Gå til innhold
Hundesonen.no

Dalmatineren Casper (Curia's Bebop)


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Svar 748
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

11.mars måtte jeg farvel med min beste venn. Vi fikk 11 fine år sammen.  ❤     

Favoritthunden min blir 7 år i dag! http://lolapagola.com/7-ar-dag-d/

Ja synes det er synd jeg og, jo mer jeg tenker på det egentlig. Godt gemytt og pen og se på. Men blir det ikke noe trøster jeg meg med at selv om han får noe etter seg blir det ikke Casper-kloner uans

Posted Images

Skrevet

Tusen takk for de koselige kommentarene :wub::wub: Varmer et morshjerte z3

Vi har prøvd oss på litt oppstilling som vanlig. Jakten på det perfekte bilde fortsetter, men jeg må si jeg synes han er rålekker :banana:

helgeoya-23-05-10-051.jpg?w=510&h=383

Dette er fra i dag, og de under er tatt for noen dager siden.

sykkelturmronja156.jpg

sykkelturmronja168.jpg

sykkelturmronja167.jpg

helgeoya-23-05-10-030.jpg

Skrevet

Gratulerer med utstillings resultatet!Så det ikke før nå jeg! Åh,nye nydelige bilder som vanlig av fantatsiske prikkegutten :banana:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Nydelige Casper :whistle:

Og så litt OT, men egentlig ikke : Digger profilbildet ditt Lola! Herlighet så nydelig at han har et hjerte rundt øyet! :wub: Tenker på hvor fint det er hver gang jeg ser det!

Skrevet

For en utrolig nydelig hund! Også så flink du er til å ta bilder. Både mange, og ikke minst gode bilder av skjønne Casper. Det siste bildet var utrolig fint.

Skrevet

Flotte bilder av flott hund :wub: Han må være den lekreste dalmisen ever :D

Og så litt OT, men egentlig ikke : Digger profilbildet ditt Lola! Herlighet så nydelig at han har et hjerte rundt øyet! :whistle: Tenker på hvor fint det er hver gang jeg ser det!

Det de sa! Skal jeg noengang ha en dalmis så må den se sånn ut. :lol: :lol: :wub:

Skrevet

Jeg blir alltid i blid og i godt humør når jeg ser på bilder og leser om Casper. :lol:

Fine bilder av en glad skøyerhund som er med på mye koselig.

Nydelig hjerte rundt øye!

  • 2 months later...
Skrevet

Tusen tusen takk for de koselige kommentarene blir helt rørt når dere sier slikt om hunden min jeg! :console::icon_cry:

Jeg må jo nesten si det her og, i selveste tråden hans, Casper fikk nemlig sitt første CERT i helgen han :console: Veldig gøy, nå vet jeg at vi kan! Jeg er fortsatt svimete i ringen, men klarte å kontrollere meg og tenke litt klart denne gangen, og Casper har og blitt mye flinkere, og denne gangen klarte vi det jammen meg :console:

Har lagt ut kritikk m. kommentar her

dsc_0457.jpg

Kjenner jeg faktisk gleder meg litt til neste utstilling, vet det kommer mange fine gutter, men føler ikke at vi er så ute av konkurransen som jeg har følt det før. Så får vi se hvordan det blir når utstillings dagen nærmer seg :console:

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...