Gå til innhold
Hundesonen.no

Spørreundersøkelse til gruppeoppgave


Recommended Posts

Guest Michellus
Skrevet

Hei dere flotte soniser!

Jeg har en gruppeoppgave i et av fagene jeg tar og som tema har jeg valgt hund og fôring. Som en del av gruppeoppgaven, må jeg lage en spørreundersøkelse og jeg må ha noen som vil svare på den.

Hvis dere kunne tenke dere å svare på den, så trykk her og jeg elsker dere for alltid :flowers:

Edit: Greit å nevne at det er helt anonymt og den skal kun leveres til foreleseren min :)

Guest Snusmumrikk
Skrevet

Siste spørsmålet var litt håpløst når man har flere hunder og allerede har svart at man har flere hunder da :/ Tok ett gjennomsnitt, men jeg har en som gjør fra seg ca en gang om dagen og en som gjør fra seg ca 4 ganger for dagen, selv om de fores likt.

Guest Michellus
Skrevet

Siste spørsmålet var litt håpløst når man har flere hunder og allerede har svart at man har flere hunder da :/ Tok ett gjennomsnitt, men jeg har en som gjør fra seg ca en gang om dagen og en som gjør fra seg ca 4 ganger for dagen, selv om de fores likt.

Takk for tilbakemelding! Godt poeng, det skal jeg ta med når jeg analyserer data jeg har fått :)

Takk til alle som har svart allerede! Dere er gull! :D:flowers:

Skrevet

Svart!

Fôrvalg ble litt elle melle, ettersom vi fôrer rått, kornfritt og kornholdig litt hips om haps i perioder :lol:
Men gikk ut fra det man har gitt/registrert kommet ut de siste dagene.

Guest Klematis
Skrevet

Svart, men jeg har to hunder hvor den ene fòres på kjøttbasert tørrfòr og den andre på kjøtt, så helt korrekt blir det jo ikke mulig å svare:-)

Skrevet

Svart, men savnet Prey Model som kunne vært i en egen gruppe for sammensetting selv sammen med BARF, og NP er ikke rått.

Og at her er det avføring 0-1 gang per dag på helrått.

Guest Michellus
Skrevet

Besvart, og lurer veldig på hva eiers kjønn har å si for avføringsfrekvensen til hunden :D

:lol: :lol:

Mye analyse som skal gjennomføres og sånn, og jeg vil snakke om bæsj ift hva man fôrer på :P Også kan det jo være interessant å se hvor forskjellig kvinner svarte ift menn.

Guest Michellus
Skrevet

Da har jeg stengt siden for å kunne svare på spørreundersøkelsen! Jeg har fått langt flere svar enn det jeg trengte til oppgaven, og det er kun takket være dere :flowers:

Nå er det 8 sider med analyse, også satser jeg på at dette blir en fin oppgave :D

Skrevet

Besvart, og lurer veldig på hva eiers kjønn har å si for avføringsfrekvensen til hunden :D

Mannfolk ser nemlig ikke at bikkja bæsjer, og plukker ikke opp :aww:

Jeg savnet også flere svaralternativ.

Både på bruksområde til hunden og type fór :)

Svarte i dag tidlig :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...