Gå til innhold
Hundesonen.no

OBS: Hund på rømmen på Lade (funnet)


Lemen
 Share

Recommended Posts

  • Svar 262
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaha? DET høres suspekt ut, for å si det mildt! Her har folk over hele landet engasjert seg, folk har vært ute på leting, og så skal man ikke få vite hvordan det løste seg? Joda,, man kan få vite det

Jeg er ikke mer enn menneskelig, og kjenner jeg blir skrekkelig nysgjerrig her nå.

Ja det er fælt altså Loke! Oppdatering: Nå er det sånn at samboer har dratt oppover til Siw for å bistå henne! Siw er sliten og helt alene om dette. Samboer var rastløs og tankefull pga Ticho, så d

Helt ærlig? Fordi jeg tydeligvis ikke får lov...

Jaha? DET høres suspekt ut, for å si det mildt! Her har folk over hele landet engasjert seg, folk har vært ute på leting, og så skal man ikke få vite hvordan det løste seg? Joda,, man kan få vite det på PM, men når alt annet har vært offentlig, hvorfor ikke dette? Selv om det skulle være "inhuman" fangst, er jo det viktigste at han er i sikkerhet? *skjønner ikke*

  • Like 10
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja jeg skjønner veldig godt at dere vil vite det, og jeg vil mer enn noe annet si det og jeg mener de som har engasjert seg også burde få vite det... men jeg tørr ikke overstyre det som er sagt riktig enda! Men jeg vil tro at i løpet av dagen så må det da kunne bli mulig å si litt mer.

Jeg gir dere en åpen mulighet til å få vite mer om dere sender pm da, så dere får jo vite det hvis dere vil :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jaha? DET høres suspekt ut, for å si det mildt! Her har folk over hele landet engasjert seg, folk har vært ute på leting, og så skal man ikke få vite hvordan det løste seg? Joda,, man kan få vite det på PM, men når alt annet har vært offentlig, hvorfor ikke dette? Selv om det skulle være "inhuman" fangst, er jo det viktigste at han er i sikkerhet? *skjønner ikke*

Ja jeg er enig med deg! Men det er ikke jeg som kan styre det når det ikke var jeg fysisk som fanget han dessverre... Forøvrig ikke inhuman måte. Og jeg heller ser ikke helt hvorfor alt har kunnet være offentlig til nå, men ikke dette. Allikvel kan jeg nesten ikke gå imot de som er direkte berørt av det.

Jeg kan si så mye som at Ticho valgte selv å komme når han var klar for det :D

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvordan han ble 'tatt' er ikke viktig syns jeg, det at han er kommet til rette og har det bra er det viktige og det har du formidlet. Så bra, håper bare eiere nå er veeeldig forsiktig en lang stund slik at den får et godt forhold med de og får tillit bygd.

Helt enig! For meg er det likegyldig, bare hyggelig å høre at han er kommet til rette. Og så håper jeg han får det bra fremover, og blir passet godt på slik at han ikke stikker igjen!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja jeg tror ikke det har gått opp for meg enda jeg altså! :frantics: Jeg er bare lykkelig og utslitt... Så nå skal resten av dagen gå til hjernedød aktivitet!

Og selvfølgelig en stor takk til alle som har bidratt, engasjert seg å sånn! :heart: :heart:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Som alle vet er Ticho trygt i hus jeg vil bare takk alle som har delt informasjonen om Ticho, vært med og leitet og ikke minst Sanne og Carro for den fantastiske jobben de har gjort. :heart: Hundeeiere er fantastiske mennesker! :heart:

Som andre skriver over her, så er det viktigste at Ticho nå er trygg, varm og mett og blir ivaretatt på beste vis. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Han har det godt i buret. Det står på et varmt underlag og han har myk madrass og tepper. Mer enn nok plass til å snu seg som han vil. Han har vannskål festet på ene burveggen og må han tisse, piper han så jeg går ut med han. Det er ikke bur som er et problem her. Han legger seg inn i det frivillig på dagtid også når han skal sove. 
    • Buret er veldig begrensende, og hunder bruker ulike liggestillinger og underlag for å regulere varmen i løpet av natten. Hunder ligger gjerne stille der fordi de ikke har noe valg. Hvis valpen må gjøre fra seg eller søler når han drikker så blir det fort vått og ubehagelig å ligge der også. Lykke til med kattetreningen, du har nok en jobb foran deg der. Selv om det har gått bra før så er individer forskjellige og har ulike grader av instinkter.
    • Ja, han visste at jeg hadde katter, men mente det ikke var noe problem. Og jeg har hatt både jakthunder og gjeterhunder tidligere og det har gått veldig bra. Valpen ligger fint i buret så jeg skjønner ikke helt hvorfor jeg skal endre på det? Buret står i stuen og valpen sover rolig hele natten der. 
    • Begynner å bli ei stund siden jeg hang på forum nå, ja 😄 dårlig til å sjekke svar og, ser jeg!  Det må jo bli kjøring, da!
×
×
  • Opprett ny...