Gå til innhold
Hundesonen.no

Dogs4All og Nordisk vinner


MegaMarie
 Share

Recommended Posts

Det er en diger parkeringsplass utenfor hallen så du finner sikkert plass til bilen din, @Lola Pagola. Jeg hadde ikke vært redd for å kjøre dit, det har gått greit de gangene jeg har vært der.

Ja finner sikkert noe... økonomisk troor jeg det går sånn opp i opp og egentlig, er vel litt dyrere å kjøre (med det oljeforbruket bilen har må jeg regne på en kanne :P ). Får se, tog er jo veldig greit det og da, men etter 10 år uten bil er det deilig å slippe å tenke på togtider og :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 562
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Blir trippelpost dette, men det får gå.. Sendte jo mail til NKK ang. rosetten for to dager siden og se hva som lå i postkassa mi i dag

hurra! huskyklubben vant pris for beste rasestand vi har stått på stand i går og i dag og rigget stand torsdag. Mange medlemmer av klubben har bidratt, og det er moro!

Folk kommer jo likevel, dobbel vinnerutstilling veier opp for mye. Men når finnene klarer å skrive kritikker på WDS så burde man strengt tatt klare det på NV, NordV og EDS også

Posted Images

Er på utkikk etter en handler til en E.setter tispe. De går desverre helt samtidig som AK.

En litt forsiktig tispe som trenger en myk og erfaren handler. Noen som har erfaring og kan? 

Gjelder bare fredagen.

Jeg kan ihvertfall og er ser garantert da jeg stille en jr Hanne. Har tidligere handlet forsiktige ES med godt utfall. Bare å si ifra :)
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg kan ihvertfall og er ser garantert da jeg stille en jr Hanne. Har tidligere handlet forsiktige ES med godt utfall. Bare å si ifra :)

Det hadde vært kjempe fint :D

Skal spore deg opp på morgenen.

Har Lill nr ditt om jeg ikke finner deg?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg finner ikke min ring på dette kartet, står på lappen at det skal være i hall E, ring 48. Men jeg finner den ikke??

http://messe.no/Global/NV/dogs4all/pdf/Parkering%20utstillere.pdf?epslanguage=no&ExhibitionId=469

Er hallene større enn det som fremkommer på dette kartet?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Samme her... i fjor var ringene med, men det er tydeligvis vanskelig å gi ut info; lag mest mulig kaos fordi folk ikke vet hvor de skal hen.

Man trenger vel ikke å være rakettforsker for å finne fram til ringene liksom? Det er bare å gå til den hallen man skal i (man skal være rimelig blind om man ikke ser nummereringen av hallene liksom), og inni der finner man enkelt og greit ringnummeret. Ringene er satt opp veldig systematisk og greit.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Belgerpia

Ohhh..... snart natta...

I morgen er det jobbe jobbe og stille puddelpipcorn. Lørdag jobbe jobbe og stille puddel. Terv utgår fordi det krasjer med raseparaden. Med mindre noen jeg stoler på at passer godt på han og fikser energinivået har lyst til å stille han for meg.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Man trenger vel ikke å være rakettforsker for å finne fram til ringene liksom? Det er bare å gå til den hallen man skal i (man skal være rimelig blind om man ikke ser nummereringen av hallene liksom), og inni der finner man enkelt og greit ringnummeret. Ringene er satt opp veldig systematisk og greit.

Noen av oss skal planlegge strategisk plassering mellom ringer :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
    • Kan vi ha en unghund tråd hvor vi kan støtte hverandre og uten å rakke ned? Regner med vi er flere i den fasen av hundens liv 😅 jeg har hvertfall en på 1 år som har begynt og jage kattene og som løper ned alle og lukker ørene frem til godiset er på plass 😂 holder på å bli gal gleder meg til det går over 😂 noen fler innlegg samme båt? Når pleier rampetiden og gå over på schæfer? Fikk han får under 2 mnder siden og han har lært super mye men noen ting tar lenger tid en andre ting😅
    • Grattis med cert🤩🤩
    • Åh så hyggelig!! Gratulerer så masse❤️🥳
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...