Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Noen som bruker det?

Har nettopp lastet det ned,så har ikke kommet i gang selv,men om noen vil jeg skal følge dem,så legg ut nicket ditt her! :)

Mitt er; Kathrinehana

  • Svar 70
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg klarer ikke la vær med å prøve alle slike ting, så nå er jeg der jesusisjustaguythatcutsmylawn

Hva er nicket ditt? Edit: Fant det! Haha! Doderore eror ikokkoke dode enonesostote! Nå har jeg lagt til alle folka fra denne tråden som jeg fant, så nå er det best dere har jevnlige og

Jeg har Instagram, men ingen bruker... Trodde det bare var en sånn vanlig app med "effekt-kamera" jeg???

Skrevet

Takk, fant appen nå :) Men hvordan legger jeg til brukernavn jeg ønsker å følge? Får opp "from my contact list", "Facebook friends" og "twitter friends".

Edit: Kalte meg selv juliesta

Skrevet

trykk på den knappen som ser ut som et kort,å så trykker du på forstørrelsesglasset. Sleit også med å finne utav det :P

  • Like 1
Skrevet

Jeg klarer ikke la vær med å prøve alle slike ting, så nå er jeg der :P

jesusisjustaguythatcutsmylawn

Korteste nicket i verden :lol:

Følger deg også!

Skrevet

Facts :

- Instagram for Android kom for bare en liten mnd siden..

Android-versjonen av appen ble vist frem av Kevin Systrom, en av grunnleggerne av Instagram.

Han ga ingen full demo av appen, men hevdet ifølge Techcrunch at den på mange måter var bedre enn iOS-appen.

- Facebook har kjøpt instagram for 5 milliarder kroner...

Instagram vil fortsatt bli utviklet som en egen app,

og ifølge Zuckerberg skal du kunne dele bildene dine ikke bare på Facebook – men også på konkurrerende sosiale nettverk.

Er ikke bruker der selv enda, men fikk med meg lanseringen i USA for 2år siden, men om flere man kjenner begynner å bruke instagram så oppretter jeg nok en konto, kanskje i dag...

PicPlz har vært android sin versjon av instagram til nå...

Samme funksjoner og måter å dele på,

rart hvordan enkelte apps slår an mens andre blir bare borte, selv med samme eller bedre funksjoner...

Edit : bruker : torejorgen

Skrevet

paneane heter jeg. Hadde det bare på ipoden før, for det var ikke på android, men nå er'n der også!

Har sendt deg en forespørsel :)

  • 3 months later...
Skrevet

Jeg drar opp denna her igjen jeg. Har nettopp kjøpt meg en slik fancy-mobiltelefon, så da prøver jeg meg litt på detta. :P Men hvordan tagger man et bilde?

Nicket mitt er forresten kimarica.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Med ausse, mener du da australsk gjeterhund? I Norge finner vi australsk kelpie, working kelpie, australsk gjeterhund og australsk cattledog. I tillegg er australsk gjeterhund delt i show- og arbeidslinjer. Alle er gjeterhunder med litt forskjellig opprinnelse og bruksområder. Den beste måten å finne informasjon om en rase på er å sjekke raseklubben i hjemlandet dens.  Begge kelpierasene vil jeg si er en del mer energisk og både fysisk og mentalt mer krevende enn australsk gjeterhund. Working kelpie mer enn australsk kelpie. Australsk gjeterhund er mildere og mer brukt som familiehund, men krever fortsatt en del aktivisering.
    • Ja og nei. De har medfødte instinkter, men de lærer masse kommunikasjon de første 8-10 ukene i valpekassa med mor og søsken. Etter det er det også viktig med sosialisering med voksne, trygge hunder som viser dem hva som er normal oppførsel.
    • Er de ganske like i gemytt og væremåte?
    • Kan en hund fødes uten hint til hvordan den oppfører seg til andre hunder? Spør for en jeg kjenner.
    • Skye terrier skiller seg jo en del ut fra de andre her, både i utseende og type. Jeg kjenner de ikke veldig godt, så anbefaler å sjekke raseklubben i hjemlandet. De andre har jeg møtt en del av. De er jevnt over ganske egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Hvis du er vant til gjeterhund så tror jeg det kan bli en ganske brutal overgang. Det er ikke bare å "jobbe mer og hardere", det er rett og slett en helt annen type hund og mye som ikke vil kunne fungere på samme måte. En utfordring er for eksempel å ha de løse. Pinscher er vagt mildere enn terrierene. Dansk-svensk gårdshund er også en pinscherhund, som er veldig lik brasiliansk terrier og parson russel, men mildere i gemyttet. Jeg har kjent folk som har kunnet kalle inn sine pinschere og dsg fra jakt på vilt. Pinscherene er også større enn manchesterterrier. Det er nok i stor grad trenbarhet, jaktinstinktet og selvstendigheten som skiller terrierene fra gjeterhundene, og i litt ulik grad. De er ikke interessert i å gjøre deg til lags eller høre på hva du sier, de er avlet for å jobbe selvstendig og jakte på og drepe smådyr. Du kan ikke regne med å kunne ha dem løs utenfor inngjerdede områder eller under tett kontroll. Jeg har f.eks. sett mange i konkurranse- og treningssammenheng, men veldig sjelden løse i skogen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...