Gå til innhold
Hundesonen.no

Hvor får jeg kjøpt tråden - ikke hunderelatert


MegaMarie
 Share

Recommended Posts

  • Svar 457
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spis noe som minner om mat i steden? 

Jeg har en hel haug men innså at jeg ikke har kjøpt et eneste et av dem. Så jeg går rundt med reklame for alt fra Språkrådet til Glasgow University Real Ale Society. Men de hadde f.eks. her: http://w

Oh gawd yes  

Posted Images

  • 2 weeks later...

Trykk/fysisk utgave av digitale bilder i stort format, billig og bra? :)

Dette er lenge siden, men vi bestilte kjempeplakater fra japanphoto. Deres navn, ikke mitt ;) Våre er 60x80, god kvalitet og ganske rimelige.

Kinda hunderelatert, men ikke helt!

Grisebillige, vanntette oppbevaringsbokser på 1-4l?

Må kunne stables.

Clas Ohlson.
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Någon som vet var jag får köpt billigt fleecetyg i metervara runt Jessheim/Oslo? På jakt efter lite olika kul färger!

Rainbow Tekstil ved Gunerius har fleece i mange farger, men det var ikke så veldig billig så jeg. (75 kr meteren for det de har i nettbutikken, 1,5 m bredt. Men de har større utvalg i butikken enn på nett.) Da er det kanskje like greit å kjøpe billige fleecetepper på f.eks. IKEA.

http://www.rainbowtekstil.no

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Någon som vet var jag får köpt billigt fleecetyg i metervara runt Jessheim/Oslo? På jakt efter lite olika kul färger!

De fleste interiørbutikker har billige fleecepledd i forskjellige farger. Er vanligvis der jeg får fleece fra. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg ønsker meg en søt lampe i stuevinduet, som henger fra en krok som erstatning for adventsstjerna - men sliter med å finne en jeg liker, bortsett fra en som henger i et vindu hos en annen i gata. Den er hjerteformet...

Noen som har sett eller vet om hjerteformet lampe til å henge i vinduet? Jeg betaler ikke masse lapper for noe sånt, dog, det er for å lyse opp litt mer nå på senvinteren og til høsten, så ingen stor investering jeg ser for meg - 229,- er en fin pris, for eksempel.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Rainbow Tekstil ved Gunerius har fleece i mange farger, men det var ikke så veldig billig så jeg. (75 kr meteren for det de har i nettbutikken, 1,5 m bredt. Men de har større utvalg i butikken enn på nett.) Da er det kanskje like greit å kjøpe billige fleecetepper på f.eks. IKEA.

http://www.rainbowtekstil.no

De fleste interiørbutikker har billige fleecepledd i forskjellige farger. Er vanligvis der jeg får fleece fra. :)

Stoff og stil?

På Grønland i Oslo er det flere stoffbutikker, de er rimeligere enn de fleste. God kvalitet og service følger med på kjøpet.

Tusen tack alla för massor av fina förslag! :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Guest Stella

Hei!
Jeg får masse fine fjær fra hønene mine, og lager en del fint av dem. Men jeg skulle så gjerne laget slike "drømmefanger-smykker", slike man har som halskjeder eller øredobber. Vanlige drømmefangere lager jeg fra grunnen, men slike smykker trenger et anheng av metall, som man henger fjær på, om dere forstår hva jeg mener. Det jeg lurer på er rett og slett om noen vet hvor man får kjøpt denne metalldelen for å lage slike smykker? Panduro sa de hadde hatt slike tidligere, men har det ikke lenger.
Tusen takk på forskudd :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg er på jakt etter ei lampe til å henge over spisebordet. Samtidig har jeg forelska meg helt i skjermen til denne bordlampa her:

http://www.ikea.com/no/no/catalog/products/40280225/

Er det noen som har sett ei tilsvarende taklampe? Altså hvit/krem/grå-ish farget, rektangulær. Ikke noe dill... :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Ja han har teppe fra dem. Han koser seg fint i buret sitt på dagtid.  hittil må vi ut med ham rundt kl 02 og igjen kl 05.30 når han våkner på morningen. Han blir tatt ut for å tisse og legger seg raskt tilbake i buret. Men går 3-5 minutter så kommer han tuslende over på madrassen. Vi får prøve å legge oss utenfor å se hvordan det går. Bare håpe. Vi ikke vekker han for mye da når vi flytter madrassen vi skal sove på.
    • Har han en teppebit fra oppdretter, og et teppe/pledd å krype inn i? Ja, det blir nok tygget i stykker, men er greit om han har et lunt sted å lage seg et "rede". Husk at han antageligvis er vant til å sove i en varm haug av valper. Utviklingen går fort i denne alderen, og jeg ville gitt ham noen netter til med selskap i valpebingen.  Går dere ut med ham om natten? En mulighet er å ta ham med ut når han våkner, la ham tisse, og så gå inn igjen og legge ham i valpebingen og dere utenfor.
    • Går nok bra. Følg med på formen, men jeg ville ikke bekymret meg så lenge allmentilstanden er ok.
    • Hei!  Hadde kokt torsk til hundebassen min ca klokken 12 i dag, rett før jeg skulle reise på jobb… da var han ikke sulten og spiste det ikke. Leverte han til pass, dro på jobb og hadde helt glemt at der var fisk i skåla når jeg slapp han inn døra hjemme… han sprang selvfølgelig rett til skåla og innhalerte fisken, som da har stått ute i snart ni timer😫😫 Han viser ingen tegn på forgiftning foreløpig, men det er jo bare ca en time siden han spiste den også..  Er dette veldig farlig? Kan jeg avvente, eller må jeg ringe vetrinærvakta så han får brekningsmiddel??    Liten yorkie, 2 år 
    • Hei. Vi har en valp på 9 1/2 uker som er veldig selvstendig på dagtid. Finner roen alene i senga si eller buret. På nattestid er det verre. Vi har sovet på madrass i valpegården, han har et bur som står åpent og lå fint i buret sitt de første fire nettene uten problemer. Men de siste nettene vil han ikke sove i buret og kommer å legger seg på madrassen sammen med oss. Vi har prøvd å legge oss på utsiden av valpebingen, men da bare hyler han og valpehjertet klarer ikke å høre på hylingen mer enn 15min. Han roer seg ikke hvis vi putter hånda inn eller noe. Vi har prøvd å gå inn når han er rolig og han sovner. Men med engang vi går ut våkner han og hylekoret er igang igjen. Tips og triks for å få han til å sove alene uten og ligge oppå oss?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...