Gå til innhold
Hundesonen.no

AD Ringlets Forest "Eine"


Recommended Posts

Skrevet

Eine er en labrador fra engelske jaktlinjer og kommer fra Ringlets kennel. Han er født 28. mai 2010.

ValhallmMailinogLira14.jpg

Lære seg å leke

ValhallmMailinogLira05.jpg

En periode lignet han litt på en minigris

ValhallmMailinogLira02.jpg

Koordinasjonen var ikke den beste heller

tulleeine1.jpg

Bare litt gal :lol:

tulleeine3.jpg

Ja, som sagt... :lol:

DSC_0077.jpg

Eine og katten er ikke bestandig like gode venner :D

DSC_0030.jpg

Øve på å gå pent i bånd

DSC_0034.jpg

Oiii, der var jo fotografen!

DSC_0060.jpg

:D

DSC_0069.jpg

:icon_redface:

DSC_0074.jpg

:D

  • Svar 728
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg fikk dessverre dårlige nyheter hos veterinæren i dag. Kreften har spredt seg til lymfekjertlene og det er ikke noe mer å gjøre. Veterinæren og jeg er enige om at så lenge han har så god allmentils

Eine har kreft ? Sist vi var hos veterinæren sjekket hun analkjertlene hans fordi de har vært noe betente i høst og da oppdaget hun en kul rett innenfor. De tok vevsprøve av kulen som viste at det er

På lørdag måtte jeg ta farvel med min elskede venn? Takk for alt, Eine❤️    

Posted Images

Skrevet

Mere mere mere!

Fra playdate i dag, bilder tatt av meg :lol:

4934985178_dbe257514e_z.jpg

Se på de goingene :icon_redface: (bikkja mi i bunn)

4934992500_cbb8cd0263_z.jpg

4934977914_9acd5373c9_z.jpg

4934967598_d6765829ce_z.jpg

4934370343_7ab9dbc64e_z.jpg

Han er så GOOO, skikkelig labrador! Kommer med FULL entusiasme, kravler seg opp på fanget ditt, koser litt med beina sprellende alle veier, før han åmer seg ned og freser rundt i skogen :lol:

Skrevet

Såååå fine labbiser da :aww:

Han Eine er virkelig en hjerteknuser! :) (dog litt vill og gal :P )

Han er litt begge deler, ja :) Men sammenlignet med aussiene våre, er han ikke så veldig vill og gal :)

  • 1 month later...
Skrevet

Ja, absolutt! Ikke noe valp mer. Nesten litt vemodig... Men minner meg på alle valpestreker, så da er det kanskje ikke så vemodig likevel :icon_redface: Er spent på hvordan han kommer til å være som unghund. Han blir 5 mnd nå på fredag.

Skrevet

Æh, ja... Vi har noen sånne vi også:

58270_443373812224_772132224_4700279_3922296_n.jpg

:( og for noen sylskarpe pirayatenner! Er glad for at Eine sine er på vei ut og at han er over bite-på-alt-fasen. Da han ble 4 mnd ble alt så meget enklere :P

Eine er vakker :P Jaktlabber er virkelig flotte! :P

Takk! Gleder meg til å se hvordan han blir seende ut som voksen. Satser på staselig herremann :P

Er vel ingen tvil om hvilken rase det er i hvert fall, utifra dette bilde :P

:P Godt poeng!

Whaat.. har han blitt så stor allerede :P

Veldig fin da :P

Ja, 5 mnd i dag! Det har gått veldig fort!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...