Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

NEIII jeg glemmer at dere er en time foran meg, jeg skulle jo ikke lese nå! ÆSJ! Nå vet jeg jo hva som skjer :P

Unnskyld :( :( :( :( :( :( :( :(

  • Svar 973
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg håper Triana tar tak i den spyttinga. Det der går jo ikke ann! For noen drittfolk. Håper Dennis ryker denne uka.

Du veit det er ille når tv3-dama sier " Og sånn at dere vet det, Dennis lever i beste velgående!"

Morsomt at Christina klaget på at alle tørrhumpet hverandre, og så når hun skal bestemme "kongen befaler" så gjør hun akkurat det samme. Ahh jeg har sjelden sett mer dobbeltmoral enn det som kommer ut

Skrevet

Gleder meg til mandag, da blir det drama!

Blir gøy når de etterhvert får inn ny jente, for da blir det alltid masse sjalusi og drama når guttene begynner å sikle etter hun som er ny.

Runke sammen i dusjen, hahaha. Trodde det var sånt man gjorde da man var 12 :P

Skrevet

Iselin kan bevise at hun tar egne valg og ikke bare er helt blåst og står der som et nek og velger Are

Neeeeh.. :fish:

Bjørnar er homo, og Iselin er dum som ikke trodde det ville komme ut at de hadde sex. Og å lyve om hvem som tok initiativet.. På meg virker det som om det er henne, og hun sier jo selv hun ble kåt osv. :icon_confused:

Skrevet

Dennis er kåt. «Fy **** eg grua meg til å runke». Komikeren Andreas, hold dere fast: «Jeg håper noen her har en hjertestarter, jeg er så kåt at jeg snart gølver». Så går de og onanerer sammen i en dusj. Dennis: «Andreas var så konsentrert og lukka øynene, så jeg greide ikke å holde meg, eg måtte se bort på an». Der kom Andreas sin vits. Det går kaldt nedover ryggen på meg.

...

Brev! Single Stian får en utfordring, fordi han er på solorom. Han leser brevet foran gjengen mensDennis stryker Andreas på magen og Fredrik plukker lus av leggen til Dennis.

Dennis-stryker-andreas-300x168.jpg?18b19d

:D :D

  • Like 1
Skrevet

Dette er min gulity pleasure. PH! :wub: Jeg ler høyt under hver episode! Går somregel lei litt uti sesongen, spesielt om de driver å sender veldig mange nye inn og det bare blir surving, men yep. Aldri likt slikt egentlig, men akkurat paradise fenger litt. Huff, jeg skammer meg!

Hvem som er sterke og svake syns jeg er tidlig å si, veldig spent på hvem som ryker ut.

Akkurat samme her. Jeg har faktisk aldri likt noen andre realityserier heller jeg, det er bare PH :lol: Ofte får jeg ikke sett det andre dager enn mandag og torsdag, men det holder igrunn :P Det er jo de dagene det skjer mest.

Skrevet

Bra episode i går!

Skuffa over at Are ikke røyk ut. Tipper Iselin kommer til å angre på det senere..

Jeg får litt sånn fjortissjente- assosiasjoner til Dennis og Andreas. "vil du være bestevennen min? Selv om jeg bare har kjent deg i to dager og absolutt ikke kjenner deg, så er vi BFF's!".

Jeg gleder meg til å lese bloggen etterpå. :)

Skrevet

Mhm.. jeg ser IKKE for meg Are og Iselin helt til slutten, og jeg tror det kommer til å være han som dumper henne, ikke omvendt.

Skrevet

Drama ftw!

Og Andreas er en dramaqueen. :innocent:

( Trodde jeg skulle dø av Iselin. "Jeg er ikke den skarpeste personen i skuffen liksom..." :huh: :huh: )

Skrevet

Swictha innom og så en fyr som grein som en liten drittunge. Typisk " full dum drama-dame på byen" grining. Aner ikke hvem fyren var, men hetero kan han umulig ha vært, og ikke særlig sjarmerende heller... Orket ikke se mer jeg.

Skrevet

Swictha innom og så en fyr som grein som en liten drittunge. Typisk " full dum drama-dame på byen" grining. Aner ikke hvem fyren var, men hetero kan han umulig ha vært, og ikke særlig sjarmerende heller... Orket ikke se mer jeg.

Her om dagen runket han på toalett med "bestissen" sin. :innocent:

Skrevet

" Jusstudenten Nina forteller at hun bruker hodet sitt mer på hotellet enn hjemme. Det lover jo ikke så godt for karrieren, siden jus går for å være noe over middels vanskelig. Kan noen oppklare om hun går på et ettårig kurs eller om hun faktisk holder på å gjennomføre et jusstudie på ordentlig? Vet ikke om jeg kan leve med at en «Paradise Hotel»-deltager kommer til å gjennomføre noe jeg aldri ville klart.

...

Så bruner det helt for Andreas, han går og banner som en type gutt som krangler åpenlyst med dama på fest. Så går han og gråter på sengen. På veien kaster han et håndkle i veggen på en dramatisk måte."

Andreas-gr%C3%A5ter-630x393.png?18b19d

Jeg døøøør av bloggen!

Og bloggeren klare å få frem på en jækla morsom måte om hvor forbanna teit dramaet egentlig var! :P

Skrevet

Liker ikke Kristin, hun oppfører seg som en klassisk "jeg er kul og hør på meg" sjefsbitch.

Dessuten, at hun nektet å si hvem som hadde sagt det med Alina til henne, det gjør meg skeptisk. Får se i løpet av uka om hun klarer å rette opp inntrykket, men nei, liker henne ikke.

Guest Yellow
Skrevet

Ler meg ihjel av all banningen og stygge ord som kommer ut av Alina! Ingenting slår nordlandsdialekten på det punktet. :D

Skrevet

Dette ble liiitt formye fjortissfyllefestdrama for meg. Så mange flere slike episoder så blir jeg lei. Satser på at det tar seg opp litt.

Skrevet

Dagens episode var fæl, hadde det faktisk kun på i bakgrunnen og tok musikk på øret.. Fikk dessverre med meg det meste fordiom.

Ut med andreas! Og barbiegjengen :D ikke glemme Alina! Huff! :P

Btw, tok meg selv i å synge "I'm a barbiegirl" når jeg så reklamesnutt med Iselin i :lol:

Skrevet

Tror Dennis spiller hardt, men det er jo vanskelig å vite helt sikkert før de evt. viser noe av det :)

Skjønte ikke helt det han sa til Iselin med at han har blitt kåret til "årets spiller" fire ganger?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
    • Fulger er veldig spennende dyr! Håper du finner en god vei inn i "miljøet". Også gleder jeg meg til nerdetråder om hvordan aktivisere/mosjonere/fore fugl. Du har jo hageplass nok til stort utebur (om det er innafor da, kan jo ingenting om sånt jeg), er vel viktig med variasjon for fugler også, så kan de få litt uteliv når forholdene er rett... Oi, kjente jeg ble litt engasjert nå😄  
    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...