Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 122
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Inspirert av andre over, samt min eigen uvilj til å spamme hundebilder for familie og (uinteresserte) vener, så ordna eg no ein eigen bikkjekonto, og lurte på det same som deg. Eg har android tlf, o

Jeg er så fjern noen ganger - hadde glemt at jeg la ut lenke her tidligere i dag, så når jeg plutselig fikk flere "X følger deg" på en gang, så begynte jeg å lure på om det var spammingskontoer på gan

Tror muligens min egen instakonto sakte men sikkert dør ut, mye morsomere med Leo sin

Skrevet

Jeg må bare innrømme at jeg har snoket siden i sommer, og jeg absolutt elsker bildene dine! En av mine favorittbrukere for hund og hundetrening :innocent:

Spennende med nye folk og følge! :ahappy:

Takk :) Det var kjempe hyggelig å høre :ahappy:

Skrevet

shiny, valpebilder!!!

Min valp er jo over 1 år, men det regnes vel enda som valp på store raser? ;)snurrehaler heter vi. Masse bilder av reven og ulven.

  • Like 2
  • 5 weeks later...
Skrevet

Jeg er ikke så aktiv, men poster stortsett bare bilder av unghunden min. Jeg elsker å se/lese om valper og unghunder på insta, så bare legg meg til om dere vil ha litt beundring og likes, fnis ;) mkl090 heter jeg.

Skrevet

Poster ikke bare bilder av valpen, men har blitt noen etter jeg hentet henne :) la inn et nytt et for noen minutter siden av en ganske så våt (men søt) belgervalp ;) er vel ingen hemmelighet at det regner mye her i Bergen. Heter lisaivxi på instagram :)

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Lapphundene er en helt annen type hund. De er gjeter- og arbeidshunder opprinnelig, selv om de fleste er familiehunder nå. De er også ganske selvstendige, men ikke på langt nær så sære som eurasier. Jeg har inntrykk av at finsk lapphund er litt enklere å trene enn den svenske, men det er såklart individuelle forskjeller også. 
    • Av alle disse rasene som er nevnt ville jeg gått for bearded collie eller sheltie til lydighet. Eventuelt korthårscollie. Men om du vil satse litt på høyere klasser så er ingen av disse ideelle, da ville jeg gått for en litt mer aktiv arbeidshund som retriever eller belger. På hobbynivå er de fleste av disse helt fine. Pumi kjenner jeg ikke særlig godt utover at de brukes en del i agility og bjeffer MYE. Har aldri sett dem i lydighet.
    • Høres ikke så bra ut da. Vurderer også svensk og finsk lapphund. Er det samme der?
    • Takk. Hva med Pumi og gemyttet der? Jeg driver med lydighet.
    • Eurasierene er selvstendige hunder som kan være krevende å trene, særlig til å holde seg i nærheten/være løs. De kan ha en del jaktinstinkt også. Det har vært en del svakheter på rasen med frykt og usikkerhet, men jeg vet ikke hvordan status er for tiden.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...