Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 1.9k
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bris har fått seg Fanagenser

Hage til Thorvald og tomannsbolig til oss

Dyreste hundeutstyret jeg noen gang har kjøpt

Posted Images

Skrevet

Dette er det siste jeg har kjøpt innen hundegreier. Vannskål og matskål og en matbeholder, med bærehåndtak. Jeg digger slike ting, så den er midt i blinken :lol:

Kjempesmart å ha med på utstillingsturer, da den rommer mat til Selma for opp til en uke.

16fb0d83.jpg

1667a4c3.jpg

a19d93c4.jpg

Den har også slike målebegerpunkter opp til en liter.

Den er kjøpt på Claes Ohlsson og kostet 99 kroner. LINK

  • Like 4
Skrevet

Kjøpte rute i Canis. Helt sånnet sett med markører og rutebånd. Enda ikke fått det i posten da, bestillte det for 2 dager siden men det er sendt så er nåkk ikke mange dagene før det er her. :)

Guest Gråtass
Skrevet

I dag kjøpte jeg ny rådyr hundeseng til pensjonisten og to speidertepper til bållekålliene. Den senga bør vare resten av pensjonistens liv for å si det sånn.. Speiderteppene er jeg vel glad om eksisterer om en uke.

Guest Michellus
Skrevet

Godbitbag, provitgodbiter, Petal Cleanse, med sikte på 10:an treningsguide 1 fra Canis og Non-Stop Free Motion trekksele og en kjørestrikk fra hundeutstyr

Guest lijenta
Skrevet

Urbi syntes det var helt topp å få mitt kjøp i hvertfall 40 kg V&H. Hun kunne tatt alt med en gang sa hun :jump:

Skrevet

Jeg kjøper altfor ofte ting, men det siste er Dog Fighter og Dog Casino fra Nina Ottosson. Spesielt Norma trenger noe å bruke hodet på de dagene tiden ikke strekker til for meg (hun henger i taklampene...), men Orry har det moro med spillene han også :ahappy:

Skrevet

Hvor fant du det, og hva kostet det?

Håper det er greit at jeg hopper inn å svarer også. Har sånn stativ jeg også. Mener at merket er Trixie. Jeg kjøpte mitt på Petworld.no og betalte vel rundt 350,- . Er fornøyd, selv om mitt er litt vinglete :)

Skrevet

Håper det er greit at jeg hopper inn å svarer også. Har sånn stativ jeg også. Mener at merket er Trixie. Jeg kjøpte mitt på Petworld.no og betalte vel rundt 350,- . Er fornøyd, selv om mitt er litt vinglete :)

Takk for tips! Men er det med skåler? Jeg har hundre skåler, trenger bare stativ.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...