Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 60
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Rampeblikket sitt det! Herre fred som jeg savner valpetiden altså :wub: Finnes ikke noe bedre på jord enn valper å kattunger!

Rare Blondie

Posted Images

Skrevet

Herre... Jeg hadde nesten glemt hvor søt lille krølle var da hun var bebis. Så unnskyld meg, men jeg må ha med litt bilder altså :P

11 uker gammel på fjelltur. Sååå utålmodig

Fjelltur072.jpg

Første uke hjemme - skikkelig ramp!

DSCN1425a.jpg

Siste dagen hos oppdretter

136_3610.JPG

7 uker gammel sammen med mamma'n sin

132_3297.JPG

Haha.. 7 ukers oppstillingsbilde. Se portisrompa, da!

133_3305.JPG

5 uker

128_2850.JPG

4 uker :wub:

127_2722.JPG

  • 2 weeks later...
Skrevet

Quoten forsvant, men må bare le av Blondie, hun ser bare klin kokos ut! Godt hun har vokst seg inn i ørene og blitt en sjarmerende flott papillon!

april%252520130.jpg

Som mor som sønn :wub:

april%252520096.jpg

Koser seg med pappen ja..

april%252520182.jpg

Ikke lett å ramle nedi hull nei!

amokkurs2011-003.jpg

Trening!

Også det beste da, personligheten hans i et nøtteskall:

amokkurs2011-067.jpg

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...