Gå til innhold
Hundesonen.no

Back in the saddle again...


Recommended Posts

Skrevet
Ja, de ER det :D. Jeg har lenge tenkt at Willy helt sikkert ville blitt glad for å få en slik leke i hus :D.

Jeg vet om ei møkksøt lita tøtte på vestlandet som skal ha valper snart. :lol: Jeg tror også Willy hadde digget et eggehode han kan bruke som Kong. :yes:

Grattis Mari :) Hun er nydelig :wub:

Selv endte jeg med miniatyr bullterrier i stede for sbt den gangen for 3 år siden, og merkelig nok skulle jeg også ha Alano for lenge siden også, husker vi snakket litt om de, vi har god smak innen hunder. :D

Ja, fikk ikke du fra en sonenoppdretter? Har du den enda? Hvordan er den?

VI har god smak i hunder indeed. :D

Jeg heier på kalv! :D

Og jeg vil ikke jinxe, så jeg smugdanser :banana:

You got the smugmoves, woman! :D

Hun er jo kliss lik tidligere sonenmaskoten? KONSPIRASJON!

Hun er utrolig fin, lykke til! :wub: :D

Ha ha! Jeg var bare hakket for sent ute til å bli med på logokonken. Ellers var planen å ta over hele sonen! Muahaha!

Syns hun skal hete "Jinx" jeg. :aww:

Hmmm... Jeg skal jammen tygge litt på den! :aww:

  • Like 2
  • Svar 382
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ok, da trekker jeg pusten dypt og lar det stå til. Nå må ingen jinxe dette altså. Så her får vi sitte i plenum på sonen og kaste never med salt over skuldre, hamre knyttnever i tre og korse over hals,

Hun er så søøøøt!

Vi er i Stavanger enda. Flyet hjem gratulerer rundt sju, og det vi flyr innom Bergen. Hun er så god og trygg og kosete! Ååh, dette er bare beste dagen!

Skrevet

Tusen takk, Malinka!

Ååh, denne tråden får meg til å virkelig begynne å glede meg! Nå kommer tiden til å gå kjempesakte, alt er deres skyld og jeg digger dere for det. :heart:

Skrevet

Åh en til av mine guilty pleasure raser :drool:

Og det første navnet som falt meg inn var Mrs.Lovett fra Sweeney Todd!!

Guest Belgerpia
Skrevet

........ den hunden burde glede seg til å få være hund hos Mari......

Grattis, gleder meg til å høre mer om vidunderet :)

Skrevet
Åh en til av mine guilty pleasure raser :drool:

Og det første navnet som falt meg inn var Mrs.Lovett fra Sweeney Todd!!

Jeg skjønner det ikke blir noe problem å finne hundepass til snella. :D

Gleder meg skikkelig nå, denne tråden har virkelig gitt vind i forventningsseilet. :)

Nå må du få deg ny truse, Mari. En det står "I :heart: Boinking" på. :aww:

Ha ha! :lol:

I :heart: FlatBoinking? Jeg ser et marked her!

Pga denne tråden har jeg hatt Aerosmith på hjernen et halvt døgn...

Er det et positivt eller negativt tegn mon tro?

Alt er positivt i denne tråden! :lol:

........ den hunden burde glede seg til å få være hund hos Mari......

Grattis, gleder meg til å høre mer om vidunderet :)

Det var en skikkelig fin ting å si! Takk, Belgerpia. :)

  • Like 1
Guest Belgerpia
Skrevet

.....jeg trodde du visste at jeg har bestemt meg for at i mitt neste liv så skal jeg bli hund hos deg :).

Jeg synes forøvrig at hun så ut som en Hannah jeg ........ eller en Hedvig, eller en Hedda ...........

Guest Belgerpia
Skrevet
Jeg digger deg, BP. Digger deg. :heart:

Tror ikke hun har et menneskenavn. Mine hunder pleier ikke å ha det. Hm...

"Piglet"

*Filet"

Skrevet

Hm. Usikker. Men hva tror dere om Gnist?

Må få henne i hus før jeg vet at navnet sitter, kanskje hun er en Gørba for alt jeg vet.

Skrevet
Jeg vet om ei møkksøt lita tøtte på vestlandet som skal ha valper snart. :lol: Jeg tror også Willy hadde digget et eggehode han kan bruke som Kong. :yes:

:lol: HAN ville nok likt det - jeg er mer usikker :lol:

Ha ha! :lol:

I :heart: FlatBoinking? Jeg ser et marked her!

Men du skal da ikke ha flat, Mari??? :lol:

Ehhhhh... den ble kanskje litt stygg, den...

Siden du har hatt en Fyda, så må du kanskje ha en Uffda nå? Ehhhhh...

  • Like 2
Guest Belgerpia
Skrevet
:lol: HAN ville nok likt det - jeg er mer usikker :lol:

Men du skal da ikke ha flat, Mari??? :lol:

Ehhhhh... den ble kanskje litt stygg, den...

Siden du har hatt en Fyda, så må du kanskje ha en Uffda nå? Ehhhhh...

Jada

Neida

Morndu

Hade

Oida

Neidu

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Australian shepherd = aussie, er en amerikansk rase. Blir ikke inkludert i de australske gjeterhundene. @indie; om du er interessert så arrangerer klubben for australske gjeterhunder (ANG) rallykonkurranse i pinsen, på Galterud. Der dukker det opp cattledogs og kelpie iaf
    • Kromfohrlander er vell mere terrier. Er dem enkle hunder? Kooiker er vell en spaniel. Må dem da brukes til jakt?
    • Er det noen som har kjennskap til dem? Virker de som all right hunder med bra gemytt? Noen issus på dem? . Er de to rasene ganske like? Er dem litt som poteten som kan brukes til alt?
    • Med ausse, mener du da australsk gjeterhund? I Norge finner vi australsk kelpie, working kelpie, australsk gjeterhund og australsk cattledog. I tillegg er australsk gjeterhund delt i show- og arbeidslinjer. Alle er gjeterhunder med litt forskjellig opprinnelse og bruksområder. Den beste måten å finne informasjon om en rase på er å sjekke raseklubben i hjemlandet dens.  Begge kelpierasene vil jeg si er en del mer energisk og både fysisk og mentalt mer krevende enn australsk gjeterhund. Working kelpie mer enn australsk kelpie. Australsk gjeterhund er mildere og mer brukt som familiehund, men krever fortsatt en del aktivisering.
    • Ja og nei. De har medfødte instinkter, men de lærer masse kommunikasjon de første 8-10 ukene i valpekassa med mor og søsken. Etter det er det også viktig med sosialisering med voksne, trygge hunder som viser dem hva som er normal oppførsel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...