Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har dere flere rååååsa leker? Og har dere lilla? :P

bungee tug med ball og bare tug med ball har jeg i lilla,

Har denne i rosa

1231550_335525663249627_1146211643_n.jpg

Men Ganzie tok den siste pocket tug i rosa ;) har diverse andre farger da :P

  • Like 1
  • Svar 287
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vi er å treffe fremover: 22. september Rakkestad Hundeklubb sitt valpeshow 4-6. oktober Torpmoen, Gol 12-13. oktober Letohallen 20. oktober Sonenmesterskapet 26. oktober Valpeshow i Langesun

Jeg og Marianne har starte opp Hundegodt. Varene kan hentes hos meg (holmlia), etterhvert hos Marianne (tveita) eller hos Håvard (Holmestrand). Vi kan også ta det med på utstillinger/treninger ol.

Jeg tror Putle likte leken?

Posted Images

Skrevet

Tror jentene til Nirm blir fornøyd!

1383125_10151596106342330_718000060_n.jp

Og pakke med lammeknoker er på vei til Trondheim!!

Bilen er pakket full av varer og vi er klare for en helg på torpmoen :)

  • Like 2
Skrevet

Det eneste de ikke var fornøyd med, var at jeg pakket det vekk! :lol: Noomi prøvde å dra ut griseører på egenhånd, men de har fått hvert sitt. :aww:

Skrevet

Blir leto hallen den 12 :-)

Samt sonen mesterskapet, så langesund den 26 og leto hallen 27 igjen :-)

Wut? Langesund? What did i miss? O.o :D

Skrevet

2re4ig4.jpg

Det ankom en mystisk pakke i går! ps: lammeknokene bør pakkes i plast, hele esken var gjennomtrukket av fett :lol:

åååh, beklager. De lå så immari pent når jeg pakket :lol: Også var de frosne :P Skal ta plast rundt neste gang! Håper leken overlevde det for det :P

Hvor store er squeaker tug' ene? :D

SÅÅÅ stor :P Bitedelen er 33 cm, hele er 70 cm lang.

1374216_346048252197368_1569577166_n.jpg

  • Like 1
Skrevet

åååh, beklager. De lå så immari pent når jeg pakket :lol: Også var de frosne :P Skal ta plast rundt neste gang! Håper leken overlevde det for det :P

Hell i uhell der altså tror jeg, hun er egentlig ikke så interessert i drakamp, hadde tenkt å utvikle litt lek med denne hi-tech bungee-leken.. også var det jo attpåtil litt godlukt :drool: Vi har i hvertfall hatt noen veldig entusiastiske drakamper!

Skrevet
Hell i uhell der altså tror jeg, hun er egentlig ikke så interessert i drakamp, hadde tenkt å utvikle litt lek med denne hi-tech bungee-leken.. også var det jo attpåtil litt godlukt :drool:  Vi har i hvertfall hatt noen veldig entusiastiske drakamper!
Da kom det noe godt ut av det ;-)

Minner om at vi er på Letohallen nå til lørdag :-) og sonen mesterskapet neste helg!

  • 2 weeks later...
Skrevet

Jeg har veldig lyst på en sånn lang leke, prøvde å bestille i nettbutikken men fikk error. 

Det var da snodig! Skal se på det nå og sender deg en pm :-)
Skrevet

Dere kommer på D4A?

Vi kan levere der ja (tar med i bilen også), men vi har ingen stand da det er veldig veldig dyrt :)

  • 2 weeks later...
Skrevet

Vi har mye nytt og kult som kommer fra Tug-E-Nuff i England, samt ny forsyning fra Canada og Crash Test Toys! :)

Vi leverer på dogs4all, samt romjulutstillingen. Og Sandefjordutstillingen (som er flyttet til Langesund) holder vi stand begge dager.

1395351_357142034421323_1438885896_n.jpg

Skinny likte nammis!

1383977_357684154367111_860056436_n.jpg

Og Jaeger var fornøyd :D

1377969_358102854325241_1468150523_n.jpg

  • Like 2
Skrevet

Dere har ikke tilfeldigvis fått inn disse typene?

57262_Draleker_til_sm__hunder_med_strikk

Nei,men vi tar inn noe ala de.

Her er det vi tar inn nå, det er basert på ønsker fra folk. Så om det er noen du ønsker kan du bare shippe meg PM/mail så skriver jeg opp til neste runde.

Leke med rom til å putte i mat - med ball for bedre kasting.

tug-e-nuffaug12_12_.jpg

Sau-dra leke

tug-e-nuffaug12_30_.jpg

Ku leke

tug-e-nuffaug12_29_.jpg

Ball med strikk

tug-e-nuffaug12_24_.jpg

tug-e-nuffaug12_16_.jpg

tug-e-nuffaug12_10_.jpg

Disse skal egne seg godt for jakt og til mindre hunder.

tug-e-nuffaug12_19_.jpg

tug-e-nuffaug12_1_.jpg

Den du linket til var utsolgt når jeg bestilte nå, samt en leke jeg skal bestille når den er på lager er denne:

tug-e-nuffaug12_27_.jpg

  • Like 1
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...