Gå til innhold
Hundesonen.no

Bilder fra Sonenmesterskapet 2011


Recommended Posts

Skrevet

Legger ut noenbilder jeg da.. Ganske dårlig kvalitet fordi jeg tok med meg kompaktkameraet og ikke speilrefleks.. Angrer på det ja! :P

Hvis noen har bilde av meg og Mana så blir jeg veeeldig glad hvis jeg kan få låne de altså :whistle: Glemte HELT og spørre om noen kunne ta bilde av oss, men så det var noen med kamera overalt så :P

Tesh var så herlig! Skjønner hun ble en favoritt ja :)

IMG_3907.jpg

IMG_3906.jpg

IMG_3905.jpg

IMG_3923.jpg

Pene OG flinke Argyr!

IMG_3911.jpg

IMG_3917.jpg

IMG_3920.jpg

Fellesdekk klasse 1

IMG_3922.jpg

Ikke og labbis. Jeg får skikkelig lyst på kelpie når jeg ser den ivern de har altså! :D

IMG_3934.jpg

IMG_3936.jpg

Elwira synes ikke det er stress med fellesdekk i det hele tatt :wub:

IMG_3938.jpg

Maren og Kiter

IMG_3930.jpg

IMG_3931.jpg

Amira

IMG_3944.jpg

IMG_3942.jpg

Søte, lille Mayah :wub:

IMG_3924.jpg

IMG_3940.jpg

IMG_3903.jpg

Premier

IMG_3902.jpg

Flinke valpen

IMG_3925.jpg

IMG_3949.jpg

Gleder meg til å se flere bilder! :D Bedre bilder også! :P

  • Svar 129
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nei! Det der er en hund som aldri har vært i en sånn setting,han er seks år,har trent på øvelsene et par små uker og har en helt annen hverdag enn de fleste av våre hunder. Bare å bøye seg dypt i stø

Kommer ikke over hvor imponert jeg er over Mana! SÅ ung og så flink!

Steinar er så blid på dette bildet Han har pratet om denne store hunden i barnehagen i flere dager nå

Skrevet

Man får ikke stjelt fra hundesonen :( Om du har veeeeldig lyst, kan du sende det siste bilde på mail? [email protected]

gjerne de andre også med det siste var så fint :D Mamma fikk ingen fine av oss.

Jeg har noen bilder av dere, legger ut i morgen! Har ikke min data hos mamma :)

Skrevet

Joda man får stjelt, men du må trykke på bildet, også kan du høyreklikke etter det har åpnet seg opp så og si :P

Fine bilder, gøy å se :D Håper på maaaaaaange flere!

Fungerte nå, men ikke ista. De ble små da :( Men bedre enn ingenting :D

Skrevet

Fungerte nå, men ikke ista. De ble små da :( Men bedre enn ingenting :D

Ja jeg har redigert de litt og lagret de på 500 px for å passe bloggen... :P Håper det går bra uansett da :)

Gleder meg til å se flere :D

Skrevet

Mana var vannvittig nydelig...Det blå blikket :wub:

Tesh så jo skikkelig proff ut! Synes hun har skikkelig bra kontakt på alle bildene, både Pippin og Maren sine.

Fine bilder , det så utrolig koselig ut :wub: Gleder meg til jeg skal være med! :D

  • Like 1
Skrevet

Jeg har tatt masse bilder også. Marianne og Maria, Marie så har jeg mer av Ellie og Balrog, samt Marvin, så om dere vil ha bare si ifra så kan jeg sende alle :)

Sandy følger nøye med rekrutten

DSC_0120.jpg

Glad eier og hund :D

DSC_0139.jpg

DSC_0141.jpg

Måtte legge med at Gunther ville mosekose Labbis :whistle:

DSC_0147.jpg

DSC_0150.jpg

DSC_0157.jpg

Verdens fineste :wub:

DSC_0161.jpg

DSC_0164.jpg

DSC_0170.jpg

Tinkulf

DSC_0174.jpg

kan komme på innkalling!

DSC_0177.jpg

picaboo

DSC_0180.jpg

DSC_0187.jpg

Argyr :wub: (han lystret meg også :D )

DSC_0195.jpg

kontakt!

DSC_0201.jpg

DSC_0202.jpg

DSC_0205.jpg

DSC_0212.jpg

Günther

DSC_0220.jpg

Marie og Ellie

DSC_0229.jpg

søt :wub:

DSC_0240.jpg

DSC_0260.jpg

fancy dommer :P

DSC_0267.jpg

DSC_0271.jpg

DSC_0276.jpg

Skrevet

Så mange flotte bilder! :D

Har et lite teknisk spørsmål. Hvor finner man bildelinken man kan bruke for å legge ut bildene på blogg el? Fra Picasa.

Skrevet

Jeg kapret fnisejentene.... :whistle:

DSC_0282.jpg

HAHA, her så vi jo ikke lite slemme og utspekulerte ut heller, da!

Beklager, Sandra :Whitsle:

DSC_0187.jpg

Dere må jo bli fryktelig lei av denne forelskelsen min. Beklager. Men herlighet, dette fortjener noen hjerter! :heart: :heart: :heart:

Skrevet

Så mange flotte bilder! :D Jeg vil gjerne ha Anette :)

Har et lite teknisk spørsmål. Hvor finner man bildelinken man kan bruke for å legge ut bildene på blogg el? Fra Picasa.

høyre klikk og velg kopier bildelink? :) du kan stjele rett fra sonen eller fbook også :P

har mange av deg men alle er skikkelig crappy lys på. Skal prøve og fikse noen av deg jeg!

Skrevet

Å, det glemte jeg å si!

Det viser seg at kameraet har vært å manuell fokus i hele dag, og ikke helt riktig fokusert kan man si. Jeg klandrer fotografen for ikke å ha oppdaget det, og låner bilder av Maren og Anette. Med link, naturligvis :)

Skrevet

Å, det glemte jeg å si!

Det viser seg at kameraet har vært å manuell fokus i hele dag, og ikke helt riktig fokusert kan man si. Jeg klandrer fotografen for ikke å ha oppdaget det, og låner bilder av Maren og Anette. Med link, naturligvis :)

:huh:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Som sagt, få en instruktør til å komme hjem til deg og se situasjonene og få hjelp til et opplegg. Dette er en hund som trenger konsekvent gjennomgående trening og rammer i hverdagen. Men få utelukket først at det ikke er noe smerter eller andre ting som påvirker adferden også.
    • Men når jeg skiller dem så biter hun meg. Hun blir helt vill i blikket og i kroppen og alt. De kan aldri være alene sammen. Jeg kan heller ikke la hun være på ett rom og jeg ber hun bli når den andre er på andre siden av døra. Da løper hun og biter meg i bånda. Eller i armen. 
    • Jeg har kjøpt nye håndklær, nytt sengetøy, nødklær og et par mer brukbare klespakker fra Finn, men mange av de såkalt berikede klærne er helt unike og har høy affeksjonsverdi. Bl.a. den nevnte singletten, som var det første fairtrade sertifiserte plagget jeg fant. Original Max Havelaar, fra før de byttet navn til Fairtrade. Den kostet omtrent 250 kr for tjue år siden og har trofast holdt stand gjennom hver eneste sommer siden. Med alt arbeidet jeg har lagt ned i den nå, så er Gucci fast fashion for tacky træsh hoes til sammenlikning.  Fordi jeg har vært en så etisk bevisst shopper og bygget en garderobe jeg kunne gå moralsk rakrygget i, så er det ikke bare, bare for meg å handle nytt. Favorittbutikken Libe er nedlagt, og jeg liker ikke kolleksjonene de gode merkene (som Komodo og Monkee Genes) har for øyeblikket. Nudie har heldigvis jeans jeg liker, men utover dem ser det svart ut. Derfor velger jeg redde det som reddes kan.  Alt av ulltøy må byttes fordi proteinfibre går bokstavelig talt i oppløsning i høy pH. Ikke bare undertøy som ikke er så farlig hvordan ser ut, men affeksjonsverdi Komodo blazer, kåpe, skjerf og lue, kjole, skjørt og flere bukser. Det er virkelig en smerte å vente på plagg jeg vil ha fra de merkene jeg liker. Trendene for tiden faller ikke i smak. Nøstebarn har fortsatt de samme plaggene de alltid har hatt, men er selvsagt utsolgt for de riktige fargene.  Jeg drar det antakelig så langt at jeg demonterer en jakke vevd og sydd i Sverige, fra et svensk merke som gikk konkurs og ikke lenger tilbyr noe nytt, for å unngå skade elgskinnet på utsiden mens jeg renser innsiden.  ..ikledd pølsedrakt fra Biltema, fordi jeg ikke hadde nevneverdig lyst til å legge penger i kassa til noen såkalt grønn butikk da jeg trengte emergency beskyttelse mot klima etter den fanatiske grønnskallen fra den sekterisk klorofyllkommunistiske kloakken av ruspsykotisk økolååågiske fotsoldater fra MDG beriket både garderoben min og miljøet med det ufortynnede insektsmiddelet sitt. Biltema klær med pølsemotiv på var det mest aggressive motsvaret jeg kunne finne som traumeterapi. Made in China av helt ny polyester, fraktet fossilt fra andre siden av planeten og med bilder av svinekjøtt på. Jeg slo til og det føltes bra.     
    • Er det ikke bedre å kaste klærne og kjøpe nye, det burde dekkes av innboforsikringen? Litt jobb, men føles tryggere likevel?
    • Det hjelper også å legge den i glovarmt vann etter vask, for å drepe mikroorganismene før du tørker den hurtig et varmt sted med god ventilasjon. De formerer seg lett under tørkeprosessen om du ikke har kverket dem skikkelig. Vaskemiddel hjelper bare med å få hardføre mikroorganismer delvis ut av stoffet, det dreper dem ikke, mange blir sittende igjen, og vannet i maskinen holder ikke 60° lenge nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...