolig fin turkisfarge en stund tilbake. Noen som vet om det går ann å få tak i y-sele i denne fargen noe sted? Syns også huske de lanserte produkter i andre fine farger, men nå finner jeg bare de som "alltid" har vært.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...