Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet (endret)

Se så mye han han vokst!  Fine valpen! :wub: litt usikker på hvor gammel han er på det første bildet, men tror han er ca. 8 uker :) Han er 6 mnd på andre bildet

12029190_10153022001646300_1902485156_n.

11954749_10156041605295597_2570863211348

Endret av Snoffe
  • Like 7
  • Svar 3.8k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Too late! Jeg overtar dette 1. desember

Hei Sonen, hils på Pelle - pappaen til B-gjengen i Pied Piper

Harly og jeg har debutert i agility 3 i  dag,  feilfritt, 1. plass og cert!  

Posted Images

Skrevet

Der kom det en rastafari med en stor eske med kaffe :D

jeg leste "raserianfall med en sto eske kaffe" og lurte litt på det :p

  • Like 1
Guest Christine
Skrevet

Hjelp, så uvant :P

Gud så deilig det er å gå inn i innkjørsla uten å høre bjeffing. På innsiden av huset finner jeg en hund som er glad for å se meg, men som virker rolig! Sep.angsten er en av grunnene til at jeg flyttet hjem igjen, og det har vært så vanvittig slitsomt og frustrerende at jeg på et tidspunkt funderte på om jeg skulle omplassere for hans beste. Vi skal fortsette å trene, men bare det å (endelig) ha kommet så langt igjen er fantastisk :) 

Skrevet

Hjelp, så uvant :P

Gud så deilig det er å gå inn i innkjørsla uten å høre bjeffing. På innsiden av huset finner jeg en hund som er glad for å se meg, men som virker rolig! Sep.angsten er en av grunnene til at jeg flyttet hjem igjen, og det har vært så vanvittig slitsomt og frustrerende at jeg på et tidspunkt funderte på om jeg skulle omplassere for hans beste. Vi skal fortsette å trene, men bare det å (endelig) ha kommet så langt igjen er fantastisk :) 

Forstår godt den følelsen, jeg lytter alltid etter uling når jeg går opp bakken til huset vårt, og nå som det som regel er stille er det gøy å komme hjem!

Skrevet (endret)

Jeg er syk, og da kan man jo finne på å kjede seg :P Derfor har jeg brukt dagen på å planlegge hvordan det skal ommøbleres her. Vi har bare slengt inn møbler da vi flyttet hit 1. august, og rett og slett hatt det for travelt til å ordne på etterpå. Har jo tross alt bytta jobb og vært på bryllup i Tyskland og masse annet.

Vi prøver det slik først, og ser om vi liker det:

0f584f12-9a0a-47ea-8b33-638ab2edc164_zps

Akkurat nå har vi det omvendt, med tv og sofaer der spisebordet står på bildet over. Og spisebordet står på peisestua sammen bokhyller osv.

Edit: Hører med til historien at vi tenker å male veggene også for nå er det litt for mørke furupanelvegger. Vi tenkte kanksje å hvitlasere, slik at treet skinner bittelitt gjennom.

Endret av SaraS
  • Like 4
Skrevet

På Tapatalk ser det meste normalt ut :aww:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeg fikk ikke logget inn i Tapatalk :(

Skrevet

Du må søke opp forumet på nytt.. Hvit logo [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fant den! Takk!

  • Like 1
Skrevet (endret)

Too late!

11224739_10155958630825136_7941660989618

Jeg overtar dette 1. desember :banana::banana::banana::banana::banana::banana::banana:

Kjempeherlig! Gratulerer så mye :). 

Laget noe litt sånn "man tager hva man haver" til middag. Stekte to kyllingbryst litt lett med div krydder, la dem så i en ildfast form m olje i bunnen. Smurte på litt pesto på begge filetene, la på et lass med halve småtomater, saltet dem litt, hadde på litt balsamicoeddig og la på ost på toppen og satte det i ovnen en halvtimes tid. NAMMMMM :D. 

Endret av Siri
  • Like 1
Skrevet (endret)

I dag tok jeg Timmiansen på fersk gjerningen i det den lille frekkasen pent stiller seg ved siden av stueveggen, løfter beinet, klar til å tisse på den. Han fikk klar og tydelig beskjed om hvor skapet skal stå, og ble jagd ut i hundegården, og måtte tisse der.

Makan til tull.

Litt senere fikk han disse snorkelydene han får innimellom, og som jeg aldri har fått til å stoppe før.

Denne gangen holdt jeg han foran nesa en god stund.

Lenger enn før, dvs så lenge at han brukte labbene for å få bort hånda mi når han trengte å puste, og når jeg da slapp, så var snorkelydene over, faktisk. Det var jo godt, endelig fant jeg en metode som fungerer.

Nå hadde jeg tenkt meg ut, etter en liten strekk på sofaen sammen med Timmy, men nå er Petra i gang igjen, men hun er visst i ferd med å gi seg.

Endret av Klematis
Skrevet

Gratulerer så mye med hus @SFX Hurra! :)

Nå er mannen på vei til sine foreldre for å avlevere eldstebarnet. Hun skal få en helg alene med dem. Det tror jeg hun trenger. Hørte på radioen at det er kø og det tar 50 min fra oslo sentrum til Karihaugen :o Den rushtrafikken er nesten grunn nok alene for å flytte på landet!

Skrevet

Huff hjerte i halsen! 
Blondie klarer ikke å hoppe opp i sofaen lengre, så jeg hjelper henne. Men greien er at hun tar sats samtidig som jeg løfter henne av og til. Og i dag tok hun skikkelig sats! Endte opp med at jeg mistet henne og hun landet rett på ryggen! Jeg hadde full panikk og tenkte jeg måtte haste avgårde til dyrelegevakten, men heldigvis gikk alt fint. Puh! Jeg burde få til å lage en trapp eller noe til henne så hun kan gå opp og ned av sofaen selv :) 

  • Like 1
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



×
×
  • Opprett ny...