Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Her er noen bilder som jeg tok av denne uka da jeg, samboer og jentene var i Hemsedal noen dager. Høstfargene er kommet for fult og gradestokken kryper under nullpunktet om natta. Deilig!

IMGP0426_zps2740fc5a.jpg

IMGP0451_zps99077417.jpg

IMGP0527_zps2081bb69.jpg

IMGP0546_zps0fe7bd36.jpg

IMGP0572_zps4dd4e8c5.jpg

IMGP0618_zps605a83a6.jpg

IMGP0650_zps595c1068.jpg

IMGP0717_zpsccec6f8c.jpg

IMGP0693_zpsca1e0b86.jpg

IMGP0792_zpse34a2f48.jpg

IMGP0833_zps99278377.jpg

Flere bilder i bloggen om noen er interessert :)

  • Like 16
Skrevet

Fine bilder av fine hunder!

Vet ikke om du er klar over det, men i Hemsedal er det utvidet båndtvang til enten 15. eller 31. oktober. Litt bitter over det, siden vi har hytte der oppe og snøen jo gjerne kommer før båndtvangen er over.... :(

Skrevet

Takk alle sammen! :)

Fine bilder av fine hunder!

Vet ikke om du er klar over det, men i Hemsedal er det utvidet båndtvang til enten 15. eller 31. oktober. Litt bitter over det, siden vi har hytte der oppe og snøen jo gjerne kommer før båndtvangen er over.... :(

Jeg er klar over det. Hundene var løs i områder der dyrene var tatt inn på høyfjellet, og de bildene ved vannet og myra er privat, inngjernda område som familien min eier :)

  • Like 1
  • 2 weeks later...
Skrevet

Sist helg ar vi 3 dager på Norefjell der jeg var turleder for en gruppe ungdom fra 18-27 år. Det ble ikke så mange bilder av hundene, men her er noen fra turen vår :)

IMGP1097_zpsc7192b3a.jpg

Hoppende glade jenter ved soloppgang på Høgevarde

IMGP1162_zpsa1c40b85.jpg

IMGP1164_zpse02b42ea.jpg

De er veldig gode på å overfalle stakars mennesker med malamutelove

IMGP1174_zpsdf8a52c4.jpg

Pakkeselet mitt!

IMGP1214_zps11221e3a.jpg

IMGP1219_zps70ce9152.jpg

IMGP1266_zps8040b52d.jpg

IMGP1274_zps24388749.jpg

IMGP1281_zpsd48a023b.jpg

Sovna i bilen til en av deltagerne etter turen :)

  • Like 4
Skrevet

Herlig å se hvor mange fine turer jentene dine får være med på! :D Selv om Maya og Nuka er blitt ganske like med tanke på størrelse og farge, så er det morsomt å se hvor forskjellig uttrykkene deres er, Nuka er helt lik seg selv :wub:

  • Like 1
Skrevet

Herlige bilder av flotte hunder i fine høst farger :D Men synes de ikke det var litt kaldt og bade nå?

Takk! :ahappy:

Nuka syns vist aldri det er kaldt.. Hun fikk tørke inne og slapp å sove ute den dagen :)

Skrevet

Kjempefine bilder (nå fikk jeg lyst til å dra på fjellet!!), og nydelige hunder. Takk for at du delte!

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...