Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 213
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Haha, kommer hjem, litt silten etter trening, og så overskriften og tenkte "så morsomt at hun vil kalle opp en valp etter sonen!" Tenk et hundesonen-kull? Hundesonens Secret Santa Hundesonens B

Du kunne jo sagt det er fra forloveden din? Sånn bare for å se reaksjonen

Sidan eg no ser at min venn har fått pakke/ser at min venn ikkje har fått pakke/ikkje ser at min venn har skrive noko, kan eg berolige med at den er på veg/puste letta ut over at den kom fram/innrømme

Skrevet

I fjor var det 150kr, men det er sikkert åpent for diskusjon?

Forresten, i fjor var det jo slik at det var noen som ikke fikk pakken i tide før jul og som reiste bort i julen, så kanskje det kunne vært en idé å ha sendefristen hakket tidligere i år?

Jeg var med i fjor, men er litt usikker på om jeg skal være med i år.

  • Like 1
Skrevet

Det ble nevnt i Akkurat nå-tråden, så jeg tar stafettpinnen et steg videre.

Er det noen interesse for Secret Santa i år, slik vi gjorde i fjor?

For de som ikke husker eller ikke var med, så er det altså snakk om god, gammeldags, tradisjonell Secret Santa. Vi får utdelt en av sonisene som er med, på PM fra en av de to koordinatorene, og sender julegave innen en bestemt dato. Vi blir enig om en maks pris. De som er med, skriver ønskeliste eller litt om sine diverse favoritter, så det blir lettere å finne på noe.

Vi trenger altså også to koordinatorer, som samler inn navn, fordeler sonis til Secret Santa, og er avsenderadresse på pakkene så en opprettholder Secret-aspektet ved dette.

Ja! Endelig! Hahahaaaa eg har venta så leeeeeeeenge!!! Takk @SFX ! Så deilig med folk som tar ansvar. :D

Eg er med altså, om det ikkje var klart. \o/ Lag ønskeliste tråd da, nokon!

  • Like 1
Skrevet

Må stå over i år, men vet fortsatt ikke hvem som var min i fjor da :-/

Hvis jeg husker rett så var det Fillerya. Tror jeg. :P (Var hintet noe med rosa? Hun hadde rosa nick tidligere)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...