Gå til innhold
Hundesonen.no

Innesko


Ozzy
 Share

Recommended Posts

Må krype til korset å kjøpe meg innesko. Samboeren har mast om det i et år og jeg skjønner nå at det kanskje ikke er så dumt likevel.

Men jeg er ikke glad i å bruke innesko, så jeg vil helst ha sko som jeg nesten ikke merker at jeg har på meg :P

Noen som har noen forslag til behagelige innesko? :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Innesko til hva? Dansing, servering, eller bare inne hjemme? Skjønner ikke helt hvorfor samboeren din bryr seg med det (mannen min går stort sett barbent inne, han om det) med mindre han driver og strør spiker? :P

Jeg er veldig fornøyd med mine Scholl sandaler, og husker ikke lengre at jeg har dem på, de bare er der. Den modellen jeg har finnes ikke i Norge, men du finner et greit utvalg på de fleste skobutikker. Kjøp sandaler som kan justeres over foten, og som lett kan gjøres ren. Jeg hiver mine i dusjen når (!) jeg tråkker i hundebæsj i hagen...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Bikkja drar inn mye hår og dritt og når jeg tråkker rundt i sokker for å så slenge beina i sofaen etterpå blir der merkelig nok hår i sofaen også :P Samme nå som jeg har operert så må jeg ha beinet over pcbordet hans, og da følger det jo med alt jeg har vært borti på veien inne :P

Han (og hele familien han) er inne-sko typen, men jeg har ikke sett vitsen før nå hvor rengjøringen ikke er like hyppig som når jeg flyr rundt på to bein og krykker :P

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest lijenta

Stemmer for crocs jeg også. Grelleste skoene på jord, men fryktelig praktiske!

og sanne som jeg svetter som en gris i dem. Men når jeg har valp er dem framme da for dem er lette å ta på seg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

http://www.topaz.no/butikk/dametofler/rufus/

Sånne har jeg store planer om å kjøpe meg! Hadde lignende før inntil den ene ble spist opp av valpen min. Nå har jeg et par Shepherd tøfler: http://www.brandos.no/shepherd/henrik-oild-antique-13627-00/b105106De er veldig varme og deilige, men jeg har slitt dem helt ut i løpet av et par år.

Sånne tøfler fungerer jo ikke så bra når det er tretti grader og juli, men ellers syns jeg de er supre. Regulerer temperatur bra, er behagelige å ha på og lett å smette ut foten når man skal ta beina opp i sofaen.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Fin tradisjon! Har ikke pleid å sette noen spesielle mål for hundeholdet, men kanskje det kan hjelpe på motivasjonen for ulike ting. Så, her er mine ikke så ambisiøse mål for resten av 2025 (om enn litt sent, hehe): - Har en del hundebøker liggende som jeg gjerne vil komme gjennom. Jeg leser igrunn lite bøker generelt, så blir ganske fornøyd hvis jeg kommer gjennom 2 i løpet av de neste 5 månedene - Sydney har muligens ikke så altfor lenge igjen, så hovedmålet blir å gi henne en så god pensjonisttilværelse som mulig og gjøre mitt beste for å holde henne i god helse.
    • Ja, det ble tre dager av 2025 det... Så her må det oppdateres med nye mål for 2025 for frøken Lilje: Blodspor: - Starte AK Nosework: - LGT - Merkeprøve(r) Kurs: - Passering - Nesearbeid (spor/søk) - Apport for moro skyld?    
    • Mitt forslag er å døyve smertene med en ny valp eller en voksen omplassering med en gang hun går, så slipper du ha det helt ****** alene. Jeg har prøvd begge deler. Det var mye bedre for meg å ha fokus på ny hund med en gang enn å få tid til å savne. De er jo alltid der i minnene og en savner dem, men en ny som krever oppmerksomheten tar den verste brodden ut av smertene. Personlig kunne jeg aldri hatt en ny som liknet for mye. Det blir awkward for meg. Andre velger samme homogene rase om og om igjen. Jeg synes ihvertfall det er langt bedre å ha ny hund å ta meg av med en gang, enn å være uten i lengre tid.
    • Haha, kattejaging er nok ekstremt krevende. Men jeg var impornert over Grisha Stewart som fikk en jack russel til å ikke jage ekorn ved bruk av BAT (behaviour adjustment training, egentlig et litt teit navn på en metode siden mye trening er nettopp for å justere adferd, men det er nå det det heter). 
    • Han har helt rett! Når de er over 10 får de lov å gjøre som de vil! (I min bok)
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...