Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 2k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tror vi får valp på fredag! Hvis det går etter planen og oppdretter og valp virker fornuftige så blir hun med oss hjem. Kopiert bildelink fra oppdretter sin Facebookside.

Da er hun endelig hjemme! Ventetiden er over og 17 timers reise for å hente valp er overstått ^^

Endelig er jenta mi født En av disse herlighetene kommer til meg i slutten av juni. 3 tisper og 1 hannhund. Far er flotte Quinlent James Dean og mor er vakre CH Cometstaff Day For

Posted Images

Skrevet

Da har man vært på valpebesøk :D Såååå nydelige alle sammen :wub:

Skulle ønske jeg visste hvem som blir min, men for meg er det personligheten som er viktigst, så det er litt vel tidlig ennå å velge ... Enn så lenge følger jeg litt ekstra med på disse to:

10924751_10155672134195529_4903519018515

Ååå, jeg vil ha en :wub:

  • Like 1
Skrevet

Jeg har glemt å vise frem min lille rakett på 3 måneder! :shocked:

*klipp bilder*

( takk til @maysofie for bilder!)

Lille frøken barberblad maligator! Aldri vært borti en valp med så himla skarpe tenner før :o

Flott da, absolutt :ahappy:

Skrevet

Nydelig :wub: Hvor er hun/han fra? :)

Hun er fra Staalhjerte :)

Lille frøken barberblad maligator! Aldri vært borti en valp med så himla skarpe tenner før :o

Flott da, absolutt :ahappy:

Hun har veldig skarpe tenner! De risper fort opp hud og ting :P

Maligator

Virkelig en maligator :wub:

  • Like 1
Skrevet

Hun er fra Staalhjerte :)

Hun har veldig skarpe tenner! De risper fort opp hud og ting :P

Virkelig en maligator :wub:

Samme som @maysofie viste i Akkurat nå det da? Burde tatt koblingen :lol: Kjempesøt hvertfall :)

Skrevet

Samme som @maysofie viste i Akkurat nå det da? Burde tatt koblingen :lol: Kjempesøt hvertfall :)

Det kan nok hende :P Takk, jeg synes selvsagt også hun er kjempesøt :wub:

  • Like 1
Skrevet

To dager igjen :-D på fredag kjører vi til Sverige, på lørdag plukker vi opp lille Phoenix <3

På samlebildet er det Phoenix som sitter i midten blant de tre brune øverst til høyre.

post-6656-0-07062700-1433332681_thumb.jp

post-6656-0-14713000-1433332746_thumb.jp

  • Like 16
Skrevet

Jeg synes tiden går svææært tregt nå... Jeg har vært på tidenes leeeengste senvakt i dag og skal på tidligvakt i mårra. Dagen i mårra blir sikkert griselang

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...