Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg tenkte at vi kunne blåse litt liv her inne ved og lage en bildetråd med "jeg vil se" 

Den går egentlig bare ut at den siste som kommenterer skriver "jeg vil se en hund som sitter bamse" f.eks. Det går ut på hva DU vil se, om du vil se en hund som koser med pus, tigger, sitter bamse, ligger i senga eller går fot er helt opp til deg ? 

Du som legger ut bilde kan selfølgelig skrive "jeg vil se..." under ditt eget bilde som nestemann. ?

 

Jeg vil se en hund som hopper i snøen! ?

Skrevet
1 time siden, LinsorCollie skrev:

 

*klipp bilde*

 

Var dette innafor? ?

Jeg vil se hund som tigger.. ?

Denne kan Lyn ta, smisketrynet som mener drektigheten gir henne rett på alle matene i hele verden :lol:

FB_IMG_1574371388042.thumb.jpg.173126fe9a18d522fc5945479966f3c7.jpg

 

Jeg vil se en hund som ikke er enig med eieren sin :D

  • Like 3
  • Haha 3
Skrevet
1 time siden, Nathalie98 skrev:

Hund som både bader og er uenig med eieren om å komme opp ?

 

Jeg vil se en hund som hopper!

 

Jeg vil se en hund baser i snø

6F1DA424-4F98-4DD6-AB47-B218A87CBCC8.jpeg

  • Like 1
  • Haha 2
Skrevet
3 timer siden, Milius skrev:

Jeg vil se en hund som gjør favorittrikset sitt 

 

Vanskelig å fange på bilde, men hun snurrer ?IMG_20191122_231852.thumb.jpg.34bde739f59f9b0bc916d37795921bd2.jpg

 

Jeg vil se en hund på fjellet!

  • Like 1
Skrevet (endret)
På 11/22/2019 at 4:49 PM, Miloficent skrev:

Jeg vil se en hund med et rart ansiktsuttrykk?

Jeg vil se rare posisjoner/bevegelser

0EDFC574-38E1-488C-B67D-5FD3728D7AD9.jpeg

Endret av tmp
Skrevet (endret)
1 time siden, Anooni skrev:

Jeg vil se en hund trene agility! 

83B19BA9-9E5C-4EFF-803D-6F0B0F43F84F.jpegMin Albert og bilde tatt av Helene Dybedal ?

Endret av tmp
  • Like 2
Skrevet
5 hours ago, LinsorCollie said:

Jeg vil se en rosettvegg! ?

 

Fra mine crazy cat lady-dager ;)

994772_10151662837696005_920803354_n.jpg

Hunden har ikke rosettvegg som sådan, men jeg henger opp det vi vinner i løpet av året, også pakkes det bort etter hver sesong. I år ble det ikke så mye; 3xVG på utstiling, gjennomført BPH og godkjent duftprøve i nosework.

rosetter2.jpg

Jeg vil se en hunderelatert tatovering!

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...