Gå til innhold
Hundesonen.no

Imagecopys første mellompuddel-kull


Recommended Posts

  • Svar 399
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gratulerer så mye med vel overstått! Høres ut som en perfekt start på livet for kvintetten. Er det bare jeg som tenker at 2ne burde ha et Puddelrock-navnetema? Appetite for Destruction, The Hair

Små fylliker

Posted Images

Skrevet

Jeg tipper 7 valper :) 4 hannhunder og 3 tisper.

er både brunt og sort mulig i kullet? :P

Ja, både Morris og Leah har anlegg for brunt, så det kan i teorien bli 25 % brunt :)

Vi var på spadag hos @Belgerpia i går, og da ble "vesla" seende sånn ut:

10495588_10202285304649062_2874458932687

Ja, hun ble veldig kortbarbert på snuta :P

Skrevet

Flott er hun! :) Jeg gleder meg til å se valpespam!

Og ansiktet er pent synes jeg. Jeg bruker alltid 40 skjær i ansiktet og rundt halen/rumpa. 10 skjær er bare bortkastet tid synes jeg, det blir så raskt bustebarter da.

Skrevet

Leste feil, trudde hun veide 16.3. :blink:

:lol:

haha.. Stakkars bolla :lol: Men hun har strengt tatt 12-14 dager igjen, så det kan være vi nærmer oss det til slutt :P

Skrevet

*flir* Jeg tipper 10 valper, 7 sorte, hvorav 4 er tisper og 3 er hanner, og 3 terv hanner :aww:

:lol:

Jeg tror det er sånn omtrent nå jeg tar hevn for denne tippingen du gjorde i Ida sin tråd. Derfor får du 8 valper, 3 tisper, 5 hanner hvor 2 er brune. :devilbanana: Evt 14 valper. 11 hanner. :twisted:

  • Like 1
Skrevet

Da er vi i gang, to små sorte født, en hann på 264 g og ei tispe på 286 g, og nr 3 er på vei nå ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Redd noen da stjeler dem om jeg setter opp mere vindu enn 5 cm.
    • Trenger du å ha med hund til legen? Jeg ville jo heller latt den være hjemme. Men så lenge det ikke er direkte sollys på bilen går det helt fint. Om det er direkte sollys ville jeg prøvd å finne skygge eller satt opp vinduer litt og evt. bagasjerom med luftlåsing.
    • Skal til legen men det er 10 grader på det varmeste her. Tror du det går bra da?
    • Forumet har dalt i takt med Facebook, og veldig lite nyrekruttering. I tillegg litt uenighet om hva som er greit og ikke på forumet, og noen som mistrivdes og meldte seg ut. I tillegg har de "gamle" brukerene blitt eldre, opptatt av andre ting, eller bare ikke føler behov for nettsamfunnet lengre. For yngre som leter er det lettere å finne grupper på Facebook.  Jeg vet en håndfull titter innom nå og da, men det er jo litt slik at aktivitet skaper aktivitet, så når få poster blir det også mindre respons. Det har vært diskutert å legge ned forumet, men det blir en stund til ihvertfall.
    • Det kommer an på hund/pels, bil og værforhold. Og ikke minst varighet. Om det ikke er sol er det lite problem om det er 20 grader. Om det er sol bør man være obs fra det er 18+ grader i luften tenker jeg, det kan fort bli varmt i bilen med direkte sollys. Kan bilen stå i skygge? (pass på at skygge ikke flytter seg) Vi har hatt hundene i bil midtsommers, men da med reflekterende duk over bilen, vifte på inne i bilen og bagasjerom og vinduer på gløtt. Sjekk inn minimum en gang i timen. Men stort sett ville vi sjelden hatt hundene med i bilen om vi skulle noe så lenge uten å faktisk ha dem med. Det har såklart vært ventetid på kurs og sånt, men da har vi stort sett hatt hele bilen stående åpen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...