Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Kan man svare med bare tekst, eller må man svare med bilde? Eller vent Aya svarte med bare tekst hun hadde laget selv.. Hvordan gjør man det? @Aya :P

Du trykker på blyanten i høyre hjørne, så skriver du med fingen :)

  • Like 1
  • Svar 577
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

NEI, IKKE VÆR FORSIKTIG MED PUPPEBILDER OG SÅNT!

Sendte han snap tilbake av ett målebånd som.Viste 4 cm, sluttet da!

Jeg har nå fått flere snaps enn jeg har gjort siden jeg fikk snapchat for tre måneder siden. Livet mitt kommer aldri til å bli det samme igjen!

Posted Images

Skrevet

Lite snap fra meg fordi jeg ikke har noe interessant å ta bilde av... Ingen dyr, og dagene mine går stort sett bare med til eksamenslesing og eksamen for tiden :P Får ta det igjen i jula, da skal jeg snappe masse bilder av bikkje og puser!

Skrevet

@Krilo - jeg pleier bare å ta bilde av noe ensfarget noe og skrive oppå :P Buksebeinet mitt f.eks. Så egentlig fikk du et nærbilde av låret mitt, haha!

  • Like 3
Skrevet

Hvem er tineso? Finner ikke på lista...

*sitter og oppdaterer alle navna med sonenick eller virkelignavn* Blir jo rent forvirret for en enkel sjel her. :lol:

  • Like 1
Skrevet

Når det raser inn 16 snapper på morgenkvisten som jeg blar meg gjennom på t-banen sammen med en elev som syntes hunder som rørte på seg var veldig spennende :), blir det ikke noe svar, altså!

Skrevet

Meg ikke forstå?

Etter du har tatt ett bilde så trykker du deg jo videre for å komme til vennelisten, øverst står det "My story" Der trykker du for å lage en sånn "lang snap" som alle kan se i 24 timer :)

Skrevet

Sendte puppebilde! Ingen som sa noen om at det måtte være min pupp, vel?

Was not disappointed.

Mann av mine ord, men burde tydeligvis velge de mer med omhu!

  • Like 1
Skrevet

Haha, han er rå :P

noen av filmene hakker og blir grønne og sånn :P

Imponert bare over at du får til å filme jeg, har ikke funnet den funksjonen enda :P

Skrevet

Imponert bare over at du får til å filme jeg, har ikke funnet den funksjonen enda :P

Hold den syore runde "knappen", så filmer du ^^
  • Like 1
Skrevet

Hvem er kathrine.hana? :P Tør ikke sende snap til noen jeg ikke engang veit bittelitt hvem er :lol:

Jeg aner ikke, men skulle til å spørre om det samme :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det krysser vi også fingrene for. For akkurat nå er vi tidvis ganske slitne her hjemme🤪
    • Jeg er i prinsippet enig i at det er tidlig med løping og sykling, samtidig som jeg som sagt tror det ligger noe i balansen mellom fysisk og mental aktivisering her. Han er definitivt en ekstra utfordring i forhold til normalt, og jeg tipper det vil gå seg til med alderen, men det betyr jo ikke at det ikke bør jobbes med i mellom tiden. Håper dere finner nøkkelen etterhvert!
    • Ja og det prøver vi å jobbe med. Vi bruker langline 10-15 m. Munnkurv har vi trent inn, men ikke brukt mer enn på en tur enda. Venter på en bestilling på munnkurv fra usa som skal sitte bedre. løpe og sykle har vi ikke gjort enda da han kun er 6 måneder. Pleier å vete til de i alle fall er 9-10 måneder før jeg starter med det. vi har både prøvd å kutte ned og øke for å se om det er endring, men ingen forskjell. vi vurderer om det kan være ernæringsmessige årsaker til oppførsel. Men det er vi ikke i mål enda
    • Han trenger ikke å være løs, men jeg lurer på om balansen mellom mental og fysisk trening er riktig for ham. Har dere prøvd å kutte ned på søksarbeidet og løpe eller sykle med ham, eller lengre turer i langline? Bare 5-7 meter langt bånd gir mye mer frihet samtidig som du har kontroll på om han kommer over noe. Hvis han har god nok innkalling så kan jo evt munnkurv være et verktøy mot å spise alt. Det er det eneste jeg kan komme på å ta tak i, hva slags, hvor mye og riktig balanse mellom type aktivitet.
    • Ja det er superlativ rase og en drøm å ha når de fungerer som de skal. Dette er min 3 jakt cocker så rasen er ikke ukjent for meg.   det trenes spesifikk på ro, avslapping på teppe både inne, ute og i bilen. men han blir irritert når han blir fulgt tilbake på plass og ender kun med biting og frustrasjon fra hans side. Han kan å gå på teppet sitt og inn i buret. Men det fungerer ikke når ha blir i modus og han holder ikke mer enn kort tid de gangene han gjør det. Så fortsatt mye igjen å jobbe på.   maten blir brukt til det meste av trening og han fungerer godt når han er i riktig modus. Hovedsakelig skjer dette når han kjeder seg, hvis han får overtenning. Både når han har fått aktivitet og når han ikke får aktivitet. Så han er en liten nøtt og knekke. i aktivitet med voksne hunder fungerer han godt. Tilpasser seg tempo og sinnsstemning. Med valper så går han fort lei etter å10min og begynner heller å bite på oss. Så da må vi ta han bort fra situasjonen. Han får lengre turer i blandt. Men fordi han spiser alt som er på bakken har vi måtte begrense det å være løs etter flere turer til dyrlegen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...