Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 340
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

En svenske i veivesenet fikk i oppdrag å male den gule midtstripen på riksveien. Den første dagen malte han 400 meter, den andre dagen 250 meter og den tredje dagen bare 100 meter. Sjefen hans var mis

Posted Images

Skrevet

Jeg fatter ikke at jeg sa ja til Bø. Opp midt på natta. Sikkert dårlig vær - er alltid det. Kø og hurrameg rundt :-p Er glad jeg slipper kjøre i alle fall. Bare skal sitte på. Så får jeg klistre på meg et glis for husfredens skyld. I tillegg har idiotene skaffet seg schäfervalp. Yey!

Skrevet
var en sånn dagens mann parodi:p CA og FF stod ighen til slutt da "mannen" spurte om han hadde vært bortpå noen av dere før. FF hadde hatt sex med han og CA hadde fått den i rumpa. så da gadd ikke mannen å dra på date med noen av de:P

Foreningen vår ble disset av en anne under revy i går, shø :P

Skrevet

Tejfölös öntet

Skulle bestille pizza og lette etter noen som solgte rømme også, vanligvis står det bare Tejföl, så måtte spørre google hva dette lange, skumle ordet var.. det betyr rømmedressing for de som lurer.

Skrevet

Tompalla ja Tainalla on neljä koiraa. Sunnuntaiaamuna kello 1.30 kaukasianpaimenkoira Minskin tytär Lucy (Heart of Champs Crimea) herätti Tompan ja Tainan hurjalla haukunnalla. Sille yritettiin kertoa, että mene nyt nukkumaan, mutta se vaan jatkoi unen häiritsemistä. Tomppa ajattelinkin, että ulkona liikkuu vieraita, koksa ulkovalo näytti palavan. Lucyn sinnikkyyden ansiosta oli sängystä noustava, ja ikkunasta paljastuikin vakava näky: navettarakennus oli täysissä liekeissä.

  • Like 1
Skrevet

NANSTOP

og jeg legger til: HVA ****? Aner ikke hvor det kom fra eller hva det er :P

edit: etter et google søk fant jeg ut at jeg har vært inne å kikke på Norfolk kennelen Nanstop :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...