Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Vært på en litt lengre tur idag. På torsdag og :) Så da ble det litt bilder. Morsomt å ta bilder av andre hunder enn Mana innimellom! :P

IMG_5720_zps46d9d1d2.jpg

IMG_5767_zps1c56e805.jpg

IMG_5768_zps1caa3df1.jpg

IMG_5770_zps3e4f4e64.jpg

IMG_5816_zpscfcbf8ca.jpg

IMG_5831-1_zps0792edd5.jpg

Wildlife :D

IMG_5840-1_zpse7fbac39.jpg

IMG_5862_zpse7e6744e.jpg

IMG_5904_zps68034881.jpg

Fra turen idag:

IMG_5918_zps5f735ef1.jpg

IMG_5952_zps3d76031c.jpg

IMG_5955_zpsacdb5cc0.jpg

IMG_5995_zps5106c15e.jpg

IMG_6052_zpsc208c2a5.jpg

IMG_6074_zpse2f718c1.jpg

IMG_6088_zpseb0f02e8.jpg

IMG_6095_zps0ccf2bc1.jpg

IMG_6125_zpsde726433.jpg

  • Like 12
Skrevet

Jeg digger det bildet hvor Mana ligger og Geo ser på henne som hun har rablet. "Slappe av? NÅ???" :lol:

Fine bilder av flotte hunder. Elsker øynene til Mana :wub:

Skrevet

Jeg digger det bildet hvor Mana ligger og Geo ser på henne som hun har rablet. "Slappe av? NÅ???" :lol:

Fine bilder av flotte hunder. Elsker øynene til Mana :wub:

Haha, ja Geo har da iiingen planerom å SITTE iro! Makan.. :lol: Her er det bare å kaste seg frem med kameraet når man hadde mulighetene, hehe!

Ekorn i tre og ekorn på bakken? Fine bilder og hunder! :)

Haha sant :P

Du tar så fantastisk fine bilder :) jeg digger stemningen du får frem!

Takk :) Det morsomme er at det ER sånn på turene våre :D Så koselig og lunt og varmt.. :)

  • Like 1
Skrevet

Går det an å leie deg med på en tur i marka eller?! :innocent::lol:

Nydelige bilder!

Haha! Ja jeg bli gjerne med på tur jeg altså! :D Da får du nemlig bilder på kjøpet :lol:

Flotte bilder av flotte hunder! Mana er ekstra flott! :wub: Men tagging ute i skogen, DET har jeg aldri sett før :no:

Ja DET synes jeg og var veldig unødvendig... :no:

Skrevet

Haha! Ja jeg bli gjerne med på tur jeg altså! :D Da får du nemlig bilder på kjøpet :lol:

Det hadde vært knall, - vi turer jo uansett i det samme området ser det ut til ;)

  • Like 1
Skrevet

Vært på en litt lengre tur idag. På torsdag og :) Så da ble det litt bilder. Morsomt å ta bilder av andre hunder enn Mana innimellom! :P

IMG_5768_zps1caa3df1.jpg

Aaah, så en kelpie SKAL se slik ut ja! DET forklarer mye :P

Fine bilder ;) heldig du som får passe pene Geo :wub:

Skrevet

Wow så fine hunder!!! :D Og kjempeflotte bilder. Det ser ut til at krapylet mitt har det helt suverent. :)

Jeg må bli med på langtur i sommer jeg også, for så fin skog har vi ikke på Ås...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...