Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvordan personen bak nicket EGENTLIG ser ut :P


Recommended Posts

Skrevet

Rett hårfarge! Vet ikke om jeg skal ta det som en kompliment eller ikke at det virker som jeg er i tjueårene siden jeg er i tredveårene :lol:

Man må alltid ta det som et kompliment når noen tror man er yngre enn det man egentlig er :aww:

Jeg vil ta @Siri! Dette er Siri!

woman_with_hair_covering_her_face_and_ar

Eventuelt noe slikt, bare litt eldre.

best_short_Hairstyles_for_women_441.jpg

  • Svar 80
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

I look like an ass.

Omg hvor fant du bilde av meg! Hellas 2012, pynta meg før bingoen

@Ozzy

Posted Images

Skrevet

Åhh så gøy å se du tror jeg er så vakker :D

Er ikke så langt unna sannheten tror jeg for jeg er minst like bleik med blå øyne. Riktignok brunt hår da, men jeg er 29 ;) Hehe

Wiii, jeg var jo kjempeflink :D

Skrevet (endret)

Skjønner visst ikke denne tråden, jeg. Tror dere virkelig at alle andre ser ut som modeller og supervakre damer? Eller er det bare på tull? Minner meg veldig om sånne lister vi lagde på barneskolen, der den som spurte om hvem vi syns var penest, alltid sto øverst. Uansett hvos stygg hun var :) Ikke meningen å ødelegge moroa, altså.

img_477ebe4f9195b.jpg

Her er @Margrete på en god dag :P:

smiley_lol.gif

Forøvrig enig!

Endret av Margrete
  • Like 2
Skrevet

Jeg ser for meg @Djervekvinnen som en voksen, pen, "skarp" dame, som er veldig høy og veldig tynn. Markerte trekk og hun kan virke skummel og sint, men egentlig er hun snill :P

modelpa-1330703969.jpg

Skrevet

Skjønner visst ikke denne tråden, jeg. Tror dere virkelig at alle andre ser ut som modeller og supervakre damer? Eller er det bare på tull? Minner meg veldig om sånne lister vi lagde på barneskolen, der den som spurte om hvem vi syns var penest, alltid sto øverst. Uansett hvos stygg hun var :) Ikke meningen å ødelegge moroa, altså.

img_477ebe4f9195b.jpg

Her er @Margrete på en god dag :P:

26478.jpg

Her er @madam mim :|

ta meg ta meg :lol:

Skrevet

@ingvildoline sånn ser jeg for meg deg. En ung jente i slutten av tenårene/tidlig 20 årene, søt, jordnær jente som alle liker og som er snill mot alle.

Åh nå ble jeg glad :D (Fyller 22 neste uke!)

Skrevet

Man må alltid ta det som et kompliment når noen tror man er yngre enn det man egentlig er :aww:

Jeg vil ta @Siri! Dette er Siri!

woman_with_hair_covering_her_face_and_ar

Eventuelt noe slikt, bare litt eldre.

best_short_Hairstyles_for_women_441.jpg

Hahahahahhaha!!!!

Det andre bildet er sånn jeg hadde ØNSKET at jeg så ut, det :D.

Fy fader, @ida, du lovte å ikke legge ut bilde av meg du.pfft2.gif

Jeg synes du var fiiiiin, jeg :D

Omg hvor fant du bilde av meg! :lol: Hellas 2012, pynta meg før bingoen :D

OMG!!! :lol: :lol:

  • Like 1
Skrevet

Hahahahahhaha!!

Det andre bildet er sånn jeg hadde ØNSKET at jeg så ut, det :D.

Jeg synes du var fiiiiin, jeg :D

OMG!! :lol: :lol:

Jeg syns ikke det andre bildet er langt i fra altså :D
Skrevet (endret)

Hahaha, I wish!

Jeg som var sikker på at noen kom til å legge ut et bilde som dette:

photos.demandstudios.com%2F150%2F45%2Ffo

:P

Jeg var (selvfølgelig) inne på tanken. Men fant ut at det ble litt for enkelt, og gadd ikke finne noe annet. :P

Endret av Vims

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Som sagt, få en instruktør til å komme hjem til deg og se situasjonene og få hjelp til et opplegg. Dette er en hund som trenger konsekvent gjennomgående trening og rammer i hverdagen. Men få utelukket først at det ikke er noe smerter eller andre ting som påvirker adferden også.
    • Men når jeg skiller dem så biter hun meg. Hun blir helt vill i blikket og i kroppen og alt. De kan aldri være alene sammen. Jeg kan heller ikke la hun være på ett rom og jeg ber hun bli når den andre er på andre siden av døra. Da løper hun og biter meg i bånda. Eller i armen. 
    • Jeg har kjøpt nye håndklær, nytt sengetøy, nødklær og et par mer brukbare klespakker fra Finn, men mange av de såkalt berikede klærne er helt unike og har høy affeksjonsverdi. Bl.a. den nevnte singletten, som var det første fairtrade sertifiserte plagget jeg fant. Original Max Havelaar, fra før de byttet navn til Fairtrade. Den kostet omtrent 250 kr for tjue år siden og har trofast holdt stand gjennom hver eneste sommer siden. Med alt arbeidet jeg har lagt ned i den nå, så er Gucci fast fashion for tacky træsh hoes til sammenlikning.  Fordi jeg har vært en så etisk bevisst shopper og bygget en garderobe jeg kunne gå moralsk rakrygget i, så er det ikke bare, bare for meg å handle nytt. Favorittbutikken Libe er nedlagt, og jeg liker ikke kolleksjonene de gode merkene (som Komodo og Monkee Genes) har for øyeblikket. Nudie har heldigvis jeans jeg liker, men utover dem ser det svart ut. Derfor velger jeg redde det som reddes kan.  Alt av ulltøy må byttes fordi proteinfibre går bokstavelig talt i oppløsning i høy pH. Ikke bare undertøy som ikke er så farlig hvordan ser ut, men affeksjonsverdi Komodo blazer, kåpe, skjerf og lue, kjole, skjørt og flere bukser. Det er virkelig en smerte å vente på plagg jeg vil ha fra de merkene jeg liker. Trendene for tiden faller ikke i smak. Nøstebarn har fortsatt de samme plaggene de alltid har hatt, men er selvsagt utsolgt for de riktige fargene.  Jeg drar det antakelig så langt at jeg demonterer en jakke vevd og sydd i Sverige, fra et svensk merke som gikk konkurs og ikke lenger tilbyr noe nytt, for å unngå skade elgskinnet på utsiden mens jeg renser innsiden.  ..ikledd pølsedrakt fra Biltema, fordi jeg ikke hadde nevneverdig lyst til å legge penger i kassa til noen såkalt grønn butikk da jeg trengte emergency beskyttelse mot klima etter den fanatiske grønnskallen fra den sekterisk klorofyllkommunistiske kloakken av ruspsykotisk økolååågiske fotsoldater fra MDG beriket både garderoben min og miljøet med det ufortynnede insektsmiddelet sitt. Biltema klær med pølsemotiv på var det mest aggressive motsvaret jeg kunne finne som traumeterapi. Made in China av helt ny polyester, fraktet fossilt fra andre siden av planeten og med bilder av svinekjøtt på. Jeg slo til og det føltes bra.     
    • Er det ikke bedre å kaste klærne og kjøpe nye, det burde dekkes av innboforsikringen? Litt jobb, men føles tryggere likevel?
    • Det hjelper også å legge den i glovarmt vann etter vask, for å drepe mikroorganismene før du tørker den hurtig et varmt sted med god ventilasjon. De formerer seg lett under tørkeprosessen om du ikke har kverket dem skikkelig. Vaskemiddel hjelper bare med å få hardføre mikroorganismer delvis ut av stoffet, det dreper dem ikke, mange blir sittende igjen, og vannet i maskinen holder ikke 60° lenge nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...