Gå til innhold
Hundesonen.no

Akkurat nå APRIL


Recommended Posts

  • Svar 1.1k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da var det over... Så da er det å starte på neste etappe, og prøve å være den sterke og rolige når det raser for de andre. Er kjempetrist for meg og, men ikke min mamma/kone  

Da har det blitt bestemt at han her skal bli nordmann  Gleder meg sååå masse! Må bare vente til juni, det blir lenge, det! 

Jeg har, for en gangs skyld, hatt flaks! Har fått en midlertidig stilling i en av bedriftene i industriparken, ganske enkel jobb med kvalitetskontroll. Ulempen er at de ikke vet hvor lenge de har beho

Posted Images

Skrevet

Ånei. Nå er dagen kommet hvor ørti folk tror de er så sykt morsomme på Facebook og avisene lager den ene idiotiske aprilspøken etter den andre. :hmm:

  • Like 3
Skrevet

Helt galskap ? 

Ekstra rart å tenke på at mini blir 1 år denne mnd’en.. Han har jo nettopp blitt født! ?? (hilsen crazy mom, super in love with my baby!)

  • Like 2
Guest *Kat84*
Skrevet
Akkurat nå, Ozzy skrev:

Ånei. Nå er dagen kommet hvor ørti folk tror de er så sykt morsomme på Facebook og avisene lager den ene idiotiske aprilspøken etter den andre. :hmm:

Man skulle tro at det ble bedre og bedre gjennomført, men nei... 

Jeg liker egentlig ikke denne dagen, nettopp pga alle disse "kule" spøkene :P

 

Skrevet
6 timer siden, Wachita skrev:

Her i Bergen har vi fortsatt områder med snø! ?

Æsj, jeg som håpa på å dra til en blomstrende Bergen badet i sol i morgen...

April ja, WTF? 

Skrevet
Just now, Stine said:

Æsj, jeg som håpa på å dra til en blomstrende Bergen badet i sol i morgen...

April ja, WTF? 

Masse sol da! Vi har aldri sett så mye sol før ?

  • Haha 2
Skrevet
Just now, Tricolor said:

Bikkjeskinnet prøver å narre oss med en aprilspøk. Han står ute og uler som en ulv. 

Jeg tror du er blitt lurt av oppdretter. Det må da helt klart være en ulv da!

  • Haha 1
Skrevet (endret)
Akkurat nå, mushi skrev:

Søndag = heimebane til frokosten. Kjempeserie! :D

Jeg digger den serien av en eller annen grunn!

Endret av Stine
Skrevet

Jeg skal iallefall holde meg unna kommentarfeltene under aprilsspøker på fb. Jeg klikker litt inni meg hvert år av de "smartingene" som bare må påpeke dagens dato og dermed ødelegger moroa. For det er jo moro å se hvordan folk som går rett på freaker ut i kommentarfeltene ?

  • Like 1
Skrevet

Stor :hug: til @Raksha!

 

I dag er jeg totalt utslitt. Var i familiebesøk i går. Veldig hyggelig, men ble ganske mange timer senere enn tenkt ? ble sittende å snakke med tanten og onkelen min etter de andre var gått. Var ikke hjemme før halv 2 i natt :blink: var tenkt å reise rundt kl 20 :lol:

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...