Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Svar 639
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Men vi trenger ikke en tråd med ukens snappere.  Vi trenger en med påmelding. Folk melder seg på selv. EN mnd av gangen. Typ:  Uke 1 Mandag  Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag  Søn

Men folkens da, hvorfor må dere på død og liv ha snapen en dag det skjer noe spesielt? Holder det ikke med snaps fra dagliglivet? Man MÅ ikke finne på noe ekstraordinært på dagen sin for å underholde

Synes det er dumt at de som har hatt snappen før får reservert plass (og flere dager!) mens de nye som vil inn må vente ukesvis. Ville det ikke vært bedre å satt "på vent" de som har hatt brukeren før

Posted Images

  • 2 weeks later...
Skrevet
Har dere glemt dere @SiljeSM og @Nikolilli eller er det snapen min som tuller?


Er det mulig?! Jeg hadde glemt det helt ut! [emoji33]? Gikk helt i glemmeboken da det skjedde en del ting i går....


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Skrevet
5 timer siden, SiljeSM skrev:

 


Er det mulig?! Jeg hadde glemt det helt ut! emoji33.png? Gikk helt i glemmeboken da det skjedde en del ting i går...


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Jeg fikk ikke til?Fikk ikke taki no passord...

Skrevet
2 timer siden, mushi skrev:

Dette var dårlig.

@Kristin_nord Hvem har ansvar for å dele ut passord nå? 

Det er vel egentlig meg, men dette har jeg aldri gjort før, så det må jeg bare beklage. 

Skrevet

Jeg tenker at side de aller fleste faktisk har passordet så kan dere som melder dere på som ikke har passordet bare sende meg en melding ett par dager før dere skal ha den :) så slipper vi mye styr rundt det.. og svarer ikke jeg kan dere forsøke@Emilie eller noen andre i tråden her :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 3
Skrevet
Jeg tenker at får man ikke på pm  så kan man etterspørre her inne om noen har det, så slipper alt ansvaret å ligge hos en person så kan man ta litt egenansvar [emoji4] 
Ja, for eksempel :) det er veldig mange som sitter med passordet her :)

Sent fra min SM-T550 via Tapatalk

Skrevet

Takk for følget i dag! Glemte helt av snappen i godt lag, så det ble ikke så mange matbilder som jeg håpte ? Håper det var litt spennende å følge oss på flyreisen i dag ?

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...