Gå til innhold
Hundesonen.no

NYE bilder av medlemmene!


Recommended Posts

Skrevet

Jeg ser nesten sånn ut. Litt lengre hår nå ellers er lite forandret

post-2805-0-06387500-1354500196.jpg

Litt mer sånn ca

post-2805-0-74853400-1354500216_thumb.jp

og de siste 8mnd har jeg tilbragt på dette viset og det skal jeg fortsette med en god stund til

post-2805-0-60823600-1354500329_thumb.jp

  • Like 2
  • Svar 250
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som de fleste andre her inne er jeg og stort sett bak kamera, også hater jeg å bli tatt bilde av så da finnes det ikke så mange av meg. Riktignok et par år gammelt, men jeg ser vel egentlig

KarpeSkrotum: Pft du har ingenting å stille opp med!

Tatt i høst av AnetteH. Det er vel egentlig ganske beskrivende av meg selv. Full av strå etter å ha lekt rundt med hundene i gresset, og med barnelue på hodet. (T-Rex lua mi er kulest i verden, for d

Posted Images

Skrevet

599494_10151926168560136_1915724793_n.jpg

Ett av to bilder som er tatt av meg i år, som jeg vet om, utenfor en utstillingsring.

Fineste X'en min... Som synes det var teit å ta stille poseringsbilder etter noen innkallinger, for DET er jo mye morsommere.

Fotograf er JeanetteH.

  • Like 3
Skrevet

Mitt nåværende FBbilde

Så fin du er men pannelugg! Det kledde du :)

Dette er et av de nyere av meg (t.v.): Hahaha! :lol: Tatt på samme fest som bildet til Maria regner jeg med :P Sånn her ser jeg ut til vanlig (det var tull, for de som ikke skjønte det)

150534_10151244924921999_1603450110_n.jpg

  • Like 4
Skrevet

Er ikke vant til å poste noe bilder, men får ta steget ut i det digitale univers og sette mine første fotspor (har ikke Facebook;-))

Fikk meg til og med Photobucket konto i går, wow, blir jo helt digitalisert her...

P1000993.jpg?t=1354778155

mobilbilder080.jpg?t=1354777583

mobilbilder074.jpg?t=1354777571

Bildene er vel ca 2 år gamle, det blir sjelden kameraet blir tatt frem her.

Morsomt å se hvordan alle ser ut da, det er ofte man har helt andre bilder i hodet sitt.

  • Like 5
Skrevet

Bård du kledde skjegg! :)

Koselig at vi har så kjekke mannfolk her på forumet! Det trengs :)

Ellers, artig å se flere bilder av folket!

Haha, takk.

Men prøv å si det til Kine.. :D At jeg kler skjegg altså.

  • Like 4
Skrevet

Jeg ser ganske lik ut som sist, altså, men liker disse bildene av meg og hundene veldig godt, så jeg deler de her:

Dette er tatt av Irene Nyrud, og viser hvor glad Marvin og jeg blei da han blei BIR og Norsk vinner 2012 på Dogs4 All, hvor jeg var så heldig å få vise han:

531139_424866814235567_1748493437_n.jpg

Samme utstilling, annen dag, egen hund. Bilde tatt av May-Iren Nordnes. Synd den peneste bare viser rompa si. :heart:

1056_538218899541593_444772535_n.jpg

  • Like 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Australian shepherd = aussie, er en amerikansk rase. Blir ikke inkludert i de australske gjeterhundene. @indie; om du er interessert så arrangerer klubben for australske gjeterhunder (ANG) rallykonkurranse i pinsen, på Galterud. Der dukker det opp cattledogs og kelpie iaf
    • Kromfohrlander er vell mere terrier. Er dem enkle hunder? Kooiker er vell en spaniel. Må dem da brukes til jakt?
    • Er det noen som har kjennskap til dem? Virker de som all right hunder med bra gemytt? Noen issus på dem? . Er de to rasene ganske like? Er dem litt som poteten som kan brukes til alt?
    • Med ausse, mener du da australsk gjeterhund? I Norge finner vi australsk kelpie, working kelpie, australsk gjeterhund og australsk cattledog. I tillegg er australsk gjeterhund delt i show- og arbeidslinjer. Alle er gjeterhunder med litt forskjellig opprinnelse og bruksområder. Den beste måten å finne informasjon om en rase på er å sjekke raseklubben i hjemlandet dens.  Begge kelpierasene vil jeg si er en del mer energisk og både fysisk og mentalt mer krevende enn australsk gjeterhund. Working kelpie mer enn australsk kelpie. Australsk gjeterhund er mildere og mer brukt som familiehund, men krever fortsatt en del aktivisering.
    • Ja og nei. De har medfødte instinkter, men de lærer masse kommunikasjon de første 8-10 ukene i valpekassa med mor og søsken. Etter det er det også viktig med sosialisering med voksne, trygge hunder som viser dem hva som er normal oppførsel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...