Gå til innhold
Hundesonen.no

Yasmine Dalido - en bepelset blomst...


Recommended Posts

Skrevet

Å guri, måtte flire når jeg ser for meg Siri løper rundt i skogen og roper på dildo, blir rett inn på akutt avdelingen det... :D;)

Blir gøy å se hva hun blir hetende til slutt :)

  • Like 3
  • Svar 621
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja, da var det liksom klart da - jeg blir tohundseier i starten av neste år om Mattilsynet ikke krøller det til med andre importregler igjen. Allerede i sommer så jeg denne annonsen og tenkte at s

Har vokst litt til...

Den kan snart fly!!!!

Posted Images

Skrevet

Aha, så Willy er faktisk ekte onkel, ikke sånn som Bones sin onkel som bare er liksomonkel! Da må hun jo hete Niese da. Neida, hun heter Yasmine, gjør hun. Veldig kjempesøt!

Skrevet

Så søt! :wub: Også leser jeg stadig vekk Yasmine Dildo - ikke Dalido.... :icon_redface:

Du azzz... Gå og vask hjernen din i Plumbo :P

Aha, så Willy er faktisk ekte onkel, ikke sånn som Bones sin onkel som bare er liksomonkel! Da må hun jo hete Niese da. Neida, hun heter Yasmine, gjør hun. Veldig kjempesøt!

Willy er vel strengt tatt bare halvonkel da, men mer onkel enn @ Onkel :D.

Når jeg HUSKER det, heter hun fortsatt Yasmine... men i dag har hun også blitt kalt Babs, bebis og valpen :lol:.

Skrevet

Hun må nesten skynde seg å dukke opp hos oss,Siriiii kan ikke vi ha henne fra nå til dere kommer fra Bø???

Rampevalper liker vi :wub: :wub:

Skrevet

Hun må nesten skynde seg å dukke opp hos oss,Siriiii kan ikke vi ha henne fra nå til dere kommer fra Bø???

Rampevalper liker vi :wub: :wub:

:lol: :lol: Du må være litt maschosistisk (eller hvordan det nå skrives) anlagt :lol:. Jeg har fortsatt vondt i skuldra etter at krapylet tok rennafart og landet i skuldra mi med tennene først... eller når du bare får et glimt av drøvelen på dyret før tenna klapper sammen over nesa di *ler*. Artig med valp :lol:.

  • Like 4
Skrevet

Siden jeg sleit litt med navnet Yasmine - og endte opp med stadig vekk å kalle henne Jeanette - fant jeg ut at jeg måtte finne et nytt kallenavn til henne. Jeg kunne jo liksom ikke gå rundt og kalle dyret Jeanette :lol:. Og mens den lille lå og dro seg i sofaen og gjorde akkurat sånn som man gjør når man sofer, så måtte det jo bare bli Sofi :). Så heretter heter hun altså Sofi til daglig... evt Lille Frøken Fryd :wub:. Hun er fortsatt en aldeles bedårende liten sjel, og oppfører seg akkurat sånn som en valp skal gjøre :).

Her om dagen trente vi litt lydighet, eller fvf - og litt utstilling :).

http://www.youtube.com/watch?v=HctlhbhaHLw&feature=youtu.be

Ellers har vi ikke helt begynt med oppdragelsen ennå *host*

1795768_803364563024088_1905995479_n.jpg

I dag trente vi bittelitt på oppstilling :). Små skritt framover...

1531674_804332029594008_459248627_o.jpg

  • Like 12

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Min golden (jakt) røyter bare to ganger i året, men de vanlige goldene jeg vokste opp med røyta helt sykt mye😅 Ellers er de veldig fine hunder, så lenge de får brukt hodet nok. 
    • Jeg har min med på trening i all slags vær, og da kan det fort bli timer i bilen. Men ved å parkere i skyggen (hvis mulig), silvershade duk og alle vinduer åpne pluss glippe på bagasjerommet (med krok) så er det alltid behagelig i bilen, selv i 30 varmegrader. 
    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...