Gå til innhold
Hundesonen.no

Krøllebøller in the making..


Recommended Posts

Guest Belgerpia
Skrevet

He he he he - mye gode forslag, må innrømme at jeg festet meg ved noen av dem:

Hissy Fit
House of Cards
High as a Kite
Hen Party
Hidden Talent

Keep'em coming :)

  • Svar 115
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gratulerer! Håper dere får det dere vil ha! Dere skal ha engelske navn? Ellers måtte en jo gjort noe morsomt med Hvit i navnene, om dere får en sånn en. ImageCopy Hvitvasket. 

En puddel med navn High Maintenance Gratulerer og lykke til!

Imagecopy Whitewashed og Imagecopy Blackmail funker da supert

Posted Images

Skrevet

Headache (men det er egentlig navnet til min kommende.... fra eget oppdrett... en gang i framtida :aww:)

Headline News

Head&Shoulders :whistle:

Head over Heels 

  • Like 1
Skrevet

Holy hell

Habberplapp (ord for frustrasjon)

Hack/Hacking

Hag (hot ass girl)

Hair gremlin

Hairy Pairy Quite Contrairy (skallet person)

Halfwit (ikke rett skrudd sammen) 

Hammered (skikkelig full)

Hams (man boobs)

Hard glass (et løfte som ikke vil bli brutt)

He-Bitch Man-Whore (mannlig prostituert) :lol:

 

  • 3 weeks later...
Skrevet

Såå spennende :D 

Navn på H:

Hakuna Matata

Hard headed woman 

Hands off she's mine

Hall of fame

Happiness is easy

Head over heels

Heart of gold

Heart on fire

Heat of the moment

Here I go again

Here, there and everywhere

Hide and seek

High on a horse

Hot stuff

Hot N cold

How come

Hump De Bump

hurricane

Hot Chili Pepper

 

 

 

 

 

 

Guest Belgerpia
Skrevet

Da er alt i hus bortsett fra aviser. Valpekasse i form av liten pallekarm fra Felleskjøpet, bunnmatte i form av en gangmatte snudd opp ked fra OBS bygg. Termometer innkjøpt etter at det forrige ble alternert av frøken fralle, pjong har vi, kladder, vekt osv. 

Let the waiting game begin. Vel - i alle fall bør man være forberedt på at fra mandagen og fremover kan det skje. Den vordende mamma ble selv født en uke før termin.

I dag har hun testet valpekassen..

20160719_210137.jpg

  • 2 weeks later...
Guest Belgerpia
Skrevet
På Thursday, July 28, 2016 at 8:15 PM, Poter skrev:

Kan jeg forresten spørre hvordan lydnivået hos mellompudlene er? 

Varierer. En del har lyd, min snakker mer enn jeg liker, men jeg har alltid hatt stille hunder. Det er en treningssak.

Guest Belgerpia
Skrevet

Fasiten er klar.

3 sorte, store tisper.Helle, Hedvig og Hedda i kassa. 

Bildespam kommer.

20160731_203512.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...