Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 630
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nå begynner de å bli søte nå! De har begynt å spise fast føde, de leker, vandrer, JODLER, og er bare søøøte (og vakre!)

Første valp er født! En alledeles nydelig flott tegnet sort/hvit hannhund på 240 g

Sitat sms: "Vi har fått ei nydelig sort keiserinne! Alt vel!"

Skrevet

Intet nytt enda. Den lille gutten har funnet patten og er veldig fornøyd. Mille slikker og vasker som bare det. Ser ingen tegn til ny fødsel foreløpig.

Skrevet

Intet nytt enda. Den lille gutten har funnet patten og er veldig fornøyd. Mille slikker og vasker som bare det. Ser ingen tegn til ny fødsel foreløpig.

Vi liker en fornøyd liten gutt :heart: ,mens vi venter på hans TO søstre :D

  • Like 1
Skrevet

Mneei.. jeg lurer på om han blir enebarn, jeg :(

2 timer har gått, og ingen antydning til noen ny på vei...

Men den lille sorte tassen er iallefall i super form :D

Edit: Jeg vet neimen ikke om jeg vil selge han helt til england eller ha han selv om han blir enebarn.... *Ulp*

Vi vil jo ikke ha hannhund, menneatte o.s.v.

  • Like 2
Skrevet

Men har dere sett HELT tydelig at det er to ryggrader der? (Jeg skjønner ikkeno av disse bildene og ser alt mulig rart, så jeg spør heller enn å se sjøl). Hvor lenge kan dere i så fall vente før dere drar til veterinær for å få ut de(n) siste?

Skrevet

En tur til vet for å sjekke om hun er ferdig? Aner ikke hvordan slikt virker jeg, men syns jo ikke han skal bli helt enebarn da. Er jo bestilt to til! :lol:

Men åååh en sorthvit millesønn :wub:

  • Like 1
Skrevet

Grattis med den sorte!

Det har ikke stoppet opp da? Det skjer jo fort ved få valper, regner med at du har prøvd å stimulere henne :)

Skal du ta røntgen og sjekke om hun er tom?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...