Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Nå gleder både Milva og vi oss til å ha godbiter ut året, sikkert. :P

Kan ha kommet i skade for å ta litt av, men både Milva og kattene er så glade i de myke godbitene!

  • Svar 1.2k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Som noen vet så holder vi på å lage en liten butikk på Dal (ved letohallen ) - her blir det da mulig å komme og hente varer og handle. Vi har stått på og malt og bygget ting i påsken og vi begynner å

Må bare skryte litt av Canider! Jeg bestilte et lite lass med godbiter for et par uker siden, og da pakken kom frem, var det litt kluss med smakene og det manglet en pose. Så jeg sendte mail og sa at

http://www.canider.no/ Vi selger naturlig snacks, godbiter og leker. Av natursnacks har vi grisehaler, lammeknoker, storfe knokeben, storfemuskler, okseører, storfe luftrør samt storfe sene 70 c

Posted Images

Skrevet

Nå gleder både Milva og vi oss til å ha godbiter ut året, sikkert. :P

Kan ha kommet i skade for å ta litt av, men både Milva og kattene er så glade i de myke godbitene!

Natures Menu? Bestilte noen av dem selv gitt :-)

  • Like 1
Skrevet

Hvordan er de dekkenene fra rogz i størrelsen. Er de litt smale i fasongen, de ser sånn ut -og det hadde passet bra for ren liten fuglehundkropp.. Og hvordan er de i lengden, når det står 44 cm er det selve lengden på dekkenet eller det de tenker er lengden på hunden? hadde du giddet å kontrollmåle???

Hun i butikken svarte:

Jeg vil ikke si de er VELDIG smale i fasongen, kanskje noe. Ift lengden er nok det fra nakke til halestart. Biffen er ca 37 der og 36 passer han supert. Det som er smart er at ved de justeringsmulighetene på de for du stilt på feste i forhold til stort/lite bryst, og da vil det jo blir litt bedre ift kroppen og.

Og det er verdt å nevne, de har reguleringsmulighet i forhold til brystkasse størrelse så man kan skyve på en stropp fremover og bakover ettersom kroppens fasong.

 

Her står det forøvrig om alle fordelene ved dekkene - http://www.rogz.com/skinz-features-benefits/

Høres lovende ut! Når går de ut på dato? Sånn i tilfelle man vil hamstre ;)

2017 :)

Guest Christine
Skrevet

Nå er alle Zero DC selene i oslo! Håp om at de kommer imorgen eller torsdag ;) 

Innbiller meg at den sela er perfekt for settervimsen mtp brystet. Skal du ha med noen i helga, slik at vi får prøvd? :) 

Skrevet

Vet du hvilke farger du får? :ahappy:

Ja :D og nå kom eskene :D 

Måtte skjære litt igjennom på alle fargeønskene og har denne runden kjørt:

Camo farget, Lilla med lime kant, Rosa med lime kant, grønn og norske farger+flag, turkis. noen størrelser har også turkis med lime kant. Bilder og slikt kommer utover dagen, har fylt gangen med pappesker med seler ;) 

Innbiller meg at den sela er perfekt for settervimsen mtp brystet. Skal du ha med noen i helga, slik at vi får prøvd? :) 

Kommer til å ha med VELDIG mange ;) 

  • Like 1
Skrevet

Åååh! Tror nesten jeg må vente til å bestemme meg før jeg har sett bildene :o

Hvis du har turkis med lime kant i størrelse S/M (fant vi vell ut), så setter jeg kaaanskje en knapp på den :D

Guest Christine
Skrevet

Ja :D og nå kom eskene :D 

Måtte skjære litt igjennom på alle fargeønskene og har denne runden kjørt:

Camo farget, Lilla med lime kant, Rosa med lime kant, grønn og norske farger+flag, turkis. noen størrelser har også turkis med lime kant. Bilder og slikt kommer utover dagen, har fylt gangen med pappesker med seler ;) 

Kommer til å ha med VELDIG mange ;) 

Herlig! :ahappy: (og turkis da! Fin farge på hvit hund!)

Skrevet

 

Yey! :D :banana: 

tror jeg vil prøve en turkis til Aron altså! Hvordan er det med åpningstider osv i butikken?

13-18 hverdager og 11-15 lørdag :) 

Skrevet

Ble bestillingen vår registrert før i uka? Ifølge siden er høvelig tom for NM og prisen jumpet opp til normal igjen, resten av gjengen var ikke så keene på å betale vanlig pris :lol:

Skrevet

Wuhu!

Har M eller L turkis med lime kant? :) Jeg trooor nok P må ha L, altså, han er en svær type. Og veier 40 kg uten å være feit, han er bare høy og lang. :P

Har det ja :) 

Ble bestillingen vår registrert før i uka? Ifølge siden er høvelig tom for NM og prisen jumpet opp til normal igjen, resten av gjengen var ikke så keene på å betale vanlig pris :lol:

Sendt PM :)

  • Like 1
Skrevet

Vil gjerne se flere bilder. Men sigler litt her.

Det kommer mer etterhvert altså, men er litt logistikk og begynne å sortere antall og størrelser og farger + nettbutikk etc :) 

 

  • Like 1
Skrevet

13-18 hverdager og 11-15 lørdag :) 

supert, må prøve å få tatt meg en tur etterhvert :) vil du legge av en i turkis til meg? Usikker hvilken størrelse, men mener å huske s/m ville passe?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...