Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Kan man svare med bare tekst, eller må man svare med bilde? Eller vent Aya svarte med bare tekst hun hadde laget selv.. Hvordan gjør man det? @Aya :P

Du trykker på blyanten i høyre hjørne, så skriver du med fingen :)

  • Like 1
  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

Skrevet

Lite snap fra meg fordi jeg ikke har noe interessant å ta bilde av... Ingen dyr, og dagene mine går stort sett bare med til eksamenslesing og eksamen for tiden :P Får ta det igjen i jula, da skal jeg snappe masse bilder av bikkje og puser!

Skrevet

@Krilo - jeg pleier bare å ta bilde av noe ensfarget noe og skrive oppå :P Buksebeinet mitt f.eks. Så egentlig fikk du et nærbilde av låret mitt, haha!

  • Like 3
Skrevet

Hvem er tineso? Finner ikke på lista...

*sitter og oppdaterer alle navna med sonenick eller virkelignavn* Blir jo rent forvirret for en enkel sjel her. :lol:

  • Like 1
Skrevet

Når det raser inn 16 snapper på morgenkvisten som jeg blar meg gjennom på t-banen sammen med en elev som syntes hunder som rørte på seg var veldig spennende :), blir det ikke noe svar, altså!

Skrevet

Meg ikke forstå?

Etter du har tatt ett bilde så trykker du deg jo videre for å komme til vennelisten, øverst står det "My story" Der trykker du for å lage en sånn "lang snap" som alle kan se i 24 timer :)

Skrevet

Sendte puppebilde! Ingen som sa noen om at det måtte være min pupp, vel?

Was not disappointed.

Mann av mine ord, men burde tydeligvis velge de mer med omhu!

  • Like 1
Skrevet

Haha, han er rå :P

noen av filmene hakker og blir grønne og sånn :P

Imponert bare over at du får til å filme jeg, har ikke funnet den funksjonen enda :P

Skrevet

Imponert bare over at du får til å filme jeg, har ikke funnet den funksjonen enda :P

Hold den syore runde "knappen", så filmer du ^^
  • Like 1
Skrevet

Hvem er kathrine.hana? :P Tør ikke sende snap til noen jeg ikke engang veit bittelitt hvem er :lol:

Jeg aner ikke, men skulle til å spørre om det samme :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Da snakker vi en helt annen arbeidskapasitet, tilnærmet border collie. Men hvis det er aktuelt, så ja. Og så har de MYE lyd. Mer enn de andre lapphundene. Jeg synes de er dritfine, men lyden (og røytingen) hadde vært uaktuell for meg.
    • Lapsk vallhund kanskje? Kjenner ingen personlig, men kjenner til en oppdretter, og forstår det slik at det er mer å hente der enn hos finsk og svensk
    • Korthåret collie var det første som slo meg. Gjeterhundtype men stort sett avlet som selskapshund nå. Røyter en del, men er ganske førerorientert og spennende rase. Generelt vil du se på raser som er avlet for å samarbeide med fører. Det er noen typer jakthunder som ikke skal jobbe selvstendig, men på førers kommando, f.eks, apporterende o.l., som typisk retrievere og spanieler. Og så har du gjeterhunder som er de klassiske som er forholdsvis førerorienterte og lette å trene, men som også krever en del både fysisk og mental akvitisering. Så kommer det litt an på om det spiller noen rolle med bjeffing, for eksempel. Dansk/svensk gårdshund har en del jaktinstinkt men er også ganske førerorientert og lett å trene. Finsk og svensk lapphund, mye pels, mye lyd, litt mer selvstendig enn mange gjeterhunder, men morsomme hunder. Schapendoes, pumi, tibetansk terrier, bearded collie kan være alternativer. 
    • Hvilke av de sjeldne mellomstore hundene passer best til å trene lydighet og å gå skogsturer med? Skriver sjeldne da jeg er ganske kjent med de som er mest populære. Gjerne med minst mulig jakt siden jeg ikke skal trene jakt og ønsker at hunden skal gå løs på turer hvis den blir lydig nok. Pelsstell betyr ikke noe og vakt betyr heller ikke noe da vi bor på bygda. Ønsker hunderase mellom 10-30 kilo da jeg ikke har styrke nok selv og jeg ikke ønsker altfor stor hund. Kanskje prøve agility også.
    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...