Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Noen som bruker det?

Har nettopp lastet det ned,så har ikke kommet i gang selv,men om noen vil jeg skal følge dem,så legg ut nicket ditt her! :)

Mitt er; Kathrinehana

  • Svar 70
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg klarer ikke la vær med å prøve alle slike ting, så nå er jeg der jesusisjustaguythatcutsmylawn

Hva er nicket ditt? Edit: Fant det! Haha! Doderore eror ikokkoke dode enonesostote! Nå har jeg lagt til alle folka fra denne tråden som jeg fant, så nå er det best dere har jevnlige og

Jeg har Instagram, men ingen bruker... Trodde det bare var en sånn vanlig app med "effekt-kamera" jeg???

Skrevet

Takk, fant appen nå :) Men hvordan legger jeg til brukernavn jeg ønsker å følge? Får opp "from my contact list", "Facebook friends" og "twitter friends".

Edit: Kalte meg selv juliesta

Skrevet

trykk på den knappen som ser ut som et kort,å så trykker du på forstørrelsesglasset. Sleit også med å finne utav det :P

  • Like 1
Skrevet

Jeg klarer ikke la vær med å prøve alle slike ting, så nå er jeg der :P

jesusisjustaguythatcutsmylawn

Korteste nicket i verden :lol:

Følger deg også!

Skrevet

Facts :

- Instagram for Android kom for bare en liten mnd siden..

Android-versjonen av appen ble vist frem av Kevin Systrom, en av grunnleggerne av Instagram.

Han ga ingen full demo av appen, men hevdet ifølge Techcrunch at den på mange måter var bedre enn iOS-appen.

- Facebook har kjøpt instagram for 5 milliarder kroner...

Instagram vil fortsatt bli utviklet som en egen app,

og ifølge Zuckerberg skal du kunne dele bildene dine ikke bare på Facebook – men også på konkurrerende sosiale nettverk.

Er ikke bruker der selv enda, men fikk med meg lanseringen i USA for 2år siden, men om flere man kjenner begynner å bruke instagram så oppretter jeg nok en konto, kanskje i dag...

PicPlz har vært android sin versjon av instagram til nå...

Samme funksjoner og måter å dele på,

rart hvordan enkelte apps slår an mens andre blir bare borte, selv med samme eller bedre funksjoner...

Edit : bruker : torejorgen

Skrevet

paneane heter jeg. Hadde det bare på ipoden før, for det var ikke på android, men nå er'n der også!

Har sendt deg en forespørsel :)

  • 3 months later...
Skrevet

Jeg drar opp denna her igjen jeg. Har nettopp kjøpt meg en slik fancy-mobiltelefon, så da prøver jeg meg litt på detta. :P Men hvordan tagger man et bilde?

Nicket mitt er forresten kimarica.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Da snakker vi en helt annen arbeidskapasitet, tilnærmet border collie. Men hvis det er aktuelt, så ja. Og så har de MYE lyd. Mer enn de andre lapphundene. Jeg synes de er dritfine, men lyden (og røytingen) hadde vært uaktuell for meg.
    • Lapsk vallhund kanskje? Kjenner ingen personlig, men kjenner til en oppdretter, og forstår det slik at det er mer å hente der enn hos finsk og svensk
    • Korthåret collie var det første som slo meg. Gjeterhundtype men stort sett avlet som selskapshund nå. Røyter en del, men er ganske førerorientert og spennende rase. Generelt vil du se på raser som er avlet for å samarbeide med fører. Det er noen typer jakthunder som ikke skal jobbe selvstendig, men på førers kommando, f.eks, apporterende o.l., som typisk retrievere og spanieler. Og så har du gjeterhunder som er de klassiske som er forholdsvis førerorienterte og lette å trene, men som også krever en del både fysisk og mental akvitisering. Så kommer det litt an på om det spiller noen rolle med bjeffing, for eksempel. Dansk/svensk gårdshund har en del jaktinstinkt men er også ganske førerorientert og lett å trene. Finsk og svensk lapphund, mye pels, mye lyd, litt mer selvstendig enn mange gjeterhunder, men morsomme hunder. Schapendoes, pumi, tibetansk terrier, bearded collie kan være alternativer. 
    • Hvilke av de sjeldne mellomstore hundene passer best til å trene lydighet og å gå skogsturer med? Skriver sjeldne da jeg er ganske kjent med de som er mest populære. Gjerne med minst mulig jakt siden jeg ikke skal trene jakt og ønsker at hunden skal gå løs på turer hvis den blir lydig nok. Pelsstell betyr ikke noe og vakt betyr heller ikke noe da vi bor på bygda. Ønsker hunderase mellom 10-30 kilo da jeg ikke har styrke nok selv og jeg ikke ønsker altfor stor hund. Kanskje prøve agility også.
    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...