Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 740
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Norsk dommer på siberian, Karsten Grønås! Mannen har eid, kjørt og oppdrettet SH i en årrekke, så det at han er invitert for å dømme Crufts, er flott!

Jippi!! Pappaen til valpene ble beste hannhund i dag! :D Og hans kullsøster (valpenes tante) ble BIR!! Gjett om jeg må få med meg dette senere i dag

*stolt av gutten sin som ble 3 beste veteran hannhund*

Skrevet

Noen som vet når BIS begynner?

Nei, de tar det bare fortløpende. Men det står at programmet skal være ferdig ni (ti norsk tid), så vil tippe det er et par timer til. Skal jo bl.a. dømmes en ganske stor gundog-gruppe i mellomtiden...

Skrevet

Jeg blir også kjempe rørt her jeg sitter, kommer nok til å grine i BIS-finalen også. Gundogs oppvisningen da :wub: Er så glad i retrieverne men begynner å få mer å mer sansen for spanielene også!

Skrevet

Noen som kan si meg hvordan de ligger an? :) Rekker jeg BIS? Jeg er hjemme om ca 20 min!

Fritidsaktiviteter på ungdommen, midt i crufts. Tenke seg.... :aww:

Guest Jonna
Skrevet

Fins ikke min gruppe dette så det blir rett og slett på hvilken rase jeg liker og har sansen for.

Da sitter jeg med stri.vorster, stor muster, labbisen (samme som i fjor. Likte den da også) spansk vannhund og weimeraner.

Så får vi se videre.

Skrevet

De som umiddelbart fanget oppmerksomheten min da de løp inn:

Bracco italiano

Breton

Strihåret vorsteh

Irsk setter

Grosser münsterlander

Korthåret vizsla så fin ut oppstilt, men var litt tam i bevegelsene sammenlignet med den som var med i fjor (?).

Holder en knapp på braccoen altså. Kjempefin!

Guest Jonna
Skrevet

Noen som kan si meg hvordan de ligger an? :) Rekker jeg BIS? Jeg er hjemme om ca 20 min!

Fritidsaktiviteter på ungdommen, midt i crufts. Tenke seg.... :aww:

Akkurat begynnt med gundog gruppen. Og den er diger! Og noen utdelingen før BIS så det rekker du :)

Skrevet

Første øyeast

Vorstehhund strihår
Irsk setter

Italiensk spinone

Pointer korthår

Labrador

Amerikansk cocker spaniel

Irsk vannspaniel

Welsh springer spaniel

Skrevet

Er det bare jeg som synes det var lite muskler på vorstherne? Nydelig farge på den korthårede da. Hadde vært en favoritt hadde jeg sett mer muskler. .

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...